reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

stazi24 a nie mówiłam? Jeszcze raz gratuluję fasoleczki :-) dbaj teraz o Was. Teraz nam daj przepis jak Wam się udało? Długo się staraliście? Jak często były przytulanki??



to byl 2 cykl staranek od terapi hormonalej - po 5 latach !!!

przepis - kochalismy sie 6,7,8,9,11,12,13,14,15,16,17,18,20,24,26,27, d.c po kazdym przytulanku dawalam cos pod tylek i nogi do gory- dziewczyny sie ze mnie smialy ale chyba pomoglo:D

16.d,c czulam silny bol podbrzusza to chyba bylo cos na rzeczy owulka wedle moich obliczen byla 12d.c (bo 1 cykl mialam 26 dni)

od 18d.c jakos zaczely mnie bolec piersi i bola do teraz a podbrzusze wiec myslam ,ze @ przyjdzie a tu niespodzianka:D
 
reklama
stazi24 - ale super! bardzo się cieszę, że Wam się udało! taka długa droga po szczęście... dbaj o tę fasolkę... też życzę nudnych 8 miesięcy...
 
stazi24 gratuluję :) super wiadomość :) też chciałabym być majówką (1 pierwszej ciaży miałąm termin na 26 maja - urodziłam 3 czerwca)
a wieczorne robienie testu sikanego coś da?
 
stazi24 no to po prostu nie mogło się nie udać przy tulu przytulankach he he he. Nie wiem czy dam radę tak często się bzykać z moim J, ale teraz nie odpuszczę i damy czadu w nowym cyklu :tak:

Jeszcze raz GRATULUJĘ FASOLECZKI!!!
 
Piaska - gin stwierdził, że jest ok... :wściekła/y: Ale byłam u innego z NFZ, a chyba pójdę do swojego prywatnie jeszcze raz. Za kasę pewnie coś się znajdzie..

Wiikki - co za zbieg okoliczności :) a skąd jesteś?

Nie wiem co sobie ubzdurałam z tą Betą, może dlatego, że u mnie badania można zrobić tylko między 8 a 10 ;)

Gratulacje dla zafasolkowanych ;) I dziękuję za życzenia udanego prezentu urodzinowego ;)
 
Wiem, że do 2 września (moje urodziny) to zafasolkowanie nie wyjdzie pewnie, ale 17 października chciałabym zrobić prezent na urodziny męża.
 
stazi24 no to po prostu nie mogło się nie udać przy tulu przytulankach he he he. Nie wiem czy dam radę tak często się bzykać z moim J, ale teraz nie odpuszczę i damy czadu w nowym cyklu :tak:

Jeszcze raz GRATULUJĘ FASOLECZKI!!!

My normlanie sie tyle nie bzykamy:p ale Moj M mila urlop wiec mial checi - wiec wykorzystalismy na maxa ile sie dalo:D
 
stazi u mnie to raczej ze mną problem bo mój J mimo, że o 18 wraca z pracy to zawsze jest zwarty i gotowy, a ja jakoś nie mam ochoty na częsty sex :zawstydzona/y: nie wiem co ze mną nie tak :-(, ale obiecuję, że w następnym cyklu będę ostro działać i nie przepuszczę żadnego dnia w którym jest choćby iskierka nadziei na ciążę... :tak:
 
Heh,a mój P. ma urodziny dopiero w listopadzie...Ale za to młoda ma 25.09....:-) Fajnie byłoby dać jej na 4 urodziny prezent w postaci wiadomości o rodzeństwie...:tak:
Zrobiłam test owu...Wyszła blada druga kreska...to chyba oznacza,że owu już była (obyyyy -wtedy przebzykany weekend dałby może rezultaty haha :-D),albo dopiero będzie...Nie do końca ufam tym testom po przeczytaniu,jak dziewczyny miały problemy,bo test nic nie wykazał,a np.owu była albo odwrotnie...Mimo wszystko robię :-D
 
reklama
stazi u mnie to raczej ze mną problem bo mój J mimo, że o 18 wraca z pracy to zawsze jest zwarty i gotowy, a ja jakoś nie mam ochoty na częsty sex :zawstydzona/y: nie wiem co ze mną nie tak :-(, ale obiecuję, że w następnym cyklu będę ostro działać i nie przepuszczę żadnego dnia w którym jest choćby iskierka nadziei na ciążę... :tak:


My normlanie tak co 2-3-4 dni sie kochamy roznie to bywa ale z pewnoscia nie tak jak w tym cyklu sie to dzialo - to tylko przez wakacje tak moj M nie ma tyle checi bo sporo pracuje i ma malo snu - i jak to on mowi musi nabrac ochoty :p ale jesli sie udalo to jestem najszcesliwsza pod slonce :D
 
Do góry