reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

KasikP, Iwo - ja się śmieje że dziewczynki są z reguły wstydliwe i nie chwalą się swoimi skarbami a chłopcy od razu wszystkim świecą ;) mój synek już mi pokazał co tam chowa w 14 tyg i co wizytę się potwierdzało:)najbardziej podobała mi się pozycja ułożenia- nogi skrzyzowane i rączki za głowe - pełen luz- a ty sie mamo stresuj i czekaj;):-):-)

Jołasia- zdrówka kochana:)
 
reklama
Witajcie!

Monarti- rzeczywiście córeczka przybrała iście relaksującą pozycję. :-)
Kasik- nasza Kasik jak zawsze zabawna :laugh2: Kasik wcinaj wieśka, nie zapominaj!
Agniecha- jaka śliczna buziulinka Twojej córci. :laugh2:
Iwo- ale miałaś przeboje wczoraj. Mamie smakowała pizza, ale chyba nie dzieciątku. :-)
Pola- witaj i powodzenia życzę! :-)
Aschlee- Kochana testuj już w końcu! Ja też nie przełknę herbaty! :baffled: Ale nazbierałaś już objawów ciążowych Kochana! To na pewno będzie TO! :laugh2:
Asiu- ściskam kciuki za pozytywne wiadomości na (nie)koniec cyklu! :laugh2:
 
Hej

Aschlee testuj koniecznie ;-) to pachnie ciaza :-D

Monarti ale masz Wstydziolka w brzuszku :-D robi niespodzianke dla Mamuni :-)

Agniecha sliczna córcia ;-) i te słodkie skarpetunie balerinkowe. Bomba!

Iwo dzieciatko Twoje chyba jednak nie gustuje w pizzach hihi :-D

Witam nowe staraczki :-)
 
Witam


Dziewczynki dziękuje bardzo za wsparcie i dobre słowa -serio sesteście kochane. Dziś jakby plamienia mniejsze, więc nadzieja zawsze jest. Jutro powtórze bete to zobaczymy, najgorsze jest to, że w poprzedniej ciąży rosła prawidłowo i dopiero przy 13 tys zrobili mi zabieg bo nie było sensu dłużej czekać, no ale wtedy miałam wcześniej "niby okres" wiec były oprócz plamień też krwawienia. Muszę poczekać te 2 tygodnie i zobaczyny - to chyba będą najdłuższe 2 tygodnie mojego zycia.


Malusiolka oby Cię wszystko przestało boleć jak najszybciej. Ja akturat tylko raz w życiu miałam borowanego zęba a tak nic, więc mam dobre geny.


missiiss fajnie Cię znowu widzieć. Widzę, że wciągnęłaś się w pracę


Aschlee trzymam kciuki za Ciebie, bo chyba ty jestes kolejna w kolejce


agniecha83 piękna ta Twoja córcia, zdjęcie imponującej jakości


Mona oj wstydliwy dzieciaczek Ci się trafi, może kolejnym razem pokaze co ma między nóżkami


jołasia zdrówka życzę, oby wszystkie dolegliwości Ci już przeszły


Iwo ale pewnie smakowała wybornie zanim zgaga zaatakowała


Asiu na Twój pozytywny teścik też czekam :tak:
 
cześć dziewczynki,
dziękuje za miłe słowa :) Jestem naprawdę szczęśliwa i z całego serca życze Wam takie cudu jak ja doświadczam :)

Łapcie fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Maluś, ,jak dzisiaj ząbki? Mam nadzieję, że juz tak nie boli. Teściowa się odzywa?
 
Hej dziewczynki.

Aschlee mam nadzieje ze twoj ludek albo ludki tak daja znac o sobie :-)

Gochson kibicuje aby wszystko bylo super.

Anulka, KasikP milosci moje :-)

Pozdrawiam ciezarowki i przyszle ciezarowki.

Nie mam weny do pisania moj zoladek tez figle mi plata :-(
 
hej dziewczyny :tak:

ja się nie umiem doczekać 22 maja,bo od 28 kwietnia nie wiem co z dzieciątkiem się dzieje....

mnie w nocy coś żołądek bolał i spać nie mogłam, nie było czasem pełni?

Polunia witaj :tak:

agniecha córcia cudowna :tak:

mona a może to model lub modelka?:tak: na połówkowym się okaże :tak:
 
Gochson- dobrze, że bedziesz kontrolować betę. Pamietaj, że przy becie koło 1 tysiąca widać na obrazie USG pęcherzyk. Strasznie mocno Ci kibicuję! :-)

Mychunia- ja również mam wizytę 22 maja. Fakt, była pełnia, to może dlatego miałam takie wstrętne koszmary w nocy :baffled::no::angry:
 
Gochson - jeśłi tylko nie bedziesz leżała w szpitalu to te 2 tygodnie szybko ci zlecą.

Aschlee - &&&&&&&& myślę że teścik juz dzi by wyszedł :tak:

Dziewczynki czy oprócz bada.m mamy jeszcze jakies styczniówki? Bo chciałam do listy wpisać.
 
reklama
Do góry