reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Anna, co do objawów, to możesz mieć, ale urojone. Wiele kobiet, które pragnie dziecka potrafi sobie parę dni po stosunku wmówić, że ma jakiś objaw i że to ciąża. Lepiej poczekaj do @ i wtedy pomyśl. Trzymam &&&&& aby było po Twojej myśli. Najlepszy sposób na to, aby czas szybko leciał jest zajęcie się czymś :)
 
reklama
wanda_23 jak ja nie zwariuję do czasu miesiączki to będzie dobrze ... ale to chyba raczej na miesiączke mi sie zbiera bo i krzyż zaczynam czuć :(
 
Malusiolka @ powinnam dostać 6 grudnia ... a co do tego co pisałaś wcześniej. Wiem masz racje mogło mi się coś uroić ale tak pragne dziecka , że wariuje już dosyć długo się staramy więc rozumiesz .... i mówiąc ze dość długo sie staram to mówię o ponad roku już
 
dostalam lekkich plamien.... czekam az sie rozwinie:(


jutro podam termin kolejnej @

( mam caly czas mala nadzieje ze te plamienie to male nieporozumienie) ale bol miesiaczkowy jest... ahh do d.py...
 
Witam!

Dziewczyny trzyma kciuki za testujace!!! mam nadzieje ze zobaczycie II krechy:)

WItam nowe kolezanki ktore to zawitaly:)

Widze ze duzo z was gotuje rosolek:0 wiec i ja sie do tego dopisuje:) coreczka prosila wiec dostanie:)

wanda metaliczny smak w ustach? hehe podjerzane;p

Ja dzis bylam w aptece i cos na mdlosci kupilam, tak sie cieszylam ze bede sie lepiej czuc i co? po 30sekundach ssania tabletki myslalam ze pawia pusze...wrrr czyli musimy sie pomeczyc;/
 
wróciłam do domu, mały zasnął więc zaraz idę się do niego przytulić i mam nadzieję że się nie obudzi tak prędko :-).


Mąż mówi ze go coś mięśnie bola....jak się rozłoży to w ogóle jeden cykl na straty....jak pech to pech...

Susel ja wymiotowałam całą pierwszą ciąże (od początku do samego końca) i .... w końcu był taki czas że jadłam tylko jabłka bo po nich.... się najprzyjemniej wymiotuje. :-) durne obserwacje ale jak mi życie ułatwiły :-) może innym też pomogą

Uciekam do łóżka zanim mały wstanie!
 
Anna, dopisałam Ciebie :) &&&&& aby 6.12 był szczęśliwy dla Ciebie.

Widzę, że coraz więcej nas jest w Staraczkach :) A i chciałam napisać, że brzuch mnie zaczyna boleć. Znając moje szczęście @ przyjdzie dzisiaj, albo jutro. Jak już ma przyjść, to niech będzie w środę, bo jutro mój brat z mamą mają przyjechać, a ja nie chc
e co chwilę latać do kibelka ;/

Piaska, &&&&&& aby wszystko się ułożyło :*

Starających się:29V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12
Sierpień 2014:
natkusia,agamemnon,basik77,malgonia1
Czekamy na potwierdz.:
aureolcia - @ 22.11
kobietka - @ 23.11
2
Listopad

fox - @ 25.11 8
Amaliee - @ 25.11
aina110 - @ 27.11
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Aschlee25 - @29.11
2
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Anula1988 - @ 2.12
Anna223 - @ 6.12
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
celta - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12
14
kontra - @ 16.12
joaro - 19.12
Gochson - @ 19.12
3
Nuuuśka - @ 20.12
watpliwosci3 - @ 20.12
6
ookatkaoo1993 - @ 22.12
kalisia - @ 23.12
Piaska - @ 24.12
Agaawa - @ 24.12
agniecha83 - @ 25.12
Poczekalnia Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,missiiss1301,hania$, doska1,Arcala,Cyntia85, mimmoo,Gofka, tamaguczi, melponea,Ulika,emalia82,nadzieja210,augustnka,mychunia,
 
Malusiolka mam nadzieje że w tym roku mikołajki będą dla mnie szczęśliwym dniem :) trzymam kciuki za wszystkie z was dziewczyny które starają sie :) a wy trzymajcie za mnie :-) pozdrowienia kobitki
 
reklama
Nikitka o tych mdlosciach to chyba nie do mnie bo ja cale szczescie narazie ich nie mam. oczywiscie zamiast cieszyc to czasem mnie to martwi :-p
 
Do góry