reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Nie dziewczyny, nie gratulujcie, wiecie, że to różnie bywa. Jak już będzie przynajmniej krecha grubaśna to jeszcze, a jak beta dobra to już całkiem :happy: Boje się jak cholera, łupie mnie dzisiaj w krzyżu od południa tak konkretnie, że nie wiem jak mam siedzieć lub leżeć. Coś mnie prawe jajo zabolało, boje się jutra :-(
 
reklama
u mnie wlasnie serduszko doskoczylo do wykresu i mi sie przypomnialo cos. wyobrazcie sobie ze moj maz ostatnio stwierdzil (przy ubogim w serduszka cyklu) ze powinna byc opcja na ovu zeby zaznaczyc klotnie! :-p bo bylaby sytuacja jasna ze to nie ze sie nie chcialo tylko przerwa bo sie klocilismy, co wy na to? :-p

Phoebe
i malusiolka a mi wlasnie ten lipiec (w zwiazku z praca) to nic a nic by nie pasowal, dlatego zwalniamy,ale i tak mam mala nadzieje ;-)

jesien_na jak dla mnie 21 to pozytyw.
kobietka zaparcie? :-) no to chyba jestes nastepna w kolejce po II! ja nigdy nie mialam a pojawilo sie w tym cyklu co mialam II.

iwo co to za straszny tekst ze Ci sie ciaza nie nalezy?? jakbym rozporzadzala fluidkami to bym Ci od razu wcisnela troche, ale niestety jeszcze nie posiadam ;-) a z testowaniem to sprobuj sie jeszcze z tydzien wstrzymac. wiem ze ciezko ;-)

agamemnon no to dobrze ze sie nie odwodnilas ;-) ja widze druga kreseczke! kolejna za moja rada siknela i ujrzala II! az mi sie humor poprawil :-) zatestuj z porannego to powinna juz byc ladna i rozwiac watpliwosci, caly czas &&&&&&!!!

Piaska dziwna sytuacja zwlaszcza ze USG mialas i wygladalo wszystko ok. testuj do poniedzialku bo moze masz po prostu niski poziom HCG.

Cyntia widze ze humor juz troszeczke lepszy. jestesmy caly czas z Toba!

malena o Boze, ale mi przyszlosc przepowiedzialas. mowisz ze bedziemy tu do samego konca?? :-p az tak drastycznie na to nie patrzylam, mam nadzieje ze sie mylisz kobietko :-p wszystkie musimy w koncu przeniesc sie do ciezarowek.
 
agamamnon ja widzę bez powiększania :-D po cichu gratuluję :-D

malusiolka
, wiikki wyniki bety mam dopiero jutro po 15 :no: napiszę Wam jak tylko dotrę do domu, ale to będzie wieczorem :cool:

iwo no nie udało mi się wykręcić :no: przyznać się jeszcze nie chcę, a wzięcie urlopu na żądanie = samobójstwo :confused2: założę fartuch i postaram się strzykawki omijać szerokim łukiem :confused2: nie jestem zachwycona :confused2:
 
susel po prostu masz kobito MOC! :rofl2:
Ech ja to ze swoim M nawet jak się pokłocimy to i się wyseksimy no ale to wtedy jakoś tak sie lepiej człowiek godzi :-p
 
u mnie wlasnie serduszko doskoczylo do wykresu i mi sie przypomnialo cos. wyobrazcie sobie ze moj maz ostatnio stwierdzil (przy ubogim w serduszka cyklu) ze powinna byc opcja na ovu zeby zaznaczyc klotnie! :-p bo bylaby sytuacja jasna ze to nie ze sie nie chcialo tylko przerwa bo sie klocilismy, co wy na to? :-p

Phoebe
i malusiolka a mi wlasnie ten lipiec (w zwiazku z praca) to nic a nic by nie pasowal, dlatego zwalniamy,ale i tak mam mala nadzieje ;-)

jesien_na jak dla mnie 21 to pozytyw.
kobietka zaparcie? :-) no to chyba jestes nastepna w kolejce po II! ja nigdy nie mialam a pojawilo sie w tym cyklu co mialam II.

iwo co to za straszny tekst ze Ci sie ciaza nie nalezy?? jakbym rozporzadzala fluidkami to bym Ci od razu wcisnela troche, ale niestety jeszcze nie posiadam ;-) a z testowaniem to sprobuj sie jeszcze z tydzien wstrzymac. wiem ze ciezko ;-)

agamemnon no to dobrze ze sie nie odwodnilas ;-) ja widze druga kreseczke! kolejna za moja rada siknela i ujrzala II! az mi sie humor poprawil :-) zatestuj z porannego to powinna juz byc ladna i rozwiac watpliwosci, caly czas &&&&&&!!!

Piaska dziwna sytuacja zwlaszcza ze USG mialas i wygladalo wszystko ok. testuj do poniedzialku bo moze masz po prostu niski poziom HCG.

