reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

black-tea, Kochana żeby się aż tak nie stresować, bo stres dużo wpływu też ma na @, to lepiej idź na betę. Badanie krwi powinno wyjść w 100%, przecież @ pozostało tylko 3 dni. Można się tak wykończyć :(

Straciatella, ja na Twoim miejscu szykowałabym się na bliźniaki :p Mojego męża kolega z pracy ponad 3 lata temu przychodzi do chłopaków i mówi.. "Mam pampersy, mam łóżeczko, mam wózek, ma ciuszki, mam kosmetyki, i takie tam przydatne rzeczy dla dzidziusia". Za 2 miesiące przychodzi do chłopaków załamany, a koledzy z pracy "Darek, co się stało? Kasia poroniła?", a on do nich "Mam pampery, ale za mało. Mam łóżeczko, ale za mało miejsca w nim. Mam wózek, ale za mały, mam ciuszki, ale też ich za mało". A oni do niego "Jak to za mało? Przecież dzieciaczek szybko rośnie i nie potrzeba aż takiego zapasu i tym bardziej dużego łóżeczka i większego wózka", a on do nich "Dzisiaj ginekolog robił mojej żonie USG i na nim pokazały się bliźniaki" <szok>

Widać, że różne przypadki są :p Mnie Ginekolog w 12tygodniu nastraszył, że będę mieć bliźniaki, ale to tylko pępowina była jakoś dziwnie zawinięta :p

Nie wiem co się ze mną dzieje. Podbrzusze i prawy jajnik zaczął mnie boleć, bo się zdenerwowałam na dzieci ;/ Zeszłam na dół żeby przygotować obiad, tak aby było szybciej jak małą położę spać, bo okazało się, że jazdę jednak mam na 18-tą ;/ Mało czasu jak dla mnie. Wchodzę na górę i coś za cicho było w pokoju. Wchodzę do pokoju i patrzę, że wszystkie ciuszki dzieci leżą na podłodze.. idzie się załamać. Straciatella, jaką masz metodę na swojego dzieciaka? Widzę, że zaraz kończy 3 latka. Moja ma ponad 3 i jest strasznym łobuzem (trochę się poprawiła), ale za to młodsza od niej się uczy ;/

mallaika, ja po pierwszej ciąży przez jakiś czas nie miałam ochoty na seks, ale mi to przeszło. Po drugiej przez bóle, które mam do tej pory przez długi czas musiał mnie mąż namawiać ;/ (On zawsze ma ochotę nawet jak ma do pracy iść i się nie wyspać :p).
Kochana, to jest facet i powiem szczerze, że oni tak mają. Może potrzebuję trochę czasu? A poza tym jak to moja teściowa mówi "Kobiety mają @, a faceci w tym czasie mają termin :p". <przytul>
 
Ostatnia edycja:
reklama
Centka - kup sobie aerozol do ucha i je czyść. A jakby to był aerozol z ksylitolem to już mistrzostwo świata. Ja tak dzieciaka z początków anginy nieraz wyprowadzałam. Zresztą mnie też pomogło raz.
 
Dziś mam 31 dzień cyklu, rano test - wynik negatywny, okresu brak, piersi bolą. To nasz pierwszy cykl starań pp poronieniu, które było 11 miesięcy temu.

Tekla, tak znamy się z cpp :-)
 
Ostatnia edycja:
Malusiolka - metody? Mój jest wyjątkowo niegrzeczny ostatnimi czasy. Do tego podchwycił gdzieś "kuwa mać" i cały czas to powtarza... a od kuzyna usłyszał "ja cie spale" i tak do mnie mówi!!
Ale to chwilami. Rozmawiałam z lekarką dzieciecą ostatnio.. powiedziała, żeby nie zwracać na to uwagi. Ponoć większość dzieci w okolicy 3,4 roku życia ma manie "brzydkiego mówienia" :nerd: troche mnie pocieszyła..

