reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witam południową porą

Malusiolka - nie wiem w jakim dniu teraz jesteś ale to mi pasuje do super ilości płodnego śluzu, ja tak kiedyś miewałam. Tak mi powiedział doktor, że to płodny sluz w dużej ilości.

MotylkowaOna - ładna beta, 5 tydzień, na dniach czas do doktora :-)

Ja troszkę osłabiona, padam na pyska. Nie wiem czy jutro będę szła do pracy, czy nie ale mnie się bardzo nie chce. Może niedługo pójdę na chorobowe to będzie super. Wszystko mnie boli i najchętniej to położyła bym się i leżała. Zobaczę co wyniki pokażą.
A niedługo będę miała Tableta więc bedę miała lepszy dostęp do forum jak M w domu. M ma mi zamówić lub już zamówił tylko jeszcze nie wiem kiedy przyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
Ania Beata - trochę nie ogrniam, wyszła Ci beta ponad 30 wiec wcale nie taka niska, pędzisz do lekarza taksówka który i tak nie jest w stanie nic podejrzeć tak wcześnie, w poniedziałek lekko plamisz i już zakładasz ze to nowy cykli kupujesz wiesiołek?

Gośka03 - widzisz, ja też nie ogarniam. Lekarka mi powiedziała, że z tego ciąży nie będzie. Beta bardzo mało urosła, zaledwie o 30 proc. w ciągu 77 godzin. Mój lekarz jest na urlopie, dlatego sama już nie wiem, co myśleć i komu ufać. Pojechałam do lekarza, bo bardzo boli mnie brzuch, ale ona nic mi nie przepisała na to. Powiedziała, że to tak będzie, bo to poronienie nadchodzi i żebym wzięła leki przeciwbólowe ogólnodostępne. Nie biorę ich jeszcze, bo nie wiem na dobrą sprawę, czy w ciąży jestem czy nie jestem. Plamienie było wczoraj, lekkie bardzo, dziś po nim ani śladu. Wiesiołka chcę przyjmować, ale nie już - bo nie wiem teraz na czym stoję, wiesiołka chcę przyjmować jak już ten organizm się po ciąży oczyści lub jeśli będę miała stuprocentową pewność, że w ciąży nie jestem. Teraz jestem skołowana bardzo. Nie pozostaje mi nic innego jak czekać. A w czwartek pojadę na betę, choć bardzo się boję, bo zawsze ma się cień nadziei, z której potem nic może nie zostać. A takie rozczarowanie - jak się okazało - dla mnie bywa bolesne. Staram się o tym nie myśleć, ale jakoś nie wychodzi.
 
reklama
Witam


Malusiolka mój synek nie chce siadać na nocnik - nie i nie. Na siłe nie ma co sadzać. Spróbujemy latem. Na razie jest krzyk jak ściągamy mu spodnie. Jak lata bez pieluchy to czasem usiądzie na nocnik, ale jak się mu powie to nie chce. Czasem też jak na złość nasika na dywan lub kanapę i się śmieje.
Co do mówienia to u nas bardzo dużo mówi -nawet zdania typu "mama trzymaj zebym nie spadł", "pojdziemy do baby", "mama wlaczyla gaz","podnies rolety", "mama zapal swiatło". Wiem, że każde dziecko inaczej się rozwija, ale jak na swój wiek dużo mówi, mozna z nim spokojnie porozmawiać.


Motylku piękna beta.


Miłego dnia dla wszystkich.
 
Do góry