reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

jussastar x landery się nie bujają;-)
ciuchy świetne, u mnie w H&M mało jest kurcze ciążowych, same małe rozmiary.. ale we wtorek jadę z córcią do kina do innego centrum handlowego, to wejdę zobaczyć, bo właśnie jeansy albo jeginsy by mi się przydały:tak:
 
reklama
Hej Laski:)
Widzę, że ostro prowadzicie dyskusję na temat wózków:D Ja na szczęście mam po córce, wiec nie muszę kupować:) SAM_2392.jpg Kolor uniwersalny wiec i dla synka będzie okej:) To jest wózek 3w1:)

Jussastar, super ciuchy:) Też muszę sobie jakąś kieckę kupić:)
Kasia, legginsy też muszę sobie kupić, tego nigdy za wiele;)))

Ejjj Laski, myślałyście już nad prezentami dla dzieciaków, mężów/partnerów???
Co myślicie o takiej kuchni dla 2,5 latki??? DUŻA KUCHNIA KUCHENKA DLA DZIECI ODGŁOSY GOTOWANIA (4795896694) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 

Załączniki

  • SAM_2392.jpg
    SAM_2392.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 29
Ja szukam cały czas tego ptaka w klatce co reklamują dla mojej córki,ale nigdzie nie ma..
Mam już kupiona grę monopolu junior :-)
Dla męża nie mam pomysłu jeszcze..
Butterfly fajny wózek i kolor śliczny:-) fajnie odpada ci zakup. U mnie stoi w piwnicy podwójny baby jogger city mini hehe a po córce sprzedałam juz dawno..
Kuchnia super,moja ma z Tefala i często się nią bawiła.
 
Hej dziewczyny:)Pisałam na wątku staraczki od wiosny/lata 2014 ale nie uzyskałam odpowiedzi więc postanowiłam napisać coś w znanym mi gronie :) Przede wszystkim liczę na Grubsona :) Robiłam badanie progesteronu w 23 dc (jakieś 6-7 dpo) i wyszedł mi 45,9 nmol/l normy jakie podało moje laboratorium o 5,3-86..i tak się zastanawiam czy to dobry wynik czy średni? aha zaznaczam że biorę dupka od 20 dc. Niestety dzisiaj nie dostanę się do gina więc poradźcie cos bo nie wiem co myśleć ;-)
 
Kasia, no moja mała uwielbia bawić się w gotowanie, więc myślę, że prezent się sprawdzi:) A wózek jak dla mnie bardzo fajny, przynajmniej jeden duży zakup mam z głowy:) Jeśli chodzi o prezent dla męża to myślałam o szczoteczce elektrycznej, futerale na telefon i o pokrowcu na kierownicę... ale nadal myślę i szukam inspiracji:D
Justyna, ja niestety nie pomogę bo nie mam o tym zielonego pojęcia...
Motylkowa, super!!!!! Gratulacje;)))) Jak będziesz mieć chwilkę to pisz do nas:)))
 
Motylkowa gratuluję :-)

Butterfly noo o szczoteczce tez myślałam dla męża.
Jeszcze coś dla mamy muszę wymyślić,dla siostry dzieci tort z play doh:-)
 
MotylkowaOna gratuluję! :)
Butterfly dziękuję za checi i w takim razie czekam dalej :-) może któraś coś wie w tym temacie?
 
reklama
Motylkowa, gratulacje ;)

Justyna
, ja nie pomogę, sama z moimi wynikami szłam do lekarza, podstawy jak morfologia ogarniam, ale jednak do ginekologa mi daleko :p A ja miałam wynik w innej jednostce więc nawet nie mogę porównać do siebie ;)

Jussastar, mam te same gacie!! :D:D Są super, bardzo wygodne, ale się nie wypychają kolana ani nic, mimo, ze mega dopasowane :D Wiecznie je piorę i tylko w tych chodzę, inne poszły w odstawkę :p
A sukienka bardzo ładna ;)

O prezentach jeszcze nie myslę, na razie żyję wtorkowym USG, a później blokiem z neurologii, już mi się nie chce ... -_-

A wózki to w ogóle dla mnie czarna magia :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry