reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

black_tea i jaka decyzja....sikacz dzisiaj czy rano ??? Ja jestem w gorącej wodzie kąpana więc pewnie robiłabym codziennie testa :-D

Straciatella...będę bawić , będę ...coś mi tu pachnie ciążą bliźniaczą !!!:-D:tak:

Cyntia ja tez kupiłam sobie te testy...wiem od koleżanki że są wiarygodne i faktycznie czułość mają tą wysoką :tak:

Hej Poziomeczko ...fajnie że zaglądasz...jak się czujesz fizycznie ??? Bo psychicznie chyba pomału wracasz do równowagi...ja się ciężko po biochemicznej zbierałam...troszkę to trwało :-( Trzymam moooocno kciuki za Ciebie kochana !!! Rozmawiałaś już z mężem od kiedy wznawiacie staranka ???
 
Ostatnia edycja:
reklama
U mnie 5 dni do testowania:) Nie wiem, czy nie spróbuję wcześniej. Zobaczę jak sytuacja temperaturowa będzie wyglądała. Pewnie jutro mi spadnie i się podłamię :-(
a mnie dziś wysypało na twarzy, tzn jakaś opryszczka mi wyskoczyła. I ucho zaczyna boleć:wściekła/y: zimne już te sierpniowe wieczory i poranki. Zresztą zobaczcie jak już ciemno. Szkoda trochę tego uciekającego lata. Zaraz bociany nam wszystkie zwieją do ciepłych krajów ;-)
 
Ja jestem w gorącej wodzie kąpana więc pewnie robiłabym codziennie testa :-D
Mam podobnie do Ciebie. Kurde, czy ten czas tak musi się dłużyć? :p

applecrumble, z tym kończącym latem to u mnie są plusy. Przynajmniej moje dziewczynki szybko chodzą spać. Jest zaraz 20:30 a moje już śpią i mam czas dla siebie. Pozostało mi tylko czekać na męża i zacząć się przytulać :D
 
Ostatnia edycja:
Jezu od rana mam jakieś mdłości, to chyba przez niepokalanka.

Ja też pierwszy tydzień czułam mdłości po niepokalanku, ale teraz biorę go w trakcie śniadania i popijam większą ilością wody.

Żebyście się nie wystraszyły, ale owulacja po poronieniu może dość boleć. To nic złego. Ja miałam takie kłucie, że myślałam, że się popłaczę. Bałam się, że coś nie tak, ale okazało się, że tak bywa.. I kolejny okres miałam okropny.
 
Witam nowe dziewczyny :happy2: i &&& za nas wszystkie

stazi to już oficjalnie gratuluję :-D a przerób to mieliście powalający :szok: ja tak nie dam rady :szok: albo po prostu któregoś pięknego dnia nie wstałabym do pracy :szok::-D

straciatella betka taka, że chyba byś nas tu wszystkie obdzieliła :-D &&& za wizytę :happy2: @ nie mam, ale dziś zrobiłam jeszcze test i jedna krecha. Ale udało mi się na środę umówić znachora, więc mam nadzieję, że się ruszy :cool2:


dziewczyny a czy te kapsułki z olejem z wiesiołka to mogę zacząć brać obojętnie kiedy? przez cały cykl się je bierze? na opakowaniu nic nie ma, dziś wzięłam ale potem się zastanowiłam czy mi się coś nie namiesza w i tak namieszanym cyklu :confused:
 
Straciatella dzwoniłam do mojej znajomej (jest w 28 tygodniu ciąży z bliźniętami) i sprawdziła mi swoją betę z 5 tygodnia miała 10280...hmmm
Czyli mam rację albo ciąża mnoga,albo jesteś w 6/7 tygodniu ciąży licząc od ostatniej @ !!!???

benfica ja też słyszałam że do owu łykać i też tak je zjadam :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cyntia - coś w tym jest. Miałam dwie ciąże biochemiczne pod rząd i ostatni okres jak dostałam to myślałam, że umrę - a praktycznie nigdy mnie nic nie boli w trakcie okresu...
Dorcia - ja nie wiem czemu Straciatella ma taki problem z zaakceptowaniem prawdy :-p chyba będzie się łudzić, aż do pierwszego usg...
 
Do góry