reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

black-tea, wydaje mi się, że to może być ciąża :) Trzymam kciuki, oby się udało. Najlepiej zrób test z rana.

stazi24, ja nie mam aż takiej możliwości aby przez tyle dni się kochać z mężem. Mój M pracuje od poniedziałku do piątku od 7-21/22-giej (wtorki pracuje od 7-15-tej) i w soboty od 6:30 - 3/4 rano (czasami od 15-tej - 3/4 rano). Zanim wróci, zje, umyjemy się to się chce spać. Mam dwie córki i dla mnie po całym dniu zabawy z nimi nie mam na nic ochoty. Inaczej było by gdyby starsza córka chciała jeszcze w dzień spać, a młodsza dłużej pospałaby sobie (śpi mi 30 minut góra 1h):p U nas przytulanko było 19.08 i 23.08 mam nadzieje, że akurat się udało. Jak nie to trzeba działać dalej.

black-tea, ja mam córkę z 27 maja, a miałam urodzić 26 maja :p

PS: Dziewczyny, ja słyszałam, że dobrą metodą na zajście w ciąże jest seks od tyłu :p Próbowałam przy drugiej ciąży i w pierwszym cyklu udało się :p
 
reklama
Malusiolka ja rodziłam w 2008 roku z tego co patrzę Ty trochę później :) bardzo fajny czas dla maluszka jak i na ciąże :) zimom nie ma jeszcze brzuszka wiosną nie trzeba się już za wiele ubierać :)

eh kupię teścior i potestuje rano zobaczymy....nie bardzo mam zaufanie do takich testów 1 ciąży mi nie wykrył siany a z krwii beta wyszła 14 :p wiec ciaża bardzo wczesna ....zrobię sikacza zobaczymy ;)
 
black-tea, wydaje mi się, że to może być ciąża :) Trzymam kciuki, oby się udało. Najlepiej zrób test z rana.

stazi24, ja nie mam aż takiej możliwości aby przez tyle dni się kochać z mężem. Mój M pracuje od poniedziałku do piątku od 7-21/22-giej (wtorki pracuje od 7-15-tej) i w soboty od 6:30 - 3/4 rano (czasami od 15-tej - 3/4 rano). Zanim wróci, zje, umyjemy się to się chce spać. Mam dwie córki i dla mnie po całym dniu zabawy z nimi nie mam na nic ochoty. Inaczej było by gdyby starsza córka chciała jeszcze w dzień spać, a młodsza dłużej pospałaby sobie (śpi mi 30 minut góra 1h):p U nas przytulanko było 19.08 i 23.08 mam nadzieje, że akurat się udało. Jak nie to trzeba działać dalej.

black-tea, ja mam córkę z 27 maja, a miałam urodzić 26 maja :p

PS: Dziewczyny, ja słyszałam, że dobrą metodą na zajście w ciąże jest seks od tyłu :p Próbowałam przy drugiej ciąży i w pierwszym cyklu udało się :p

co Twoj Maz robi ,ze tak duzo pracuje?? masakra~!! moj Maz pracuje od 6-14 od pon-pt i tyle ale ma stersujaca odpowiedzilan robote wiec jest zmeczony.;projektuje instalacje elektryczne maszyn
 
co Twoj Maz robi ,ze tak duzo pracuje?? masakra~!! moj Maz pracuje od 6-14 od pon-pt i tyle ale ma stersujaca odpowiedzilan robote wiec jest zmeczony.;projektuje instalacje elektryczne maszyn
:-D:-D:-D :-D mój urlop zakończył wczoraj ;-) sił do bzykania miał jak jurny nastolatek :shocked2:dawno taki nie był ;-) praca stresująca ;-) projektant instalacji elektrycznych :-D w firmie prywatnej pracuje, więc wyzysk pracowniczy na maxa :wściekła/y:dzisiaj po pracy oczywiści zjadł i padł zmęczony psychicznie ... może coś z niego będzie wieczorem ;-)
 
stazi24, mój od poniedziałku do piątku od 7-15-tej i czasami sobota od 6:30-14:30 pracuje jako ślusarz-malarz (firma, która robi dla kolei), a od 16-21/22-giej (wolne wtorki) i w sobotę od 15-3/4-tej rano jako operator maszyn myjących (własna działalność). Mój mąż to pracoholik :p Jakiś czas temu rozmawiałam z nim na temat tego ile on pracuje i mało co w domu bywa, ale obiecał mi, że jeszcze trochę i przystopuję. Póki ma siłę, to chce robić :)

black-tea, dzieciaczek do zimy odchowa się :)

