reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Iwo dlatego właśnie nie chciałam też L4, bo jak bym siedziała w domu to bym się tylko zamartwiała, a tak w pracy będę głowę miała zajętą. Lekarka powiedziała, że jak się bede źle czuła to mam w domu zostać a ona mi później wypisze L4 jakby co.
 
reklama
Czesc dziolszki mialam jutro wyjsc ale chyba nie wyjde bo znow puscila mi sie krew.. Dziecko zdrowe i zyje.. Ordynatorka powiedziala ze tak juz bedzie dopuki sie nie uspokoji..

pozdrawiam i za wszystkie trzymam kciuki..
 
Mychunia, ból uszu i to straszny. Czuje jakby mi je przewiało. Boli mnie dziąsło, bo mi się bardzo mocno ukruszył ząb i nie miała za co złapać i musiała rozciąć zęba na pół i dziąsło poszerzyć, aby korzeń wyszedł. Dostałam znieczulenie końskie w 2-ch dawkach i tak bolało.

Julia,mam podobnie. Ale nie dobrze czekać. Kolejny ząb mam do wyrwania, ale nie boli i Pani Stomatolog powiedziała, że nie będzie już tak boleć.

Iwo, agniecha, raz lepiej, a raz gorzej. Chyba musiałam spać na tym boku gdzie był ząb wyrwany, bo rano z ogromnym bólem wstałam. Wczoraj na kolację tylko kefir zimny i trochę mi ułożył z bólem.

Agniecha, tak teściowa odzywa się i się nawet martwi o mój ból. Od śmierci babc między nami polepszyło się. Nawet o dzieci pytają :) Piękne usg :)

Aschlee:*

Gochson, cały czas &&&:*

Asia, za testowanie kciuki &&&:*
 
Motylku - &&&&&&&&&& za dzidzie.Niech już nie stresuje mamy!!!!!!!!! Skąd ta krew?

Gochson - to ty do pracy chodzisz :szok: myśłałam że w domku. A jaki rodzaj pracy wykonujesz?

Malus - biedaku, niech cię już odpusci. Jak sobie radzisz sama z dziwczynkami?
 
Ivo pojecia nie mam, dzisiaj na dyzurze prawdopodobnie moj lekarz wiec jak cos to sie go zapytam skad i czemu sie tak dzieje..
 
Iwo, wczoraj mam do 15-tej była, a tak nawet ok jest. Na szczęście dziewczynki bawią się, a ja mogę obiad przygotować i nawet mam czas na odpoczynek. Byle do 20-tej, bo o tej porze już mi dziewczynki śpią. A jak Twoja córeczka się czuje? Kochana, widziałam ba FB zdjęcie z komuni. Pięknie wyglądała, jak księżniczka.
 
reklama
Dzieczynki testowac bede w sobote bo Mezul chce byc w domku:tak: aczkolwiek nie wiem czy nie podkusi mnie wczesniej:-D

Asiu kurcze cieszylabym sie nawet z kilku ludkow tylko zeby juz zdrowo donosic do konca.Dla mnie juz nie jest wazne jedno,dwa czy trzy,chlopiec czy dziewczynka.Po tych przejsciach to wszytstko jest obojetne byle tylko ciaze zdrowo donosic do konca i urodzic zdrowego Dzieciaczka.Juz nawet porodu sie nie bede bala.

Jak lape doly jakies to ciezko mi uwierzyc ze wogole mogloby zaskoczyc w pierwszym cyklu ze czasem mnie brzuch pobolewa to pewno zblizajaca sie @, ze (.)(.) wcale mnie nie bola.Wkrecam sobie ze moze cos ze mna jest nie tak (jakas choroba) bo jest ok a za chwile mam migotanie, albo jest ok i nagle robi mi sie slabo. Wczoraj wieczorem Maz juy chcial mnie do szpitala zawiezc bo nie potrafie opisac tego uczucia...Wiem ze mialam migotanie widzialam wszystko dookola ale czulam sie jakby mnie tu nie bylo ( pomyslicie ze to glupie) ale inaczej tego uczucia nie da sie opisac...Widzisz wszystko ale nagle robi sie cisza albo piszczy w uszach i tracisz kontakt z rzeczywistoscia a potem jak przechodzi to czujesz sie jakbys sie dusila jakbys przez ta chwile nie oddychala i cala klatka piersiowa boli.Przepraszam ze Wam truje ale jakos mi lepiej jak sie wygadalam.

Sciskam Was wszystkie mocno i oczywiscie dziekuje za wsparcie:tak:

Asia ja to zawsze teraz na Twoj suwaczek z paryzem patrze jeszcze troszke i jedziecie ale superasnie:tak:

milego+dnia+migajacy+tulip.gif
 

Załączniki

  • milego+dnia+migajacy+tulip.gif
    milego+dnia+migajacy+tulip.gif
    93,5 KB · Wyświetleń: 66
Ostatnia edycja:
Do góry