reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

ale wpadka :szok::
fotoszopowe_wpadki_10.jpeg


znajdzcie nieprawidłowości :-D
 
reklama
Witam Was Moje Kochanieńkie :-)

Agniecha - ale piękna córunia, Księżniczka! Całus od BB Ciotki :happy:
Mona - a może faktycznie mała Kobietka tam jest i wstydliwie zakrywa nóżkami co trzeba? A co ją będą podglądać :-D Hihi :-)
Jołasiu - zdrowiej Nam! &&
Pola - witaj i powodzenia życzę! :tak:
Missiiss - i ja się z Tobą przywitam, bo się nie znamy (stosunkowo nowa jestem;-))
Gochson - każdego dnia będę zaciskać kciuki za Was! Mocno mocno! :tak:
Mychunia - całusy dla Dzidziolka :* na pewno zdrowo rośnie i sobie odpoczywa w brzusiu Mamy :-)
Motylku - mój Kochany! Nosisz pod serduszkiem małego Siłacza i ja wiem, że będzie dobrze! Dzidziolek się nie da! :*
Maluś - oby ból szybko minął, zdróweczka:happy:
Aschlee - nie mogę się doczekać Twojego testowania, gdyby Cię Kochana jednak wcześniej podkusiło to napisz wcześniej z rana na forum - przeczytam Twojego posta i będę kciuki zaciskać w trakcie testowania! :tak: Będę z Tobą myślami :tak:
AsiaSz - kciukaski za test! &&&&
Gnidka - witaj, ja też mam za sobą 2 nieudane cykle - ale niestety starania będę zmuszona zawiesić ze względu na stan zdrowia - ale czy wytrwam w tym postanowieniu?

U mnie słonko świeci - gdyby ktoś miał ochotę to się podzielę ;-) Mam takiego lenia ostatnio...dom prosi się o odkurzacz i ścierę, ale nie mam weny na to...Taka ospała chodzę...:baffled:
 
Ahhh Kasiu znow krew..no ale wychodzi ze tak sie bedzie dziac a czemu niewiem.

podlamalam sie dzis troche bo kazdy laske robi zeby przyjechac, normalnie plakac sie chce. Nie pisze nic wiecej bo sie rozkleje.. Ale tak to jest jak sie ma miekkie serce i twarda dupe..
 
No to Kobietki sobota nasz wielki dzien :tak: oby bylo duzo pozytywnych tescikow .

Anka dawaj tu szybciutko chociaz troche sloneczka ;)

Gnidka witaj

Motylkowa Kochana co sie dzieje??? Glowa do gory wszystko bedzie dobrze :tak:

Gesendet von meinem HTC One V mit Tapatalk
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry