reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
o święty Barnabo!
Jestem po pierwszej erotycznej scenie w książce....no no, zaczynam rozumieć podziw nad Panem Greyem ;-)

misi haha no weź przestań, jaki mamut?! Mnie pogonił woreczek żółciowy bo ważyłam wcześniej 75kg (taka moja waga stała jakaś była) do porodu 98kg!

iwo no własnie, ja tez po wysyiłku mam ssanie, że hej. Poćwiczyłam niedawno i teraz już bym zjadła obiad :(

Grzanko, co za egzamin??

haha tekla, zatem łaps łaps łaps :-D

Przyszedł mi właśnie termometr ovu :happy:
 
Ja też łapię, wiecie co ja bym wolała wmówić sobie ciąże, niż mieć wszystkie objawy (bolą mnie piersi i sutki, tak, że nie dam rady ich dotknąć; boli mnie brzuch w okolicach macicy jakbym miała zakwasy, jestem non stop śpiąca, twarz cała w pryszczach, zgagi dzień kolejny, temperatura w górze, sikam co chwila) i po co mi to, jak @ nie raczy przyjąć, ciąża też.
 
Tekla to jeszcze ja się zgłaszam po fluidki, łaps, łaps, łaps no i oczywiście gratki dla Ciebie :)

a mi dziś skoczyła temp, do góry i wygląda na to, że wczoraj była ovu; jako, że M. ostatnio cały czas w rozjazdach to nawet na serduszkowanie za bardzo ni było czasu, zresztą ja też trochę wyluzowałam i dodatkowo postanowiłam M. nie informować jakoś specjalnie, że dziś ovu to trzeba itp.
no i w sumie w środę wieczorem było spontaniczne serduszkowanie, więc teraz tylko mogę liczyć, że to był złoty strzał :) hehe

a tak w ogóle, to wczoraj kupiłam sobie nowy telefon i jakoś tak się stało, że połączyłam się z netem (nie zwróciłam uwagi, że jest problem z wifi) i z karty zjadło mi całą kasę tj. 40 zł.... po prostu załamka, no nic już to jakoś przebolałam, ale muszę do ceny telefonu dodać te 40 zł no i jakoś to odżałować...
 
Agamemnon czytaj dalej:tak: a ja mam w poniedziałek obronę magisterki:rofl2:

Conti ze smartfonami trzeba uważać i dobrze ustawienia zrobić, bo one zawsze i wszędzie mogą się połączyć z netem i narobić szkód:)

Lamorela - oby wszystko się wyjaśniło i było ok! &&&&&
 
leemonca młody facet, ale niby DOŚWIADCZONY :no: na pewno pójdę do kogoś innego tylko szczerze mówiąc, nie mam pomysłu do kogo :confused2: mam w miarę dobrego gina, ale on jest "niezrzeszony", bo nie pracuje w żadnym szpitalu, więc w razie ciąży i tak musiałabym kogoś szukać :confused2: więc suma sumarum skończę pewnie prywatnie... :no: no ale fakt - na trochę przystopuję z bieganiem, myślałam, zeby skrócić dystans do 3km, ale to będzie w zasadzie tylko rozgrzewka :-( spróbuję trochę więcej siłówki w domu robić i tyle... :no:
 
Grzanko , a no poczytam poczytam co tam dalej będzie się działo w tej sypialni :tak:
Miło wspominam swoją obronę. Jestem zdania, że jak ktoś sam swoją prace mgr pisał to jest to tylko formalność :happy:
Kciukasy będą!!

Zrobiłąm sobie tak nie dobre spaghetti, że nie wiem czego je jem :/ Tzn wiem, jestem głodna. Tfu
 
reklama
Tekla, ja też łaps, łaps, łaps.. robię z Twoimi fluidami :D :-D

agamemnon, to zapraszam do mnie na obiadek. Dzisiaj mam schabowe, ziemniaczki i surówkę (pekińska, por, marchewka, majonez), a dla dziewczynek z wczoraj mielone zostały :)
 
Do góry