reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Diablica to nie była kwestia naszego wyboru lecz wskazań lekarzy. A mały potrafił wejść do gabinetu śpiąc i w takim samym stanie z niego wyjść. A poza tym uważam że liczba kłóć nie świadczy od lepszej jakości szczepionki.


Kobitka u mnie już brak rogalików więc nie kuszę:-p
 
zonga- ja nie twierdze ze to był wasz wybór. Sama napisałaś ze nie mógł brać skojarzonych. tu nie chodzi o jakość szczepionek przynajmniej nie dla mnie a o liczbe wkłuć. to masz syna twardziela jak potrafił przespać kłucie.

Jord- zaraz kopne cie w tyłek nic o siebie nie dbasz żeby przez 2 dni nic nie pić praktycznie? Dobrze że z Łucją lepiej. tak trzymać
 
Ostatnia edycja:
DSC00323.jpg to nasz Fred hehehe śliczny co nie?
 
Bunny- pokaż się nie zostawiaj nas;-)


ja lece wykąpać moje słoneczko bo juz łazi z miska na głowie co chyba oznacza mamo dawaj wodę hehe chcę się kąpać. później zajrzę papatki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny ja mam do Was pytanie czy wy jakoś przygotowujecie swoje dzieci do przyjścia nowego członka rodziny??

Ja staram się nie brać małego na ręce i go nosić co czasami jest trudne:szok:, uczę go chodzenia na bardzo długie spacer na nóżkach i tego by uważał na brzuszek mamy;-)
 
Do góry