PS: Jakbym teraz była w ciąży, to miałabym 3 majówki w domu. Ja z 4 maja, Oliwka z 27 maja no i przyszły dzieciaczek byłby około 20 maja :p
 
ja Mrówka mam z czerwca i drugie też pasiłoby z czerwca ;-) przyjemnie tak było, cieplusio ;-) ale w czerwcu mamy już za dużo wydatków prezentowych ;-) pomijając dzień dziecka i urodziny Mrówka - urodziny mamy, urodziny szwagra, imieniny mamy, teściowej, Mrówka, rocznica ślubu rodziców i brata oraz dzień ojca ;-) więc wolę czerwiec już omijać :-D
 
Wpadłam na moment, a tu takie nowości

Stazi gratulacje!!! Niech zdrowo rośnie dzidziolek :-)

Ja nie mam siły, w pracy srednio co 2h oczy same mi się zamykały, a od powrotu do domu mam jakiś skręt jelit co chwilę nie wiem co to, wiem że nie chcę się rizchorować jakby co hehe. Ide odpocząć. Trzymam kciuki za zdrowe fasolki i za staraczki&&&&&&
 
Hej :-)

Stazi GRATULACJE!!!
:-):-) Super wieści:tak:

Nie mam zbytnio duzo czasu zeby pisac, ale czytam i w miare mozliwosci staram sie cos skrobnąć;-) Co troche zagladam czy doszly jakies nowe zaciazone;-)

Weekend minął nas super, w sobote bylismy w parku rozrywki, wyszalelismy sie na maxa, zajechalismy tez nad morze i padnieci wrocilismy do domku, a niedziela w domku-rodzinnie:-)
Co do mężów pracoholików to znam to doskonale;-) Mój mąz tu w DK pracuje jako malarz i w firmie której pracuje ma mnóstwo pracy do tego czesto ma fuchy, ludze prywatnie dzwonią żeby zrobił im remont, więc często po pracy o 16 jezdzi na fuche i wraca 20-21 nawet zdarza sie 22.:szok: (Właśnie dziś też pojechał) Aaa no i w weekendy tez ogolnie pracuje, niedziele bierze czesto wolne, ale nie zawsze. Ten weekend byl wyjatkowo caly wolny, bo 3 tyg sie nie widzielismy jak byl w Szwajcarii. No i do tego wszystkiego jeszcze sciaga samochody z DK do PL na sprzedaż, ale ochote na seks ma praktycznie zawsze, wiec na to akurat narzekać nie moge;-)

Czekam na kolejne zaciążone i 3mam mocno &&&:tak: Powodzonka!
 
Piaska i perelka czekamy jutro na wyniki bety! &&&&&!
zabucha dobrze Cie widziec :happy2:

karotka, sagaa, lamorela poziomka juz zdazyla do nas wrocic, ale teraz znow wiec zniknela. czekamy na Ciebie poziomko!!:tak:

stazi piekna beta! mowilam ze bedzie super! gratulacje jeszcze raz!!! ale poszaleliscie z tymi przytulankami w tym cyklu! nic tylko zazdroscic ;-)

Asku witaj! to jak juz znajdziesz telefon to daj znac kiedy przewidujesz @ to wpiszemy Cie na liste :happy2:

karotka a no co sie umawiasz do tej hinduski? na badanie po prostu czy cos wiecej chcesz robic?

black_tea jak chcesz juz dzisiaj testowac to wstrzymaj sie z piciem przez kilka godzin dla wiekszej wiarygodnosci testu.
ewka u mnie to samo :-( ale jak owu przychodzi to nie ma zmiluj ;-)
Malusiolka tez o tym gdzies czytalam ale dla mnie to raczej odpada...:dry: ale jak dla Ciebie tak jest ok to ja bym probowala!
 
reklama
Do góry