reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Hejka :-)

OLUSIA jak wynik? Bo aż mnie skręca.. nie każ ciężarowce tak się stresować ;-)

MALUŚ przykro mi z powodu I kreski.. widzę, że pragniesz dziecka.. może zaczniecie się starać? :-)

WANDA całkiem możliwe że owu teraz była hmmm.. :-) mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&!!

RITTA również powodzenia!!

GOCHSON &&&&&& za piękną owulkę :tak:

PIASKA mi OvF pomógł więc życzę Ci tego samego :-)

a mnie dzisiaj coś podbrzusze bardziej pobolewa.. a jeszcze muszę jechać popołudniu do pracy :confused:
 
reklama
Goshon tak, zrobiłam nowy wykres, bo skończył mi się abonament,a nie chcę płacić.

Natkusia taaa, owu może być teraz ale serduszek brak. Wczoraj mąż próbował a ja głupia nie chciałam... Ech.
 
Piaska trzymam kciuki :D

Maluś
ja już nie wiem kochana co z Tobą. Zrób może albo betę, albo idź do lekarza, bo to mogą nie być przelewki.

Wanda ja uważam, że wszystko jest możliwe. Korzystaj z mężem i tyle :)

Gochson nie zastanawiaj się zbytnio tylko korzystajcie z mężem :D
 
Witajcie!
Nie no nie mówcie, że Olusia nie dała znać. Olusia, jeśli to czytasz to nie ładnie z Twojej strony, bo my tu wszystkie od wczoraj jak na szpilkach siedzimy i strasznie mocno trzymamy kciuki!

Piaska- oby się udało Ci kochana, życzę Ci tego z całego serca, jak i każdej z nas!

Maluś- no nie mów, że dalej nie poszło ani w te ani w te! Kurcze, poczekaj jeszcze kilka dni, a jak nic się nie wyklaruje,to chyba pora do gina się umówić :-(

Suseł- jak się czujesz??

U mnie dalej cisza, @ brak. Ale nie mam nadziei, bo wczorajszy test miał tylko jedną kreskę :no: Nie wiem, może jutro rano jeszcze raz zrobie test, ech, ale watpie...

Gochson- bierz się do robotki dzisiaj z mężem, bo wykresik wskazuje, że to już najwyzsza pora! :-D
 
Gochson, Anula dziekuje ze pytacie. czuje sie dobrze i nawet doszly objawy wiec troche glupieje i nadzieja troche wzrosla, ale wole sie pozytywnie nie nastawiac bo potem bedzie wieksze rozczarowanie. wizyte mam za tydzien w srode (11.12) ale dostalam namiary na gina z dobrym sprzetem i tak sobie mysle zeby tam pojsc, tylko jeszcze nie wiem kiedy.

trzymam za was kciuki!
 
Susełku - jeśli ma przyjśc rozczarowanie to i tak bedzie bolesne choćbyś nie wiem jak negatywnie sie nastawiała......
Trzymam kciuki bys zobaczyła fasolinkę i leć jak najprędzej to tego drugiego gina byś się niepotrzebnie nie zamartwiała:tak:
 
Susel ja tez uwzam, zebys poszla do tego drugiego, np pod koniec tygodnia wtedy już na pewno bedzie coś widać więcej. A jakie objawy przyszły? Mdlości?
edit. juz wiem doczytałam na zaciążonych staraczkach ;)
 
wikki wypilam dzisiaj zimna kawe i bylo mi po niej niedobrze i juz myslalam ze to mdlosci, ale przeszlo wiec chyba tak sie poczulam tylko dlatego ze zimnej kawy sie nie pije :-p dostalam za to slinotoku i zaparcia.

iwo chyba poslucham Ciebie i wikki i pojde pod koniec tygodnia.
 
U mnie nadal cisza co do @ tylko brzuch co jakiś czas pobolewa i jajniki bolą i to niesamowicie ;/ Co do testów to chyba poczekam parę dni i wtedy pomyśle. Do ginekologa nie wiem kiedy pójdę, bo nie mam nawet jak. M cały czas pracuje ;/ Kurde jak zwykle coś nie tak jest.

Dzisiaj byłam z małą na szczepieniu i powiem szczerze, że nie jestem zadowolona. Głupia baba potraktowała nas strasznie;/ Dobrze, że małej nic nie jest i na razie dobrze się czuje. To jest najważniejsze.

Ritta, jak sobie życzysz. Życzę powodzenia :)

Starających się:27V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12
Sierpień 2014:
natkusia,basik77,malgonia1,kobietka
Czekamy na potwierdz.:
Malusiolka - @ 22.11
aina110 - @ 27.11
Casablanca - @ 27.11

wanda_23 - @29.11

Anula1988 - @ 2.12
Grudzien

milka33 - @ 4.12
Anna223 - @ 6.12
Olusia7982 - @ 7.12
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
celta - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
ewe_lina_d - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12
14
Stellaa - @ 15.12
kontra - @ 16.12
fox - @ 18.12
joaro - 19.12
Gochson - @ 19.12
3
Nuuuśka - @ 20.12
watpliwosci3 - @ 20.12
6
ookatkaoo1993 - @ 22.12
kalisia - @ 23.12
Piaska - @ 24.12
Agaawa - @ 24.12
agniecha83 - @ 25.12
Aschlee25 - @29.12 3
Anka10222 - @ 30.12
Poczekalnia Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,missiiss1301,hania$, doska1,Arcala,Cyntia85,mimmoo,Gofka,tamaguczi,melponea,Ulika,emalia82,nadzieja210,augustnka,mychunia6,Amaliee,iwo,aureolcia,leemoncia, agamemnon
 
reklama
susel dziewczyny maja rację, lepiej idź do drugiego lekarza, moja koleżanka miała podobnie jak Ty, nie miała @, testy negatywne, na usg nic nie wyszło, puste jajo ale coś jej nie dawało spokoju i poszła do innego lekarza 1,5 tygodnia później i okazało się że jest dzidziuś, więc jeszcze nic straconego, lepiej zawsze sprawdzić jeszcze u kogoś innego.
Trzymam kciuki żeby było dobrze :-)

Malusiolka też trzymam kciuki :-)
 
Do góry