reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
no tak Szwecja mogłam sie domyśłeć o jakiej tematyce...ja to lubie sobie czasem pozytać o wampirach i innych stworzonkach lubię polskie wydawnictwo fabryka słów a czasami czytam Kinga ale to jak mąż w domu bo potem mam schizy...no i romanse wydawnictwo Da Capo pionier...kiedyś czytałam wszystko Mastertona no koleś ma taką fantazje ze aż strach bo niektóre sceny to są bardzo realistyczne on thillery i horrory pisze...Dziecko ciemnośći jest osadzone w Warszawie
 
witam,
ja jak zwykle pisze do was z pracy, Dzis na szczescie długo nie siedze bo mam tylko kilka pieczątek na zaraz.

Wczoraj całe popołudnie i wieczór przeleżałam tak sie zle czułam.. mdliło mnie i bolał brzuch..masakra jakaś :/ około godz 19 poczółam silny ból prawego jajnika wiec BOM. dziś już piękny skok. jestem spokojna.

Pozdrawiam was
miłego dnia życzę i oczywiscie w wolnej chwili zajrze;]
 
Komu kawy komu??


Uwielbiam czytać książki zwłaszcza kryminały, thrillery. Uwielbiam książki Cobena i Mankella:-D Lubię też serię książek z Salamandry:tak: Ale niestety czasu na to mniej:-(

Idę jeść i zmykam z małym na zajęcia:tak:
 
witam sie porannie....no prawie hehe.
Nocka udana spałyśmy do 9 i tylko jedna pobudka. jak nigdy. Tylko wiało jakoś strasznie bo aż sie przebudziłam na chwilkę
.
Idę zaraz zmotać dziecku jakieś śniadanie bo narazie pomyka z butlą mleka a nie za bardzo lubi sztuczne....


zonga, kinga dzieńdoberek
 
hej
a to się pojawię, a co ! w pracy nudy, więc mogę popisać

a propos dwulatków uważających na brzuchy, mój wczoraj zrobił sobie wyskocznię z mojego brzucha, jedynie siła mięśni uratowała moje organy wewnetrzne ;-) takie życie...
no i nosze go na rękach, szczególnie jak się obudzi, albo uderzy, albo ogólnie jak potrzebuje mojej bliskości, ale ja strasznie lubię go nosić, waży 14 kg ale to mój kochany ciężar, poza tym, jak się tak wtuli jak małpka, to nawet tych 14 kg nie czuję :sorry2: ale jak zmajstrujemy następne, to trzeba będzie to ograniczyć :-(

kinga, a o co chodzi z tymi skokami, bo ja trochę zielona jestem w tych sprawach. moje starania poprzednio to strzał za pierwszym razem, no a teraz też tamatyki nie zgłębiam, wiem tylko, ze jakoś w połowie cyklu sa dni płodne i trzeba iść z mężem do łóżka :-) wiem, ignorantka ze mnie

w lutym idę do gina, zapytać, czy droga do starań będzie długa i wybiosta, bo coś czuję, ze moje cykle i hormony nie są w najlepszym porządku :no:

ja dziś na śniadanie w pracy mam paczkę krówek :-D i jest super



 
reklama
o proszę JustK witam....w końcu sie nam pojawiłaś. wpadaj częściej
Paczka krówek jest bardzo pożywna hehe mniam mniam smaczengo


co do gina to ja chyba też muszę sie wybrać bo znów okresu brak a miał być 4 dni temu? już nie pamiętam dokładnie.
 
Do góry