reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Kasiu coś to co chwilę chorujesz. Zdrowia życzę!

Dziewczyny zrobiła mi się wokół pępka swędząca wysypka. Wygląda jak uczuleniowa :-( nie wiem czym to mogę potraktować? Puder w płynie? Zawsze taka mi się robiła dzięki dżinsom, a raczej guzikom, ale teraz od jakiegoś czasu chodzę w jegginsach na gumce :-/

W ogóle to nie mam humoru...
 
reklama
Pudrem można posmarować albo umyj skórę emolientem ja tak robiłam.
Ja mam taki słaby organizm zawsze tak choruje.. Leżę nie wzięłam antybiotyku póki co mam 36.8 może spadnie i przejdzie. Migdał dalej czerwony..
 
Lisica,nie wiem co Ci poradzic,moze zrob tak jak Kasia Ci pisze.

Kaska,kuruj sie.Ciepla herbata i pod koldre sie grzac.

A ja za tydzien jade na usg prenatalne,na zmierzenie przeziernosci karkowej itd.
Juz wtedy pewnie poznam daty usg.

Grubson,Buterfly,Shawty,Beti co u Was?
 
Ja z wysypka byłam u dermatologa wtedy i kazała kupić emolient i myć ciało póki nie przejdzie. Ja tez miałam na brzuchu.. A nie stosowałas jakiegoś kremu,może coś cie uczuliło? Jak nie przejdzie można pudrem.

Dominika dzisiaj lepiej,mam 36 i nie wzięłam antybiotyku. Gardło mniej boli,pije co chwile herbatki,wodę niegazowaną. Oby poszło i nie wróciło!!

To trzymam kciuki za badania prenatalne. Mojej siostry syn nie dał się zmierzyć niestety.. Tak się krył heh ale wszystko ok.

Właśnie dziewczyny co u was??
 
Kasiu,tydzien temu mialam prenatalne,teraz jade jeszcze raz na zmierzenieprzeziernosci karkowej itd,przy okazji poznam daty kolejnych wizyt usg.
Kuruj sie,kuruj.A gorace kakao pijesz?Kiedys pilam kakao naprzeziebienie albo gorace mleko;)

U mnie juz prawie 13tydzien,a dokladnie 12t5d:) i oby bezpiecznie i zdrowo do 38tygodnia:)
 
KasiaJ, zdrowia życzę! Dobrze, że już dziś lepiej się czujesz :)

Lisica, jeśli to od uczulenia, to może wypij wapno? Chyba w ciąży można. Ja w pierwszej ciąży miałam jakąś niewielką wysypkę na brzuchu i dostałam od lekarza jakąś maść robioną. Szybko przeszło.

Wczoraj byłam na prawdziwym usg prenatalnym wreszcie. Wszystkie parametry w normie, przezierność karkowa 1,4. Wszystko tak, jak powinno być. Prawdopodobnie będzie dziewczynka, ale na razie się nie nastawiamy, bo to jeszcze wcześnie. Zapłaciłam 200 zł i gratis dostaliśmy płytkę z nagraniem całego badania, a normalnie to kosztuje dodatkowo 100 zł w tej przychodni, tylko trafiliśmy na świetnego lekarza :) Nie zdecydowaliśmy się na testy z krwi.
 
Niemartwsie, no to fajnie, że maluch zdrowy :) A na płeć faktycznie trochę wcześnie, w sumie nadal 50/50 ;D

Lisica, a czemu nie masz humoru, tak po prostu?

Kasia, no faktycznie, Ty ciagle jestes chora, masakra jakas! Ale wazne, ze dzisiaj juz lepiej ;)

Dominika, fajnie, ze juz za tydzien, szybko zleci ;)

U mnie dzisiaj 17 tygodni i chyba z tej okazji zaczal mnie bolec brzuch... A juz bylo tak dobrze!! ;/ Mialam isc pierwszy raz na cwiczenia dla ciezarowek no ale niestety... dupa blada. No ZAWSZE jak za bardzo sie ciesze, ze wszystko jest w koncu dobrze to coś się musi z****ć.. Ja po prostu nie moge byc za dobrze nastawiona bo los to ***** i robi mi za złosc ;P

A tak poza tym spoko, wbrew sobie i napadom pesymizmu zakupilam 2 pierwsze bodziaki dla małej ;P Teraz pewnie dlugo, dlugo nic, ale nie mialam nigdy nic dzieciowego wiec kupilam i jak zaczynam sie znowu dolowac to wyjmuje i jakos tak mi glupio sie zamartwiac, bo przeciez mała też to odczuwa.. ;P
 
Grubson, a konsultowałaś ten ból brzucha z lekarzem? Bierzesz jakieś leki?
Gratuluję pierwszego zakupu dla córeczki :D

Ja wiem, że z tą płcią to na razie taka zgadywanka, ale po tej wizycie w ogóle zaczynam brać pod uwagę, że to może być dziewczynka :D po prostu wśród mich koleżanek te, które miały już synów, wszystkie znów urodziły chłopców :) dlatego byłam pewna, że historia u mnie też się powtórzy
 
Niemartwsie, teraz jest czas bab, wiec moze sie zalapiesz :)
No raczej, ze konsultowalam, biore magnez, caly czas jade na luteinie a jak boli mam brac no-spe i tyle, nic wiecej mi lekarz nie wymysli. Na szczescie ostatnio bylo ok wiec moze to takie jednorazowe. Oby bo zdziadzieje na tej kanapie!!
 
reklama
Niemartwsie,mysle ze to stanowczo za wczesnie z dokladnym rozpoznaniem plci,tak jak mowi Grubson 50/50.

Grubson,mi brzuch tez czasem dokucza,ale procz nospy,mgb6 i lezenia nic nie zrobie.Luteine pewnie bede brala dlugo.

Zobacze,co nam lekarz powie za tydzien:) a bedzie to 13t5d.
Powoli konczymy remont wc,dzis kupilismy farby do pokoju i sufitu i fototapete Malemu,do nas do pokoju musimy wybrac tapete,bo duzo roboty byloby z gipsowaniem itd.
Jeszcze musimy duuuza przesuwana szafe kupic z brw i ławo-stolik.
 
Do góry