Poza tym to jest kochany. Prócz scen płaczu i lamentów, kładzenia się podłodze i wymuszania...
Też nie zwracam uwagi. Pilnuje tylko, żeby sobie nie zrobił krzywdy. Staram się tłumaczyć.. ale nie dociera. Żadne kary, klapsy nic. Po klapsach mam wyrzuty sumienia, ale czasem padam z sił.. i musze go klepnąć.
Zachowuje się jak rozwydrzony bachor! :wściekła/y: Wybaczcie, że tak o nim mówie.. ale dziecko leżące na chodniku, wrzeszczy, lamentuje.. ludzie na nas patrzą.. no tracę wtedy nadzieje. Albo najgle stwierdził, że chce sie wysikać na klatce! i lamentuje pod drzwiami bo chce iść siku zrobić na schodach :baffled: absurd!

Ciesze sie, że to jednak zdarza się STOSUNKOWO rzadko.. kiedyś było częściej, chyba już z tego wyrasta.
 
Ostatnia edycja:
Hej. Melduję, że wróciłam od doktorka :-) i szczerze powiem, że jestem bardzo zadowolona z wizyty. Oczywiście nie wzięłam swoich wykresów bo mi drukarka zastrajkowała i nie chciała drukować, ale w sumie nie były potrzebne.

Doktor po obejrzeniu moich wyników powiedział, że nie ma takich możliwości, żebym nie mogła zajść w ciąże przy takich wynikach. Mamy zbadać nasienie męża. Powiedział, że jak dużo pracuje to jest przemęczony i plemniki mogą być osłabione. Kazał odstawić wszelkie używki typu kawa, papierochy, alkohol. Więc teraz muszę zadbać o swojego mężusia :tak: poświęcać mu więcej czasu.

dziewczyny ja zaczęłam dziś 6 cykl starań i w sumie to jak sobie pomyśle, że jeszcze nam się nie udało to mnie szlak chce trafić, ale nasza cierpliwość w końcu zostanie kiedyś doceniona i wynagrodzona... mam taką nadzieję :-D póki co nie poddaje się :tak:

witam nowe staraczki ;-)

czy mogłabym prosić, abyście mnie przepisały na testowanko termin @ 20.09 (dziwna data, urodziny mojego brata)
 
Ostatnia edycja:
centka, a jesteś pewna, że to początek anginy? Może po prostu w nocy zgrzytałaś zębami, a od tego potrafią na prawdę mocno boleć.
 
Straciatella, na szczęście moja nie rzuca się na chodnik, ale za to jak jesteśmy na zakupach w jakimś większym sklepie typu Tesco, czy Real, to ucieka jak najdalej od nas. Boje się, bo różnie to bywa, a jakbym miała ją stracić, to nie wiem co bym zrobiła ;/
Chodziło mi o metody typu, stawianie do konta. Nie chodziło mi w ogóle o klasy, ale czasami moja dostaje klapsa, bo nie idzie wytrzymać.
Bałam się, że tylko moje dziecko jest taki diabełek, ale któregoś dnia jak byłam z młodszą na szczepieniu, to widziałam dziewczynę o tym samym imieniu co moja. Miała 5 lat i też nieznośna. Jej mama powiedziała, że ponoć większość dzieci z imieniem Oliwia to niegrzeczne dzieci.. Dla 3 dziecka będę musiała zwracać uwagę jakie imię dać. Od pierwszej ciąży z mężem mówiliśmy, że jak będzie chłopiec to nazwiemy go Igorek i tak zostanie :) A dla dziewczynki zastanawiałam się nad imieniem Klara, albo Nadia. Widziałam, że jednak koleżanka z forum wiikki ma córkę Nadię :)
 
reklama
matita ale a masz piekny suwaczek, az mi sie przykro zrobilo... &&&&& zeby jak najszybciej sie wam udalo!

z tego co widze to tu wiekszosc jest po stracie, mniejszej lub wiekszej...

