reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Znowu proszę o Wasze kciuki i kubeł zimnej wody na moją głowę żebym nie panikowała niepotrzebnie. Idę powtórzyć tą bete. Nogi mam jak z waty Cykor ze mnie. :-)
 
reklama
Dzień dobry wszystkim
U nas pada deszcz:-( Myślałam dzisiaj o ogrodzie ale jek taka pogoda to nigdzie sie nie ruszam. Oczywiście małe zakupy coś do lodówki.
Dzs temperatura się utrzymuuje.
Witam wieczornie :-)
Gratuluję dziewczynom, którym się udało :) Niunia27? :) A czasem nie byłaś na staraczkach 2009? albo mi się coś pokiciało:) bo pamiętam jak ja byłam w ciąży, tzn starałam się o dzidzię to pamiętam taki nick;) ale może mi się przewidziało;)
Jutro znów na 13:30 do pracy, eh. Tomcia nie ma, jest u taty i tak mi jakoś pusto tu bez niego.. ale w poniedziałek przyjedzie;) ja mam wolny poniedziałek także dzień dla siebie robię:p chyba pójdę sobie jakies buty kupić wtedy:p
DObra nie zanudzam;) DO jutra kochane :)

Tak byłam, wcześniej też. Pózniej ne było czasu na fora itp ale z przerwami byłam nadal starazką.

Ubieram sie i idę z psm.
 
Dzień doberek! :)
Ja jeszcze w piżamkach siedzę :) Mogę poleniuchować ciut dłużej bo na 13:30 do pracy ;) za chwilkę śniadanko zjem i ruszę może po te trampki i do rossmana po fluid. WIecie, miałam próbkę rimmela i normalnie taki świetny, matuje ładnie, cera się nie błyszczy.. dla mnie bomba:) Dlatego postanowiłam go kupić;) Może jakaś promocja będzie jeszcze:-p
Jakie buciki chcesz kupić ?
Na pewno jakieś trampki do pracy ;) no i przydałyby się jakieś takie bardziej kobiece;-) Jakieś balerinki, czy coś..;-)

Witam!
Chciałabym się zapytać czy mogę dołączyć do Waszego grona. Postanowiliśmy postarać się z mężem o kolejnego brzdąca. To będzie nasz pierwszy cykl starań. Boję się, że nam się nie uda bo coś mi się poprzedni cykl rozregulował. Miałam nadzieję że to przez podwyższoną prolaktynę, ale jak się okazało wynik prawidłowy ( przed pierwszą ciążą miałam nieregularne cykle właśnie przez podwyższoną prolaktynę i zaszłam w pierwszym cyklu przy bromergonie). Trochę mnie to martwi bo nie wiem dlaczego @ przylazła tydzień później niż zwykle. W środę mam iść do gina, który od razu sprawdzi czy w ogóle pojawi się owulacja ( będzie to 12 dzień cyklu). Mam nadzieję, że nam się uda. Ale boję się, że nic z tego nie wyjdzie. A również należę do gronach niecierpliwych.

Trzymam kciuki za testujące :-)
Witamy, witamy! :tak:

Dzień dobry wszystkim
U nas pada deszcz:-( Myślałam dzisiaj o ogrodzie ale jek taka pogoda to nigdzie sie nie ruszam. Oczywiście małe zakupy coś do lodówki.
Dzs temperatura się utrzymuuje.


Tak byłam, wcześniej też. Pózniej ne było czasu na fora itp ale z przerwami byłam nadal starazką.

Ubieram sie i idę z psm.
:) Tak myślałam, że kojarzę ten nick:tak: A u nas taaak piękna pogoda, aż chce się żyć:-) SŁoneczko i żadnej chmurki jak na razie:-)
 
Agniesiak 85 - u nas niestety się popsuło za oknem.
Ja też jeszcze w pidżamce, byłam z psem ale zrzuciłam dres, zrobiłam śniadanie i już zjadłam. Teraz coś słodkiego, kawa inka i troszkę jeszcze poleniu****e. Wieczorem posprzątałam, więc mam troszkę luźniejszy dzień.
Cześć Asiu. Fajnie, że się pokazałaś.
 
reklama
Do góry