reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

kobietka- ja też uwielbiam tą zupkę mniam mniam zresztą ja kalafiożerna pod każdą postacia. Powiem Ci że mi to nie przeszkadza i jak dla mnie prawidłowo nas opierdziela bo powinniśmy już wziąć ten kościelny. No ale narazie kasa na co innego idzie więc śłub odorczony jak i staranka.
Jagisia- no witamy witamy i zapraszamy.
 
reklama
Jagisia- witaj u nas rozgość się w naszej poczekalni:tak:
Diablica- to tak jest u nas też był problem z kasą na ślub ,ale mój M miał założoną polisę i potem musiał sprawę założyć w sądzie i domagać się kasy z tej polisy bo tak się robi no i dostał spory zastrzyk gotówki wtedy wzięliśmy ślub , ale kiedyś wszystko było tańsze ,a teraz szkoda gadać....
To zapraszam Cię na zupkę:-)
 
Dziekuje za miłe przyjecie do poczekalni;-)

Krótko o sobie... tak wiec jestem z Dolnego Śląska, mam 27 latek, pracuje jako nauczycielka i mam kochanego synka Mikołaja, który urodził sie w październiku 2010. No i coz jeszcze, pytajcie jak chcecie cos wiedziec.

Mam jeszcze pytanie techniczne. Jak dodac suwczek, bo jak wchodze na edycje profilu to nie widzet tego. Albom slepa:crazy:
 
JustK- może to cisza przed burzą........:-Dzara się wszystkie znajdą i nie będziemy nadążać.
ja wcinam jabłuszko błoga chwila karmienia u mnie ,ale powiem wam ,ze to już 5 dzień diety i jestem z siebie dumna ,że wytrwałam jeszcze trochę i może następny kilogram poleci w dół.
Jagisia- ja kopiuję cały suwaczek i go wklejam w sygnaturę
:tak: i mi działa.
No to widzę ,że kolejna mamusia do nas dobiła, ja jestem bezdzietna jeszcze , dopiero czekam na staranka w 2013 roku bo biorę leki do tego czasu.Tam powinnaś mieć syganturę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jak miło znowu wejsc na wątek i zobaczyc weteranki w akcji :) Juz dawno tak nie było az się chce pisac :)
Ja własnie zrobiłam sobie mła przerwe w pracy i biegałam po centrum handlowym za rękawicami narciarskimi bo moj brat obudził sie ze nie ma ich a o 18 wyjezdza na narty hehe gamon!

Jagisia- witam witam i zachęcamy do czestego odwiedzania wąteczku!
 
może ta cisza to reakcja alergiczna na moje pojawianie się, bo kiedyś na otwartym działo się dużo więcej
witaj Jagisia, ja mam synka z października 2009- straszny łobuz
 
Karola - witaj:-) pisz nam jak się czujesz szybciutko?
ja muszę wyskoczyć do sklepu ,ale zaraz wracam.
:tak:
JustK- no co Ty , rozkręcimy się zobaczysz:tak:
 
reklama
Witam Jagisia.

Listę staraczkowa uaktualniona


Nasze sukcesy:
Karola- 25lat syn 2 latka, starania zakończone pomyślnie, termin porodu??
Bunny86- termin porodu??

Nasze starania
Sylwiad- ..22lata córka 18 miesięcy, starania rozpoczęte
Kinga- 26 lat, syn 5 lat, starania rozpoczęte
Edyta01 -28 lat, 3 synów, starania jak najszybciej sie da

Poczekalnia

Zonqa-28 lat, syn 2 lata 2 miesiące, starania kwiecień 2012
Phoenix- 27 lat, syn 2 lata 3 miesiące, starania kwiecień/maj 2012
Joweg- 20 lat, starania maj 2012
Jord- 27 lat, córka 19 miesięcy prawie 20, starania maj 2012
Trojan85- starania maj 2012
Kamea- 28 lat, syn 2 lata, starania czerwiec 2012
Jagisia- 27 lat, syn 15 miesięcy, starania wakacje 2012
JustkK- 27 lat, syn 2lata i 3miesiące, starania jesień 2012
Kobietka- 24lata, starania maj 2013
Ciocia Klocia-28 lat córka 6 lat, syn 4 lat starania w planach


???
Wisieńka
 
Do góry