reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Susel bo dostaniesz zaraz po galotach :p albo nie, ugadam sie z twoja krewetka zeby Ci dala popalic za to jakie Ty w ogole glupoty przyjmujesz do wiadomosci ze krewetki w jaju nie ma !!! olaboga :p
brzuchol Ci urósł, wzdecia i slinotok :p co Ci jeszcze krewetkosław ma wyslac za znaki ze sie stoluje w twoim brzuchoslawie !!!!

nie pindol glupot i sie nie zamartwiaj bo zobaczysz ze ja Cie odwiedze i z terroryzuje :p
 
reklama
:-D:-D:-D watpliwosci jestes boska!!! no tylko moglaby sie ta krewetka na USG pokazac. no ale nic, czekam az laskawie sie do mnie usmiechnie z ekranu a w miedzyczasie bede sobie czytac codziennie Twoja wiadomosc na poprawe humoru :-)
 
od razu lepiej gadasz :p no masz szczescie :D dopiero jak Ci znowu palma odbije do jajowodow to zrobie czarne machloje z ta mniejsza czescia Ciebie :p
oj Mama Mama :p jak Ty zes mogla zwatpic w swoje dziecko :p ! :D
 
Susel - myślę, że dziewczyny mają rację, żeby spróbować do innego lekarza i to koniecznie. Trzeba mieć w takiej sytuacji pewność. A jak lekarz u którego byłaś jest kiepski w odczytywaniu usg ? Ja też wierzę, że jeszcze nic straconego...
A powiedz mi jeszcze - zaparcia to też jest objaw ?

Ja dorzuciłam serduszko jak tylko mąż wrócił z pracy. Mijał się w drzwiach z dzieciakami, które na roraty koniecznie chcą chodzić codziennie. Także chata była wolna i szybko to wykorzystaliśmy ;-)

Zaczynam mieć znowu nadzieję...
 
no watpliwosci dzis stalam sie Twoja fanka! :-p trzymam mocno kciuki zebym ja Cie mogla mamuska niedlugo nazywac :-)

wanda no ta moja gin byla bardzo mloda wiec nie wiem jak z jej doswiadczeniem w odczytywaniu USG. sprawdze, sprawdze i dam znac. a poza tym to ekstra ze udalo sie dorzucic serduszko. oby tempka juz pieknie rosla! a co do zaparc to czytalam w kilku miejscach ze to objaw, wiec chyba jest.
 
Ostatnia edycja:
Wandzia- super, że Wy już po akcji, hihi :) Bzykaczki z Was z mężusiem dwa :-D

Suseł- wszstko będzie dobrze! Zobaczysz, że ginka się myliła i na pewno będziesz tulić w ramionkach za kilka miesięcy to "puste jajo" :-) A Ty teraz jakos plamiłaś/ krwawiłaś??
 
Susel to faktycznie, trzeba sprawdzić gdzieś jeszcze. Miałam znajomą, która była u jednej babki na usg, już nie ważne w jakim celu, bo akurat nie ciążowym i jej powiedziała że jest wszystko ok. Ale coś ją tknęło i poszła do drugiej, która zobaczyła z tego co pamiętam to dość duże torbiele na jajnikach. Także różnie może być. Zwłaszcza jak piszesz że młodziutka, to mogła nie mieć tyle doświadczenia.

Anula - no kurczę, jak dzisiaj ten skok tempki zobaczyłam, to aż żałowałam, że wczoraj wieczorem focha strzeliłam na męża :-D Także jak tylko przyszedł do domu to od razu hihi...
 
Wanda szkoda, że nie masz testów owu to byś sprawdzila co i jak. W każdym razie oby to serduszko odpowiednio zaowocowało :)
A zaparcia to jak najbardziej objaw ciąży, choć akurat mnie nie dotyczył w pierwszej ciąży, zobaczymy jak będzie teraz
 
Osoby usunięte z poczekalni:
1. Gofka, nieaktywna, ostatni post 4-10-2013
2. Augustynka ostatnio aktywna 7-10-2013 ( na staraczkach 2013 napisała 3 posty i od tego momentu cisza!), ostatni post 7-10-2013
3. Hania$ ostatnia aktywność 11-10-2013


Starających się:28
V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12
Sierpień 2014:
natkusia,basik77,malgonia1,kobietka
Czekamy na potwierdz.:
Malusiolka - @ 22.11
aina110 - @ 27.11
Casablanca - @ 27.11

wanda_23 - @29.11

Anula1988 - @ 2.12
Grudzien

milka33 - @ 4.12
Anna223 - @ 6.12
Olusia7982 - @ 7.12
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
celta - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
ewe_lina_d - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12
14
Stellaa - @ 15.12
kontra - @ 16.12
fox - @ 18.12
joaro - 19.12
Gochson - @ 19.12
3
Nuuuśka - @ 20.12
watpliwosci3 - @ 20.12
6
ookatkaoo1993 - @ 22.12
kalisia - @ 23.12
Piaska - @ 24.12
Agaawa - @ 24.12
agniecha83 - @ 25.12
leemoncia - @ 27.12
3
Aschlee25 - @29.12 3
Anka10222 - @ 30.12
Poczekalnia Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,missiiss1301,doska1,Arcala,Cyntia85,mimmoo,tamaguczi,melponea,Ulika,
emalia82
,nadzieja210,mychunia6,Amaliee,iwo,aureolcia, agamemnon
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam dziewczyny wieczorową porą:-) Ja obecnie na zwolnieniu do wczoraj, ból gardła. Dziś już chrypie. Pewnie jutro, najpóźniej w czwartek stracę głos. W mojej pracy to norma, przynajmniej raz do roku tracę głos, tak, że nikt mnie nie rozumie.
Dzis odebrałam wyniki posiewu z pochwy i na szczęście wszystko ok. A tak się bałam że jak maż ma bakterie w nasieniu to i ja będę mieć, na szczęście tak nie jest. W końcu jakiś pozytyw.
Poza tym wczoraj odwiedziła mnie moja siostra z trzy miesięcznym bobasem. Jak takie małe dzieci są słodkie:-)

Susel trzymam kciuki by wszystko było dobrze
 
Do góry