reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

U mnie ten igm niepokoi...
Niby się powinno powtórzyć po 3 tyg. Ja powtórzę tak, by mieć wyniki na 28.11. Będzie 2 z kawałkiem.
 
reklama
Justyna, trzymam kciuki! ;) No a przecież bierzesz dupka, więc nie masz się co martwić wynikiem ;)

Lisica, a jakie CRL? Przeziernosc jest ok przecież ;) Hmm a badanie zdecydowanie musisz powtórzyć.. Być może własnie niedawno przeszłas toxo.. Nie martw się na zapas!

Motylku, gdyby nie to, że jelita mi się zatkały i ani drgną i mnie ciągle bolą to byłoby ok :p Takie uroki ciąży, luteiny i żelaza na raz..

Jussastar, haha czyli mamy usg dokładnie na tym samym etapie ciąży, ja dzień później ale mam o dzień młodszą ciążę xD To trzymam kciuki! :)

Kurde no ja z prezentami dla dzieciorów naprawdę nie pomogę, nie mam pojęcia czym się bawią dwulatkii, w ogóle jakie są zabawki :D
 
Czytam artykuł na Medycynie Praktycznej, trochę mnie uspokoił.

Niemniej jednak ciężki okres przede mną...
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje kochane :* powrocilam tak jak zapowiadalam;) jakoś tak jestem pozytywnie nastawiona ;) no to jak mowisz grubsonku zeby sie nie przejmowac tak tez czynie:) ale i tak do lekarza pójdę po recepte to przy okazji zapytam o wynik:)
 
Lisica nie martw się na zapas, powtórz badanie:tak:cieszę się, że z dzidzią wszystko ok.

A to radyjko polecam dla wszystkich, synek siostry też chętnie śpiewa:-) i słucha muzyki. Fajnie się sprawdza latem na kocyku:tak:
 
Buterfly,wiadomo z jakiej przyczyny spadaja Ci wyniki?

Motylkowa,gratuluje;)

Jusastar,moze Dinopociag,Stacyjkowo?
albo Misia Gawędziarza?

Grubson,Jusastar 3mam kciuki za Wasze USG;)

Grubson,co do zabawek to wszystko przed Toba:D

Kasiu,ja rybe tylko w rybie po grecku:p ale biore witaminki;)

Niemartwsie,co u Ciebie?

Lisico,NT prawidlowe,u moich blizniat NT 2,4.
Wiem,ze latwo sie mowi,ale musisz byc dobrej mysli ze wszystko jest w porzadku i z ciaza bedzie wszystko OK,bo kto ma wierzyc w swoje dziecko jak nie mama?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny operujecie takimi terminami ze ja nie wiem o co chodzi hehe; )lisico ja nie doradze nic ale zycze wszystkiego najlepszego zeby bylo ok:))
A moja kreseczka ciemnieje bo dzis o 4 nad ranem nie moglam sie powstrzymać i musialam zrobic test! Chcialabym wiedziec jaka jest beta a z drugiej strony sie boje bo mam zle wspomnienia:)a powiedzcie mi dziewczyny mialyscie ten slynny bialy sluz?? Bo ja mam raczej sucho jak przed @. Piersi tylkp dosc mocno bola
 
Justyno,idz na bete,czego tu sie bac?Powtorzysz po 2 dniach i powinna rozwiac Twoje watpliwosci;P nie ma sie co bac:D
NT-przeziernosc karkowa,
CRL-dl.ciemieniowo-siedzeniowa,
NB-kosci nosowe
Itd :p
Przy wizytach USG bedziesz na biezaco:p

Shawty,co sie nie odzywasz???
 
reklama
Ja jestem, witam w szaro burą sobotę:-)

Ja buszuję po necie i szukam prezentów, nie ma nigdzie ptaszka w klatce dla córci to zamówiłam jej Powerslide, Monster High, Hulajnoga za 87,29 zł - Vision One - Zabawki i gry dla dzieci - Smyk.com zawsze taką chciała:tak: ma hulajnogę 3 kołową ale jest na nią już za mała, z tej będzie pewnie zachwycona:-)

Czuję się dobrze, choć za dużo nie mogę porobić w domu, bo brakuje mi tchu i szybko się męczę. Aaa i już zaczynam 16 tc;-)
 
Do góry