reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Zonqa ja rozmawialam z siostra na skype ,a teraz wykapalam malego zrobilam kolacje i mam chwile dla siebie :tak:

Ja jakos specjalnie nie przygotowuje dzieci na przyjecie kolejnego czlonka rodziny,moje dzieci sa juz na to za duze :-p no a Natanek jeszcze duzo nie rozumie wiec nie mam co mu tlumaczyc :-) co do raczek to wiedzialam ze nie moge go przyzwyczaicz do noszenia mialam nauczke po najstarszym gdzie nie moglam sie nigdzie ruszyc bez brania go na rece :sorry:
 
reklama
no już jestem. dziecię wymyte pachnące śmiga w swoich nowych tenisówkach. jeszcze nie bardzo potrafi w nich pomykać.
zonga- dobrze robisz.no jak już w ciąże zajdziesz to raczej nie będziesz mogła go nosić. Ja też sie tego obawiałam ale nie uczę młodej chodzić samej i biorę ją na ręce kiedy potrzebuje bo ja mam staranka odroczone. To i pewnie jak zajde to bedzie już w wieku że nie bedzie chciała sama na ręce.

kobietka- wpadaj do nas. jakoś tak cichutko bez ciebie.
;-)
karola- opowiadaj jak tam fasolina?

dziewczyny Dzień Babci i Dziadka przed nami szykujecie coś specjalnego na te dni?
 
Ostatnia edycja:
Diablica weź mi nie gadaj o czarodziejce bo mnie coś strzeli. Jak nie wróci do tv to ja sie tam przejdę i im kuku zrobie. Podobno w piątki ma być na tv6 ale nie jestem pewna
Fredowi musisz zrobić koleżankę by sie nie czuł samotny no i żeby miał sie do kogo przytulić.
No i piękny kolor czcionki!

Zonqa my też szczepiliśmy młodego tymi bezpłatnymi. Ale za to było nas stać by zaszczepić na rotawirusy przy następnym też tak zrobię

Zonqa ja próbowałam młodemu wytłumaczyć ze mama ma dzidzi w brzuszku na bo on powiedział nie i sobie poszedł.

Jordzik pięknie dbasz o córcie ale siebie to zaniedbujesz na całej linii. Łucja weź sie za matkę bo Ci sie wykończy.

Diablica ja dziadka chyba powiem o dzidzi na prezenty nie zasłużyli
 
Jord- to nie to samo jak leci w tv to masz dawkowane emocje i czekasz na kolejny odcinek a tak? od razu możesz sobie koniec obejrzeć...porażka może puszczą jednak drugą serię.
dobrze że nadrobiłas zaległości przynajmniej nam tu nie zemdlejesz przy pisaniu.
A wiecie że może jutro dorobimy mu jakąś laskę zobaczymy czy córa chęci będzie miała.

Bunny- no witamy kochana zaglądaj tu częściej....w końcu jesteś jedną z założycielek naszego wątku a ty tak znikasz....zafasolkowane bardzo miło witane.
kolor istnie diabelski nie uważasz? mam jakiś nastrój na zmiany i padło na czcionke hehe.

a co do Łucji moja sie zaraziła chyba od twojej córy bo też masakrycznie długo nie zasypia.

a my na dzień dziadka i teścia oraz babci i teściowej mamy kalendarz ze zdjęciami słonka...zrobie fote i wrzuce na
:ninja2:
 
Generalnie nie noszę go ale czasem ma dzień w którym chce być cały czas przy mnie i chce się przytulać. Ale daje radę mu wytłumaczyć choć czasem dla spokojnej głowy go biorę. Co do brzucha jak powiem uważaj na brzuszek to zaraz całuje go i strasznie ostrożnie się z nim obchodzi:-D więc jestem optymistycznie nastawiona.
 
Jord- a co to za ksiażki czytałaś? ja będe oblegała strone tv4 jak nie wróci zobaczycie.

bunny- właśnie jordzik ma racje udzielaj sie tu bez ciebie kochana jakoś łyso
 
reklama
Do góry