lamorela a z tym zgrzytaniem zebami to mnie zdziwilas. to normalne? ja podobno to robie przez sen i myslalam ze jestem nienormalna. potem zawsze mamy z mezem ubaw jak mi opowiada :-D

ewka ale fajnie ze wszystko w porzadku! ciesze sie razem z Toba! to kiedy maz na badanie? witamina C tez jest bardzo wazna wiec jak nie chce brac jeszcze lekow (moj tak mial przez chwile) to podsuwaj mu pomarancze itp ;-)

Statystyka:


Liczba starających się :



Starających się: 79!!
Zaciążonych potwierdzonych: 12 !!!!!

Potwierdzone:

Kwietniówki 2014
Lebara - termin @09.08 - II
madziolina_p - termin @ ok 10.08 - II
żabucha - termin @ 10.08
II
kaśkasiunia - termin @
12.08 II
krowkabordo - termin @ 15.08 II

malinaa - termin @ 11.08 II
MamaPrawnik - termin @ 14.08
II

Majówki 2014
Straciatella - termin @ 22.08 II
nana7ma - II
bluecaat - II
perelka86 - II
stazi24 - II
___
_________________________

Czekamy na potwierdzenie: CO Z WAMI DZIEWCZYNY ?!?!?!?!?!


madziakowalik - termin @ 08.08 ????
ann_art - termin @ 08.08 ????
Nuuuśka - termin @ 16.08
Sandra_best - termin @ 17.08
tamaguczi - termin @ 17.08
benfica - termin @ ok. 19.08
malgonia1 - termin @ 19.08
Piaska - termin @ 21.08
madziulka291 - termin @ 25.08
martuskubus - termin @ 25.08
Agaawa - termin @ 26.08
tekla23 - termin @ 27.08
starduscik - termin @ 27.08

____________________________

Sierpien 2013
Joaro - termin @ 28.08
mycha05 - termin @ 29.08
Contia85 - termin @ 29.08
aesthete - termin @ 29/30.08
kobietka22- termin @ 30.08 ?
black_tea - termin @ 30.08
Dominikak86 - termin @ 31.08
hania$ - termin @ 31.08

Wrzesień 2013
Paulinka88 - termin @ 01.09
applecrumble - termin @ 01.09

waiting4beans - termin @ 01.09
Lothien - termin @
dzikuska - termin @ 02.09
DorciaM- termin @ 02.09
aureolcia - termin @ 03.09
Cyntia85 - termin @ 03.09
anuszka - termin @ 04.09
sagaa31- termin @ 04.09
karotka - termin @ początek września
natkusia - termin @ 05.09
Kingax1 - termin @ 05.09

labell - termin @ 06.09
wiikki - termin @ 06.09
mimimoo - termin @ 06.09
malusiolka - termin @ 06.09
KPe007 - termin @ 07.09
centka80 - termin @ 07.09
malena100 - termin @ 09.09
emalia82 - termin @ 10.09
brrr85 - termin @ 10.09
Leemonca - termin @ 11.09
Phoebe - termin @ 11.09
mamaTomeczka - termin @ 12.09
Aśku - termin @ 13.09
GosiaDr - termin @ 13.09
susel - termin @ 13.09
Grzankaa - termin @ 14.09
mallaika - termin @ 14.09
Andzia15 - termin @ 15.09
celta - termin @ 15.09
basik77 - termin @ 15-16.09

Arcala- termin @ 17.09
wanda_23 - termin @ 17.09
Mar-chew - termin @ 18.09
karola1986-21 - termin @ 19.09
ewka358 - termin @ 20.09
Dorcia - termin @ 22.09
mychunia - termin @ 22.09
zosiasamosia - termin @ 22.09
doska1 - termin @ 23.09
maja35 - termin @ 23.09
poziomka@ - termin @ 23.09
Malponea - termin @ 25.08
Asica86 - termin @ 27.09

Październik 2013

Madzia&Lena - termin @ 13.10
 
Ostatnia edycja:
Do góry