reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Myślę o paleniu, ale raczej chyba nie wrócę do palenia, bo dużo kasy by szło na nie, a poza tym śmierdziałabym:p M wygoniłby mnie do kuchni spać :-D

Fajnie macie, że możecie Online sprawdzać wyniki. Ja kiedyś się zapytałam, czy w internecie, albo telefonicznie można sprawdzić, to babka powiedziała, że nie. Trzeba być osobiście, albo ktoś z rodziny, który poda datę urodzenia, albo pesel ;)
 
Ostatnia edycja:
Blair masz rację ;) oglądałam w sklepie wcześniej i powiem Ci.. że ceny kosmiczne! dwa razy droższe.. co do ciężkości to mi nie przeszkadza, bo choć mieszkam w bloku (mamy windę) to rowerek trzymałabym w garażu mojego mężczyzny, także luzik;) Przerzutek też nie potrzebuję bo to ma być typowo rekreacyjny rowerek;) miałam już podobny i naprawdę nie przeszkadzał mi brak przerzutek (przeżutek - cholera wie jak to się pisze:-p) czy to, że jest ciężki ;) Na tyle ile ja będę jeździć jest okej;-)

Ewelinka o tak, już niedługo:-)
 
Maluś ja tez niestety musze isc osobiscie... a strasznie sie boje ze moze te wyniki rozwieją moje nadzieje.. Ale powoli się będę zbierac bo faktycznie do 14 juz nie daleko.. Bądźmy dobrej myśli...
 
Aschlee25 miałam taki różowy :) hihi:) znaczy, nie taki sam;) ale bardzo podobny, tylko rama.. damka ;)

Maluś ja tez niestety musze isc osobiscie... a strasznie sie boje ze moze te wyniki rozwieją moje nadzieje.. Ale powoli się będę zbierac bo faktycznie do 14 juz nie daleko.. Bądźmy dobrej myśli...
Kciuki zaciśnięte kochana:tak::-)
 
reklama
Do góry