Cyntia widze ze humor juz troszeczke lepszy. jestesmy caly czas z Toba!

malena o Boze, ale mi przyszlosc przepowiedzialas. mowisz ze bedziemy tu do samego konca?? :-p az tak drastycznie na to nie patrzylam, mam nadzieje ze sie mylisz kobietko :-p wszystkie musimy w koncu przeniesc sie do ciezarowek.

susel Tobie oczywiście tego nie życzę :tak::tak::tak: Wszystkim Wam jak i każdej z osobna życzę II kreseczek :tak::tak::tak:
ja to ciągle z tym zwlekałam, aż tu 30 prawie na karku i co? i nic :-:)-:)-(
w ciemnych barwach to wszystko widzę :-(
 
Cyntia Kochanie <przytul> ciesze się, że odpisałaś :* Nie dziwie się Tobie, że się boisz. Ale pamiętaj, że jesteśmy razem z Tobą i trzymamy &&&&& za zabieg <przytul>

agamemnon, no, no no Kochana.. widać II kreseczki, ale powtórz teścik i wtedy będę oficjalnie gratulować :*

malena<przytul> jeszcze trochę i nam się uda. A poza tym nie zostajesz sama z susel, bo jeszcze ja nie mam II kreseczek.

Dziewczyny, dziwny ból mam w pachwinie z lewej strony. Podobnie bolało mnie przy Roksance, ale dopiero około 10 tygodnia. Jajnik też mnie boli i wydaje mi się, że @ coraz bliżej ;/

centka Kochanie
:* Co Ty przy cycku zasnęłaś?

Grzaneczko Słońce Ty moje Kochane, rozmawiałaś z mężem na temat ciąży?:):*

Benfica, nie mogę się doczekać Twojej betki. Życzę aby była wysoka &&&&& :*

susel, u mnie przeważnie po kłótni jest przytulanko :p
 
Cyntia Kochanie <przytul> ciesze się, że odpisałaś :* Nie dziwie się Tobie, że się boisz. Ale pamiętaj, że jesteśmy razem z Tobą i trzymamy &&&&& za zabieg <przytul>

agamemnon, no, no no Kochana.. widać II kreseczki, ale powtórz teścik i wtedy będę oficjalnie gratulować :*

malena<przytul> jeszcze trochę i nam się uda. A poza tym nie zostajesz sama z susel, bo jeszcze ja nie mam II kreseczek.

Dziewczyny, dziwny ból mam w pachwinie z lewej strony. Podobnie bolało mnie przy Roksance, ale dopiero około 10 tygodnia. Jajnik też mnie boli i wydaje mi się, że @ coraz bliżej ;/

centka Kochanie
:* Co Ty przy cycku zasnęłaś?

Grzaneczko Słońce Ty moje Kochane, rozmawiałaś z mężem na temat ciąży?:):*

Benfica, nie mogę się doczekać Twojej betki. Życzę aby była wysoka &&&&& :*

susel, u mnie przeważnie po kłótni jest przytulanko :p

Malusiolka dzięki Ci za słowa otuchy :happy::happy: co do godzenia się po kłótni, to owszem, jest wtedy miło :happy::happy::happy:
tyle, że już sobie to wszystko w głowie poukładałam (przyszły rok, lipiec, dzidzia :tak::tak::tak:), a tu nam nie wychodzi :-(
to jak sex z przymusu, tak to właśnie wczoraj wyglądało :-:)-(
 
malena 100 - ja mam 31 a staruch 34 - ostatnia to ja będę :-D:-D:-D:-D - wszystkie już będą mamusiami- chociaż dobre i to że w końcu wiem co jest - cykle bezowulacyjne
Jeśli ktoś jest z Łodzi albo okolic to może kupcie sobie na Gruponie badanie nasienia albo wizytę bo jest promocja w Gravicie doktorek mnie sam uświadomił i właśnie zakupiliśmy kupon - zamiast 150 zł - 80 zł - :-):-):-)
Małż mnie wkurzył - prawie się poryczałam bo powiedział że przy mnie nic nie ma : Hmm:: Hmm:: Hmm:: Hmm:: Hmm: - czasem myślę też że jestem do niczego - ani pracy mimo 7 lat studiów ani dzieciaka - 8 lat brania anty zrobiły swoje- tylko do uśpienia - nawet głupiego prawka nie mogłam zdać i dałam sobie spokój. :baffled::baffled::baffled::baffled:.
Gratuluje wszystkim 2 kresek - matko kiedy ja urodzę te wymarzone 2 bobasy - może po tym leczeniu od razy bliźniaki będą :)
 
reklama
Ale mnie brzunio boli, no nie wiem, co to będzie. Jakaś rozbita jestem. Ale dzień był piękny, aż żal było z dworu wracać. Wiecie, widziałam dziś faceta, który jechał na rowerze w samych spodenkach, bez koszulki, a to przecież koniec października, normalnie szok. :-D
 
Do góry