reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Motylku, - w szpitalu dobra opieka wiec spokojnie leż. Bedzie ok.

Ja właśnie po usunięciu ósemki. Zaczyna mnie boleć głowa i krew leci jak szalona.
 
Asia,Aschlee - to &&&&&&& za was. Niech się powtórzy sytuacja ze mną i Gosią :tak::tak::tak::tak:
i fluidki jeszcze
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Maluś - na razie leki działają, 26.05 znowu czeka nas pobyt w szpitalu by powtórzyc badania i zadecydować o dalszym leczeniu.
 
Motylku życzę cierpliwości, ale najważniejsze, że dzieciątku nic nie jest :tak: jestem z Wami ;*

Maluś aby ból szybko ustąpił :tak: nie ma nic gorszego od bólu zęba, ucha lub zatok, wiem co mówię :baffled:

Aschlee zgadzam się z Tobą po stracie już nieważne co byle by donosić i byleby zdrowe było ;-)

jołasia po usunięciu 8 uważaj na krwotoki, bo się zdarzają....

iwo na pewno będzie dobrze, bo do szpitala idziesz w dzień matki i moje imieniny :tak:
 
Cześć dziewczyny... mogę dołączyć? Staramy się o rodzeństwo dla naszego synka i właśnie dostałam @, więc troche mnie to podłamało. Co prawda to dopiero drugi nieudany cykl, ale z synkiem poszło tak szybko... zrobił nam niespodziankę bo udało sie za pierwszym razem, a myślałam, że zajmie nam to conajmniej pół roku, to teraz troche też się nastawiłam, że jednak może też zaskoczy fajnie... ale niestety,,, wiem, że nie mam się co równać z tymi co starają się już naście miesięcy, ale strasznie mi zależy, bo widzę jak mój Antoś garnie się do dzieci... nienawidzę tego oczekiwania.
 
reklama
Do góry