reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

witam nowa staraczke :)

Bunny dostałam magnez B6 do tego biore folik i prenatal complex po ktorym niby sa mniejsze mdłosci!
No i powiem Tobie ze dzis jakos mi lepiej tzn nie meczy mnie az tak mocno nic wiec moze powoli przechodzi tak jak u Ciebie kochanie!

Dorotko ja w wakacje przezyłam mega koszmar na Olafka prosto na głowe spadło 5 letnie dziecko na chodniku i miał tak rozwaloną warge ze myslałam ze bedzie musiał miec zszywana!Dobrze ze dzieci szybko zapominaja o takich sytuacjach!

Jord powoli zaczynam zazdroscic Tobie hehe
 
reklama
Nasze sukcesy:
Karola- 27 lat, syn 2 latka, termin porodu 10.09.2012
Bunny86- termin porodu: 01.09.2012

Nasze starania
Sylwiad- ..22lata córka 18 miesięcy, starania rozpoczęte
Kinga- 26 lat, syn 5 lat, starania rozpoczęte
Edyta01 -28 lat, 3 synów, starania jak najszybciej się da

Poczekalnia
Zonqa-28 lat, syn 2 lata 2 miesiące, starania kwiecień 2012
Phoenix- 27 lat, syn 2 lata 3 miesiące, starania kwiecień/maj 2012
Joweg- 20 lat, starania maj 2012
Jord- 28 lat, córka 2 lata, starania maj 2012
Trojan85- starania maj 2012
Kamea- 28 lat, syn 2 lata, starania czerwiec 2012
Jagisia- 27 lat, syn 15 miesięcy, starania wakacje 2012
Kocha m_w- 24 lata, starania wrzesień 2012
JustkK- 28 lat, syn 2lata i 3miesiące, starania jesień 2012
Kobietka- 24lata, starania maj 2013
Ciocia Klocia-28 lat córka 6 lat, syn 4 lat starania w planach


???
Wisieńka
basik.b
 
Wisieńko- witaj , dobrze ,że nam grozisz ,że nie będziemy się mogły od Ciebie odgonić:-D
Diablica- to udanego szczepienia żeby mała dobrze je zniosła.
Zonqa- dzięki ,że aktualizujesz naszą listę , przybywa nas fajnie:-)
Jord- witaj
Bunny- i jak strach Ci przeszedł?

Karola, kocham w - witajcie
a ja dziś w trochę lepszym nastroju , dziś pichcę pomidorową i udka pieczone:-p, zjadłam mało co na śniadanie jakoś głód mnie opuszcza pomału to dobrze bo czułam się przez ten pierwszy tydzień dietki mega głodna.
 
Witam sie i ja

Kobieta strach sobie poszedł robić miejsce mdłoscia i bólowi nerek. Nie wiem czy sie cieszyć czy płakać.

Karola ja chyba zacznę brać te witaminy. Mam jeszcze po aniołku tylko muszę znaleźć. A jaka duża była Twoja fasolka ostatnio

Jordzik a jak z Waszym zdrówkiem? Jesteś jeszcze na l4 ?

Diablica powodzenia na szczepieniu oby było mało płaczu.

Zonqa fajnie zrobiłaś ta listę. My poczekamy za Tobą by znajdziesz czas
 
reklama
Do góry