reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Bunny - to dobrze , to znaczy nie dobrze ,że Cię męczą te dolegliwości ,ale chodzi mi o to ,że dobrze ,że strach Cię opuścił:tak:
Jord- to ma apetyt ta Twoja mała:tak:
Karola- ehhh kiedy ja doczekam takiej chwili:-)

Ja się biorę za obiadek po to już wielka pora
 
reklama
Kobietak zobaczysz tak szybko zleci Tobie ten rok i zaraz bedziesz zafasolkowana:)
No ja dzis nie wiem co bede miała na obiadek chodzi za mna jakas zapiekanaka makaronowa i do tego jakis fajny sos czosnkowy hehe!
 
hejo,
a ja na obiadek mam zupke autorstwa mojego męża, który powrzucał tam wszystko jak go fantazja poniosła...ale jestem tak głodna, że wszytsko zjem, no i oczywiście go pochwalę, żeby nie było
już z głodu żuję gumę, od której jestem jeszcze bardziej głodna, zaraz przepiratuję tylko przez pół Torunia i dopadnę do gara ;-D głodny kierowca to niebezpieczny kierowca ;-)

Jord- młoda zdrowieje i dlatego tak je, mój młody też tak ma, po tym widzę, ze wraca do formy, a teraz obie trzymajcie się ciepło, aby do wiosny ;-)
 
No aż się głodna zrobiłam od waszych postów:-D
ja mam dziś pomidorówkę i udka pieczone z ziemniaczkami dla M i mamy ,a dla mnie gotowany kurczaczek z warzywkami już mi obrzydło to gotowane mięso ,ale co zrobić jak chce się mieć figurkę na lato.

JustK- to Twój M gotuje Ci obiadki fajowo mój pracuje i nie może ,ale jak ma wolny dzień to i owszem robi papu.
Karola- mam taką nadzieję ,że szybciutko zleci:tak:
 
patrząc po liście to większość z nas szykuje się na MAJ :) miesiąc zakochanych :p zazdroszczę..my dopiero od 28 sierpnia zaczniemy się starać jak dobrze pójdzie ..
Kobietka 22 widzę że dziś miałyśmy ten sam jadłospis :p
 
reklama
Jordzik ja siedze w domu od listopada, od kiedy młoda się urodziła...a były takie miesiace ze raz w miesiacu tylko na zakupy sie jezdziło a tak non stop w domu....także wiem o czym mówisz
 
Do góry