reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Stazi24 gratuluję !!!! Fajnie, że się udało :)

Perełka nie, to nie byłam ja, hmm nie kojarzę kto miał taki problem

Piaska :/ może jednak śmignij jutro na betę

Ja nie wiem o co chodzi ale tak mnie dziwnie podbrzusze bolało dziś mam niewielkie plamienie 17 dc czy to jeszcze po porodzie nie wróciło mi do normy, skąd to plamienie

blac_tea zrób test, bo spać nie będziesz w nocy ze stresu
 
Ech, właśnie byłam w aptece, kupiłam super czuły test i I kreska. No to już chyba sprawa jasna...
Piaska, babo Ty jedna, czemu po południu testujesz!! Z rana, z rana, kochana!! :-D
Dla pocieszenia napiszę Ci, że czytałam o przypadkach, gdy testy o czułości 10 z allegro nie wychodziły, ale o czułości 25 już wychodziły, więc to różnie może być ;) Choć prawdę beta Ci powie..

Stazi24 - GRATULACJE!!!!

Dorcia - ja też się zdziwiłam na przebieg miesiączki. Mało tego samo krwawienie trwało 3 dni! Efekty czuję. Piersi mnie nie bolą, a to 21 dc.

Ja, nie mogąc oczywiście zostawić testów w spokoju, stwierdziłam, że będę testować codziennie :sorry2: Jak zobaczyłam, że tempka skoczyła, to sobie zatestowałam. Oczywiście wypatruję plamienia implantacyjnego :-p

Kobietki, a jak to jest z listą staraczek? Każdy może ją edytować? Bo widzę, że jestem 2 razy. Mój termin niechcianej @ to 3.09, nie 29.08 :-p
 
EE, sorki, dobrze jestem wpisana. Contia85 jest na 29.08, a ja przeczytałam Cyntia85.

Straciatella - ja mam cykle średnio 28-dniowe, ale zamówiłam sobie 15 testów z allegro za 1 zł o czułości 10, to muszę zrobić z nich jakiś pożytek :-p A poza tym jestem spokojniejsza psychicznie jakoś. Zrobię test i przynajmniej nie dumam cały dzień czy robić czy nie. A zdaję sobie sprawę, że za wcześnie :-D
 
reklama
czy Któraś z Was będzie tak miła i przy następnej aktualizacji listy wpisze mnie na 23.09? dziękuję!

i serdecznie gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!! naszej nowo zaciążonej staraczce! ściskam mocno i bardzo się cieszę!

ja się trzymam, ale ostatnio odpuściłam z forumowaniem. Jakoś podupadłam, a dzisiaj znów się zebrałam i jest dobry dzień.
Straciatelko mocno, mocno Ci kibicuję! może fasolek nosisz tyle, ile baloników w Twojej sygnaturce? :-D
 
Do góry