reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam.:-)
Ja już po wizycie o gina.
Włączony Bromergon, ( przez pierwsze siedem dni po 1/2 tabletki, a następnie cała ) i od 16 dc luteina dopochwowo, przez 10 dni.
I zapisana na następną wizytę na usg i podglądanie jajeczek.
Mąż zapisany na seminogram nasienia.

Gin stwierdził, że przy takiej prolaktynie zapewne moje cykle są bezowulacyjne.:wściekła/y:

Zbieram się do pracy, miłego wieczoru :-)
 
reklama
anks [skorzystam ze skrótu mychuni ;)] witaj, powiedz coś o sobie

Maluś ja studia robiłam dla siebie, pracy w zawodzie szukałam rok, ale w międzyczasie pracowałam w sklepie. Wg mnie osoby siedzące na bezrobotnym to często typ ferdka kiepskiego "dla ludzi takich jak ja w tym kraju nie ma pracy". Moja koleżanka z gim po technikum fryzjerskim poszła do pracy, ja na studia, Ona ma męża, drugie dziecko w drodze, jest cenionym fryzjerem o pracę martwić się nie musi. A ja? mam mgr inż i tyle, gdyby nie Rodzice to wynajmowałabym mieszkanie, z G ślubu nie braliśmy bo nie byliśmy niezależni finansowo, na dziecko też nie było możliwości. I teraz gdy ta znajoma ma życie ułożone ja dopiero zaczynam je układać...
Fakt że mój G stwierdził że On by teraz do pracy za 2tys nie poszedł, ale to trochę inna sytuacja bo: teraz zarabia dużo więcej, więc nie chce się zawodowo degradować, a dwa że siedząc w domu by więcej zarobił, bo co jak co ale głowę do interesów to ma :)

co do włosków to żeby po czerwonym, blond Ci wyszedł to musisz zrobić dekoloryzację, jeśli się nie mylę, niech mnie Asia poprawi w razie czego :)

Mligocka mam nadzieję że leki pomogą
 
Lisica, nie wiem czy to owulacja, bo nie sprawdzam. Możliwe, że jednak ona, bo miałam ból jajników przez ten czas. Ale dzięki :* Popołudnie miałam pracowite, a teraz trochę przerwy. A jak u Ciebie? :*

Ania_Beata, rozumiem ale po co pytasz się o wiesiołka, czy możesz go brać skoro nie wiesz czy poroniłaś?

Blair, pisałam o szwagierce, która zaledwie 3 miesiące pracowała w sklepie spożywczym tylko w weekendy, a tak nigdy nie pracowała i uważa, że idąc do pracy od razy kupę kasy dostanie.

Miglocka, &&&&&& aby leki coś zdziałały i owulacja wróciła :*

Blair, a o co chodzi z tą dekoloryzacją? Trochę głupia w tym jestem :zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
bada moja Mama pochodzi z Radziechowa, a Tata z Uniejowic :tak: a w Uniejowicach, Polkowicach i Bolesławcu mam rodzinę :-) no właśnie wzięłam lenia swojego i wyrzuciłam za drzwi :-D

co do bezrobocia to tu w okolicy nie chcą za bardzo do pracy brać po studiach, bo istnieje przekonanie, że po studiach chcą więcej zarabiać, a nie najniższą krajową....

zapraszam na ciacho Moje małe hobby: Sypana szarlotka Małkińska :-D
 
Maluś dekoloryzacja czyli ściągnięcie koloru, ja miałam kilka razy jak schodziłam z czerwonego lub brązu do blondu :) jest to zabieg który trochę niszczy włosy niestety, podobno teraz są jakieś specjalne kąpiele, ale tego nie próbowałam, to musiałaby Ci wyjaśnić dokładnie nasza specjalistka :)
robi się dekoloryzację a później nakłada farbę- tak miałam ja
też znam takie przypadki co pracować się nie chce, a jęczy że pracy/pieniędzy nie ma...
szlag mnie trafia jak czegoś takiego słucham, moi Rodzice i Brat od wielu lat prowadzą własne firmy i widzę jak ludzie chcą pracować... najlepiej nic nie robić tylko niech kasa będzie co miesiąc. Nie wierzę w bezrobocie, koniec kropka

Mychunia podobno tak się czasem zdarza, ale wtedy np nie trzeba wpisywać pełnego wykształcenia [studia] albo odpowiednio przeprowadzić rozmowę kwalifikacyjną.

Ja od znajomej jakieś dwa lata temu usłyszałam "yyyy jak Twoi Rodzice tak dobrze zarabiają to po co Ty pracowałaś w sklepie będąc na studiach?" ręce mi opadły. Nigdy nie byłam osobą roszczeniową "bo mi się należy" zawsze wolałam mieć swoje pieniądze a nie brać od Rodziców, a nawet jak brałam to później wolałam to odpracować w firmie.

Ania Beata ja wiesiołka biorę od 4 czy 5dc
 
Mligocka- ojej, a badałaś teraz PRL? Jaki wynik masz, skoro lekarz od razu włączył bromka?

Blair- ja uważam podobnie jak Ty. Jeśli ktoś naprawdę chce to ZAWSZE znajdzie prace! A siedzenie i użalanie się nad tym, jakie to jest niesprawiedliwe nie pomoże w znalezieniu pracy.
 
jenyy jestem jakaś zmeczona... chce mi sie non stop spać Adas sie smieje z e zasypiam na stojaco :p

Pysznosci dziś mialyscie na obiad :-) ja mialam pomidorowa i cycki smażone w przyprawach do gyrosa z sosem i surowka a na kolacje dzis serwuje zapiekanki z bagietki wiec zapraszam :-)

Ania.beata Malusi chodzilo o to zebys pierw byla pewna poronienia i zamknela jedną sprawę a dopiero potem myslala dalej czyli o np wiesiolku.
Maluniu jezeli sie myle Kochana to mnie popraw :-)
 
reklama
Do góry