reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Gochson
:-) &&&&&& wszystko będzie dobrze!!! Zobaczysz ze teraz nie ma bata będziesz nosić szczęście swoje Małe na rękach :tak:

Malus
bidulo, jak ja sie cieszę ze znów Cię widzę :-) Trzymaj sie tam z tymi zebolami... Ja ostatnio miałam 8 wyrywana... Na szczęście mi nerwów nie uszkodziło... Kciuki za szybkie gojenie:tak:


Iwo
tym razem nie po zapałki ... Może codziennie po świeżutkie bułeczki ? Oby ;-) Ale nie złość sie na mnie ;-)


Agniecha
dzieki za miłe przywitanie ! U mnie nareszcie zaczyna sie powoli układać. Dopiero teraz po 5 miesiącach odkąd tutaj nie zagladalam. Ale może było mi potrzebne odepchnięcie i podejście na trzeźwo do wielu spraw. Muszę Was poczytać żeby nadgonić co tam u stałych za moich czasów staraczek:-) no i poznać trochę nowych :-) piękny brzucio musisz juz miec :-) strasznie sie cieszę !;-)

Suselku
jak ja sie cieszę ze mnie jeszcze pamiętacie :-) :* teraz postaram sie być z Wami na codzień jak tylko mi praca pozwoliło dojazdy i klienci mnie wykańczające ale daje radę a to najważniejsze :-)


Padam po 5 h snu... Dlatego ide spać . Jutro do Was zagładę w drodze do domu w pociągu :-) dobrej nocy wszystkim :-)
 
reklama
Ja wlasnie napilam sie cherbaty I ja zwrocilam...mam nadzieje ze to nie jakies chorobsko mnie bierze.
Ide juz do wyrka oby jutrzejszy dzien byl lepszy niz dzisiejszy wieczor.

Grochson tyle nas trzyma kciuki ze tym razem musi byc dobrze nie ma innej opcji :tak:

Gesendet von meinem HTC One V mit Tapatalk
 
Cześć dziewczyny :-) mogę do Was dołączyć? Jestem Paula, straciłam jedną ciążę, obecnie staram się o kolejna, lecz niestety okres przyszedł :-(
 
Gochson trzymam mocno za Ciebie kciuki, musi tym razem sie udać :)

Miss, bardzo Ci dziękuję, brzuszek rośnie, choć mam wrażenie że wszystko mi rośnie :) ale trudno, po ciąży zrzucę. cieszę się, że u Ciebie lepiej, trzymam kciuki za Ciebie tak mocno mocno &&&&&&&&&&&&& Dalej pracujesz tam gdzie wcześniej?

przesyłam fluidki,może troche Wam pomogą :) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

a to moja córeczka z dzisiejszego usg:

Zobacz załącznik 624326

a to mój pierwszy zakup:

WP_20140512_001.jpg
 

Załączniki

  • WP_20140512_001.jpg
    WP_20140512_001.jpg
    19,9 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
dzień odbry

byliśmy wczoraj na wizycie i nasze dziecko zdrowiutkie- nogi miało podkulone skrzyżowane, rączki za główką - no i nie chciało sie odwrócić zakrywało nogami to co tam kryje- więc nie dowiedzieliśmy się kto tam mieszka na 100% - kolejna wizyta 5 czerwca USG połówkowe :)

pozdrawiam i życzę miłego dnia:)
 
WItam rankiem

Chleb wyszegł kruch i specyficzny, chyba przez mąkę jaglaną ma dziwny smak. Ale za to moja psina intensywnie za nim szaleje. No i po ususzeniu przyda się na bułkę bezglutenową do kotletów.
Na razie nie mam siły piec kolejnego. Wyczytałam że w tesco bywa chleb bezglutenowy to poszukam go. Jaglan mąka przyda się na kluseczki go mięsa, ryżowa i kukurydziana na makaron i ciasto typu machewkowe i jabłkowe. A chleb to chyba jak już to z gotowej mieszanki. Dla mnie samej chyba piec tak by się nie opłacało a raczej nie chce mi się. Może czasami zrobię bułeczki kukurydziane.

Bruszek boli, jeść za bardzo nie mogę. Chyba dieta lekkostrawna tak szybko się nie skończy. Może i gastrolog mnie czeka. Ale na razie antybiotyk. W nocy przed 2.30 obudził mnie brzuch i zasnełam dopiero przed 5.00.

Witam nowe dziewczyny

Gochson - &&&&&
 
hej :-)
Rany !!!!! Ale niusy gohson &&&&&&&&:tak:
Agniecha ale dziewczynka no słodziutka:-) Macie już imię???
MonaG ale psikusa Wam spłatało maleństwo :-) Chce pozostać tajemnicą do końca :-p
Jołasia zdrówka
Aschlee kiedy testujesz kochana ?????:-)
Asiku mnie tez te reklamy wkurzają :angry: a i Buziaczek :*:zawstydzona/y:
Anula1988 (nasza stara i poczciwa):* i dla Ciebie :zawstydzona/y:

Pozdrawiam was wszystkie dziewczynki &&&& za testujące :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczynki

Mona - moja tez nóżki skrzyżowane miała:laugh2: może dziewczynki juz tak mają :rofl2:

Agniecha - śliczna córa, jeszcze drobniutka ale ciałka nabierze przy końcówce :tak: ja nie mogę się doczekać zakupów ale cały czas czekam do wyników

Mississ - jaką obecnie masz umowe? wracacie do staranek?

Gochson - jak się czujesz?

Maluśka - &&&&& by ból proszedł precz!!!!!!!!!!!!!!

Ja wczoraj miałam ochotę na pizze Capriciosę ale z konkretnego lokalu, żarłam jakbym cały tydzień jeść nie miała co. Efekt - zgaga jakiej jeszcze nie uświadczyłam, kwas podchodził mi do migdałków i cała pizza skończyła w odmętach Wisły :baffled::baffled::baffled::baffled:
już mi się odechciało na dłuuugi czas.
 
Do góry