reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

JustK a taki
IMG_0001.jpg zrobilam zdjecie kartonu bo tor musialabym złożyć a mi sie nie chce:-p.

dobrze ze Tymek juz w domu:-) od razu mamie sie humor poprawil . o bozie chciałabym to uslyszec.

Diablica to jesli ta Twoja cora dostala na roczek tyle prezentow to co TY jej kupisz na swieta ? wszystkie pomysly juz sprzedane

Co do zamknietej jestem za .

Kobieta Ty nie narzekaj na bez dzietność bo ja cos czuje w kosciach ze Ty pierwsza za ciazysz !!!
takze ciesz sie mezem puki mozesz bo potem nie bedzie czasu :-D
 
reklama
oooo o takim torze Bunny myślałam nawet, ale boję się ż mój szajbus go połamie jak się o niego oprze np. a jak się Twój synuś nim bawi ? podoba mu się ?
 
Diablica no fakt bardzo drogie sa te klocki i na dodatek ja chce kupic jakas wieksza pake tych klocuszkow ale mam nadzieje ze dołoża nam moi rodzice wiec nie bedzie tak zle:)
co do grupy zamknietej to jestem za i mam nadzieje ze o mnie tez pamietasz
 
JusK Pati kladzie sie na podlodze i jeżdzi i nie ma go co najmniej godzine. polamać tego nie plamie najwyżej bedzie zdejmować polaczenia pietr. czasm musze mu ten tor skladac kilka razy dziennie . bardzo sie cieszy jak pusci samochodzik i on zjezdza. naprwde fajna sprawa Twoj maluszek jest jeszcze starszy to i szybciej zajarzy. musial by po tym skakac zeby to polamac

Diablica Pati bedzie mial rok i 7 miesiecy 1 grudnia.

lece bo sie księciunio obudzil
 
Diablica, Bunny dzięki za miłe słowa:)
oj dziewczyny taka pierwsza do zaciążenia to nie będę bo dopiero w 2013 zaczniemy staranka.
Jord- o ja to jestem podatna na uzależnienie od gier na samym laptopie sporo gram:tak:
No korzystam z bezdzietności namiętnie puki co:-D.
 
Witajcie kto wstaje o 12 ten ma czas na forum o 22:-D. Mila dała mi pospać a potem popalic resztę dnia. Pewnie odsypia te ostatnie swawole :-pMi to się dziś przydało bo tez byłam już nie do życia i zbierało się chłopakom, ze hoho:-D
Diablica no prezentów to ci u was dostatek, Omajgot , co wy zakupicie w prezencie świątecznym. No i narobiłaś mi smaka na rybę po grecku, teraz będe musiała zrobić. Ojtyty hm:-D Co do grupy to w czasie zabkowania Mili przegapiłam zapisy i teraz jak niepyszna poczekam na zaproszenie o ile mnie bedziecie chciały:-D:-p
kobietka ojtam, ojtam do 2013 rzut beretem, nasłuchasz się nas i będziesz miała wiedze teoretyczną iluśtam doświadczonych mam:-)
Jord ja tez zamierzam karmić i karmic ile się da . No niestety moja panna za cycem nie przepada i ssie go tylko w nocy. To znaczy 1 posiłek przed snem, jeden w nocy , jeden rano 0k. 7 i jeden ostatni koło 10 a potem już tylko łyżeczka i wtedy kaszka na moim mleku, zupka i deserek. Tez ciągle z laktatorem latam żeby zachować laktację:tak:
Just to super, ze już synuś w domku. Niestety skrobanie pewno cie nie ominie no ale kosmetyczki to zazdroszczę . U mnie fryzjer niedługo mnie sam wciągnie ja będę przechodzić takie mam włosy:-D
Karola zyczę powodzenia w znalezieniu domku piesiowi

Jesli chodzi o Mikołaja to u nas jest tradycja starszym słodycze a młodszym zabawki. Więc Maciek dostanie słodyczna paczkę a Mila kula hulę V techa. Pod choinkę licytujemy zestaw na alle:-D
 
reklama
Do góry