reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Shawty czuję że będzie syn więc wolałam się zabezpieczyć już :-D najbardziej niepocieszony będzie Daniel. Chciał mieć braciszka Zygzaka Mcqueena ;)
 
reklama
Asia – no szkoda kasy, ale ja jeszcze do 200zł jestem w stanie zapłacić. Ale nie więcej… A co do zwolnienia to fajnie, że masz synka, który Ci pomaga. Ja się cieszę, ze nie muszę leżeć bo mój mąż bardzo dużo pracuje i nawet gdyby chciał ciężko byłoby mu się wszystkim zająć… no ale różnie bywa w życiu. Ja jeszcze czekam na pierwsze ruchy, wczoraj testowałam „sposób” ze zjedzeniem czegoś słodkiego a później leżałam na lewym boku, ale nic nie czuję.
Kasia – moje kryteria na wózek to: skrętne koła + bujanie się w miejscu (jest to możliwe bo koleżanka taki ma), małe wymiary, fotelik, spacerówka w zestawie z możliwością ustawienia w stelażu :D

Dominika – co za stresy tam masz ?

Lisica – Alan bardzo fajne. A Eliasz – ja bym tak dziecka nie nazwała, ale to oczywiście tylko moja opinia. Ja podobnie jak Ty też mam przeczucie, że będzie chłopczyk i też mamy imię wybrane, a dla dziewczynki nie.

Tuśka – gratulacje, witaj wśród nas : ) Jednak odpuszczenie pomogło?? A winkiem to się kobieto w ogóle nie przejmuj. Ja byłam nad jeziorem z tydzień przed zrobieniem testu i impreza była bardziej zakrapiana. Ważne żeby teraz ani kropli.
 
Jussastar, ja niby czuję jakies smyranie, ale biorąc pod uwagę, ze od 2 tygodni się nie nasiliło to chyba jednak jelita :D:D:D

Dominika, trzymam kciuki!! Daj znac po wizycie!

Tuska
, trzymam kciuki za serducho ;) A antybiotykiem ani winem się nie przejmuj, na pewno nie zaszkodzi ;)
 
Dzięki dziewczyny :-)
Grubson ale ładny suwaczek:-)
Z imieniem u nas będzie problem bo mój mąż jest bardzo wybredny. Nie ukrywam że bardzo chciałabym córeczkę no ale pewnie będzie drugi synuś . A w sumie to i tak najważniejsze żeby wszystko było dobrze, a maleństwo zdrowe.
Lisica powiedz synusiowi że imię za długie hehe:-D
Justar całe szczęsccie że nie muszę myśleć o wózku bo jeszcze nim jeździmy:tak:
 
Witam,czlowiek sie stresuje tym na co nie ma wplywu ,ostatnio tak mialam.

Na USG,na ta chwile wszystko w porzadku,serduszka bija 154 i 158u/min,maja po 7,5cm .Nt 2,1,Nb widoczne,wszysrko prawidlowe;) Na ta chwile jest wszystko dobrze i zeby tak pozostalo.Nst.wizyta za 3-4tyg.juz w szpitalu,zaraz bede dzwonic do tej poradni prenatalnej.
Dzieki za 3manie kciukow;)

My musimy podwojnie szukac imion;) ,ale jeszcze nie myslimy o tym bo to za wczesnie;D
 
Dominika super, bardzo się cieszę:tak: Tak, podwójne imiona to nie lada wyzwanie ;-)

Lisica kompromis bardzo udany, Alan bardzo ładnie:tak:

Jussastar a co to za wózek? ja wcześniej myślałam o innym, ale mąż mi uświadomił, że często w góry jeździmy a i nad morze chcemy się wybrać także jednak pompowane koła. A i tak pewnie po roku spacerówkę lekką kupię;-) także ;-)raczej to będzie x lander:tak: bo i też łatwo go sprzedać. Z fotelikiem jeszcze nie wiemy, bo mamy od mojej siostry, zostawiła jeden po dzieciach ale nie wiem czy nie kupimy do stelaża wpinanego, maxi cosi albo jakiś tam bo duży wybór:-)

Tuśka trzymam mocno za wizytę:tak:
 
Hej Laski:D
No wreszcie się dorwałam do kompa:D Najpierw długi weekend, mąż był w domu, więc trochę czasu spędziliśmy razem no i w ogrodzie troche porządków porobiliśmy:) Posadziłam maliny, krzewy i zrobiliśmy skalniak:D Była piękna pogoda więc dużo udało się zrobić:) Wczoraj byłam w Lublinie, robiłam badania (morfologia, mocz, ob) i miałam wizytę u gin. Oczywiście wyniki kiepskie... nadal infekcja dróg moczowych więc lecą dalej na lekach, no i morfologia mi spadła... więc dodatkowo mam jeszcze żelazo... Kurde od początku ciąży nie miałam jeszcze prawidłowych wyników... ehhh...

Tuśka witaj wśród ciężarówek:D
Laski, piękne macie brzucholki, ja jakoś nie mogę się zmobilizować żeby zdjęcie zrobić:D
 
Kasia - Baby Design Lupo. Ona właśnie ma do tego fotlik Maxi Cosi. A jakiego x-landera polecasz?

Dominika - fajnie, że wszystko ok z maluszkami! No a imiona - fajnie, że dwa do wyboru. Zawsze może być jedno takie jak Tobie się podoba, a drugie jak mężowi :-)

Tuśka - no to masz spokój z wózkiem i dużo pewnie rzeczy już masz to łatwiej.

Grubson - a propos ruchów, to podobno można je pomylić z jelitami, więc może akurat to to! Ja nie wiem zupełnie czego się spodziewać, ale mam nadzieję, że będę wiedziała jak już poczuję.
 
Ostatnia edycja:
Jussastar,jesli beda dziewczynki to maz wybiera imiona,jesli chlopcy to mi przyjdzie stanac przed wyborem imion;)
Byleby zdrowe;)
My pewnie kupimy Tako Jumper Duo 3w1 (najlepiej kolor zolty:p)

U mnie remontu ciag dalszy,wczoraj pozno wrocilismy i nic sie nie udalo zrobic.

Tuska,WITAJ! ;)
 
reklama
Do góry