reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Lisica,model OK,ale chyba nie taki ciemny kolor?

Dodzwonilam sie w koncu do poradni prenatalnej,wizyte mam za 4tygodnie, to juz bedzie 18tydzien;)
 
reklama
Dominika napisałam, ze link przypadkowy, ale kolor właśnie taki, wolę ciemniejsze kolory niż jaśniejsze i od razu brud i syf widoczny...
 
Z tym linkiem nie doczytalam,zalezy co kto lubi.Przy malych dzieciach szybko wozek sie brudzi-to fakt niezaprzeczalny,ale jak sie czysci material to tego brudu i syfu nie widac...
 
Dominika super wieści z wizyty u lekarza :-)
Justar faktycznie wszystko dla maluszka mam, no chyba że będzie dziewczyna to tylko garderobę zmienie;-)
Dziewczyny a Wy pracujecie czy jesteście na zwolnieniach?
 
Dominika zależy jaki brud masz na myśli ;-) niekażdy da się wyczyścić. Przecież nie będziemy się sprzeczać o kolor wózka... :-D

Tuśka ja jestem od 5 tc na L4.
 
Lisica ja też raczej x landera, tylko chyba xa, bo jest lżejszy a na wadze mi zależy. Lupo fajny oglądałam w granacie boski ale ciezki niesamowicie. Mąż chce x landera. Przy córce miałam Mutsy 4 Rider i ten mogę polecić, ale nie chcemy takiego samego;-)
Co do koloru ja też ciemne, z tym, że spacerówka bedzie na pewno czarna a gondolka nie wiem, szara, beż moze granat.. fotelik czarny:tak:

Tuśka ja na l4:tak:
 
Tuska - ja pracuje. Jeszcze nie chce na L4 chyba ze bede musiala...

Wlasnie dziewczyny juz 3 dzien mi niedobrze momentami, a dzis zwymiotowalam w samochodzie. Na szczescie dojechalam na parking w centrum handlowym. Ale co do cholery? Nie mialam mdlosci na poczatku i dopiero teraz?
Kolezanka z pracy mowi ze to jakis wirus bo tez jej niedobrze od 3 dni...
Temperature mam lekko podwyzszona 37,1. Ale ogolnie czuje sie slabo i w pracy mnie zalewalo potem...
 
Ja też będę na l4 ze względu na beznadziejne godziny pracy z tym ze chyba poczekam aż znajdą kogoś na zastępstwo. A w sumie to nawet nie wiem jak mam ich poinformować , w czerwcu wróciłam a teraz znowu uciekam- nie będą zadowoleni;-)
 
Tuśka nie martw się na zapas;-) Ja np. też chciałam popracować do końca listopada, ale cóż życie życiem.. Teraz już lekarz nie pozwoli wrócić do pracy. Ja mam dość daleko i powiem wam, że też mam mdłości jak jadę autem..

jussastar jak się czujesz?

A ja dzisiaj wyciągnęłam mamę i córcię do sklepu dziecięcego;-) musiałam małej rajstopki cieplejsze kupić do przedszkola a przy okazji pooglądałam wózki i foteliki;-) Także dalej jestem za x landerem xa, porównywałam wagowo i jest naprawdę lekki jak na wózek z pompowanymi kołami. Np. maxi cosi mura mój wcześniejszy typ, nawet nie podniosłam, waga ok 17 kg:-(
Kolorki x landera są śliczne:-) ale póki co szara gondolka i czarna spacerówka. Fotelik maxi cosi city albo jakiś inny, zobaczymy co będzie akurat w promocji;-)
 
reklama
Kasia - dobrze, tzn. póki co mnie nie mdli, ale czuję się jakoś słabo generalnie.
Ej ten x-lander nie jest drogi nawet :szok: Fajnie, że poleciłaś. A jest sztywny czy buja się w miejscu? ;)

Ja jak już dojechałam do tego centrum i zwymiotowałam to poszłam na zakupy ;p I kupiłam pierwsze ciuchy ciążowe w h&m to się pochwalę:

Product Detail | H&M PL spodnie i

sukienka, ale nie mogę znaleźć w necie, taka jak ta, ale z długim rękawem:
Product Detail | H&M PL .

A i przyszła mi książka wreszcie: Ciąża poradnik dla rodziców .

No to mam lekturkę hehe : )
 
Do góry