reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

dziewczyny, nurtuje mnie od jakiegoś czasu pytanie, nie moge sobie znaleźć odpowiedzi
nie na temat tego forum, ale może któraś wie...

dlaczego podczas operacji zakleja się oczy pacjentowi ?

juz nawet wpisałam takie pytanie na obeznani.pl, ale nikt mi nie odpowiedział...


a tu coś na dobry początek dnia http://demotywatory.pl/page/2
bliźniaki to fajna sprawa, nie obraziłabym się za taki dwupak
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja
Diablica- wczoraj przysnęłam M siedział przy kompie ,a ja spałam do jakiejś 19:szok:potem kolacyjka i do wyrka oglądałam fragmentami ten film o którym pisałaś , jak cesarzowa przyłapała syna na figlach:-p.
Jord, Bunny zaglądajcie częściej o ile wam czas pozwoli:tak:
JustK- witaj , nie mam pojęcia czemu zaklejają oczy :no:
Zonqa ,Kinga - dzień dobry
:-)
Dziś musiałam posprzątać bo mamy kolędę od 17 więc od tej godziny mnie nie będzie do nie wiem której.
 
kobietka- brakowało nam cie wczoraj....pucuj pucuj a po kolędzie wracaj.
Justk- może ludzie sie budzą w czasie operacji albo mimo narkozy otwierają im sie oczy i wysychają no tak teoryzuję
dobre jest to z niuńkiem w wanience uśmiałam się dzięki. kiedyś częściej tam zaglądałam
 
Diablica- miło mi to słyszeć, a raczej czytać :-)
już wypucowałam ileż można pucować przyjdzie pomodli się pomerda kropidłem i pójdzie ot taka kolęda ,a ma być nowy ksiądz z nowej parafii bo nas przenieśli zobaczymy jakie będzie ten nowy ksiądz.Znowu będzie ,że małżeństwem jesteśmy ,a dzieci nie ma
:rofl2:
Dziewczyny ,a na którym leciała ta czarodziejka?ja kiedyś coś luknęłam ,ale mi M zaraz przełączył.:dry:
 
1326903363_by_machmat93_500.jpg nie mogłam sie powstrzymać

kobietka to u nas na odwrót a dziecko macie a małżeństwem nie jesteście[kościelnym]
 
dobra zostawiam was i lece popsrzątać domostwo bo młoda znów swoich porządków narobiła....uwielbia wszystko z szafek wyciągać i rzucać po podłodze...teraz lata ze skarpetami a przed chwilą biegała z dekielkami od garów no co za żywe dziecko
 
Dobre:-D
no to widzę , u Was też komentarze , ehh Ci księża tak sami rodziny nie zakładają ,a się wymądrzają , a nawet dzieci mają niektórzy....ehh szkoda gadać , wg mnie to żeby mówić coś o zakładaniu rodziny to trzeba najpierw coś o tym wiedzieć
 
Witam dziewczyny,

jestem tu nowa, ale moze moglabym z wami pokonwersowac? Jesli wszystko pojdzie po mojej mysli, to chcialabym z m zaczac od wakacji starana o druga dzidzie ( synek Mikolaj ma obecnie 15 miesiecy) i zostac mama w 2013 roku.
 
reklama
Witam dziewczyny,

jestem tu nowa, ale moze moglabym z wami pokonwersowac? Jesli wszystko pojdzie po mojej mysli, to chcialabym z m zaczac od wakacji starana o druga dzidzie ( synek Mikolaj ma obecnie 15 miesiecy) i zostac mama w 2013 roku.

Hej
Zapraszamy do dyskusjii :tak:jesli chcesz to napisz nam Cos o sobie ...
 
Do góry