reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Diablica super ze impreza sie udala. wiedzilam ze dasz rade . ja to bym chciała wszystko wiedzieć wiec sie jeszcze zapytam co mala dostala za prezenty ? i czy robilas ta zabawe w wybieranie przedmiotow - czyli co mala wybrala ?

moj Pati wybral stetoskop , kieliszek i pieniadze. moja interpretacja to lekarz ktory pije i bierze łapówki :-D miejmy nadzieje ze nie .

Jord zazdrosze takiego zaradnego dziecka. moje kochanie nie chce pic z niczego innego jak butelka czasem uda sie mu wcisnac nie kapek (ale to bardzo rzadko ) i posługuje sie tylko i wylacznie łyżka przy drugim daniu bo jak widzi zupke to ma w glowie tylko to czy sie uda i jak szybko ja rozlac . ostatnio zaczynamy robic siusiu na nocnik na razie tylko raz dzienie nam sie udaje je zlapac albo i wcale. a dzis mlody moj zostal wykapany , wskoczyl do łóżka dostal kaszke. poszlam sobie zrobic herbate a jak wrocilam cale wyrko bylo zalane kaszka a on sobie siedzial i bawil sie jak by to byla kałuża . myslalam ze go zjem ale policzylam do 10 i wzięłam sie za sprzatanie i kąpanie drugi raz mojego potwora.
nam nauka idzie powoli , rozumiec rozumie duzo ale udaje ze nie slyszy. robi to co on chce i kiedy chce i do niczego nie mozna go zmuszac.

u nas ostatnio największym hitem jest naśladowanie odglosow zwierząt od myszki po slonia no i tańczenie to to co on uwielbia. jak tylko uslyszy piosenke to bierze mnie za race i tańcujemy. kocham tego mojego łobuziaka .
 
reklama
u nas mycie zebow jest dopiero po kaszce (290 ml) ktora moldy wcina o 20-21 bez niej nie ma mowy by poszedl spać . Pati jak widzi szczoteczke to ucieka mi pod łózko nie lubi myc zebow.

slonia robimy tak - przykladamy dlon przy nadgarstku do buzi i dmuchamy:-D.

niedżwiedzia jeszcze nie robilismy :zawstydzona/y: i nawet nie wiem jak:zawstydzona/y:

a Twoja Łucja budzi sie na mleko w nocy ? u nas jest krzyk kolo 5-6 bo księciunia jest głodny.



http://krakow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1170063,quotsuper-pies-super-kotquot-glosujemy-meggy,galeria,1781489,id,t,tm,zid.html?ocena=1&klucz=d3b4d05597f655b06d439e0495df7acb


p
rosimy o glosik :-p



no wlasnie gdzie reszta dziewczyn lanie to nas tak zaniedbywac ???? prosze odchaczyc liste obecnosci !!!

dziewczynki co kupujecie dzieciaka na prezenty pod choinke? ja kupilam tor Patrykowi ale moj luby juz mu go dal tak wiec zostalam bez ani jednego prezentu dla mojego dziecia .
na prezenty dla innych dzieci zostalo mi do kupienia tylko domek dla lalek dla 3 latki i cos dla 11 letniej panny .
 
Ostatnia edycja:
Diablica- super ,że imprezka udana , napracowałaś się co nie miara , śliczny torcik i oprawa:tak:

ja w temacie Świąt powiem tak jest 10cioro dzieci do obkupienia, już kupiliśmy dwie wielkie ciężarówki chrześniakom, chrześnicy M kupujemy jakiś ciuch bo to już pannica 1 grudnia kończy 11 lat, a reszcie kupujemy po mikołaju i jakichś innych słodyczach no takie paczki porobimy bo nie stać nas żeby każdemu kupić prezent ja chciałabym kupić sobie jakąś sukienkę na święta ,a M koszule i nowy krawat bo już powyrastał z koszul ,a w prezencie dla nas to myślałam sobie o jakiejś fajnej grze na długie zimowe wieczory , może monopoly ,albo scrable lubię sobie w coś pyknąć wieczorkiem ,a puki co mamy tylko karty do gry.
 
Czesc dziewczyny kurde napisalam posta i go wcieło mi:( miałam dzisiaj małe urwanie głowy a poza tym szukam domku dla szczeniaczka bo kolezance został zwrocony bo mataka tamtego kolegi kategorycznie zabroniła psiaka w domku i teraz biedak nie ma domku!

Diablica no widzisz tak sie denerwowałas a wszystko sie udało imprezka byla rewelacyjna a tescie pewnie przez długi czas beda mowic o tym roczku:)zaskoczyłas ich hehe

Bunny co do prezentow to my z P zdecydowalismy ze na mikołaja Olaf dostanie jakies wieksze autko a na gwiazdora klocki duplo!A co do reszty to musze pomyslec:)
 
Kobietka, to Twój M jeszcze rośnie? ;-)

Bunny a jaki tor kupiłaś? ja mojemu Tymowi szukałam, ale albo sa za dziecinne, za proste, albo zbyt skomplikowane, on jest na takim etapie rozwojowym, ze nie wyprodukowali jeszcze dla niego zabawek chyba

Tymek odebrany ( W KOŃCUUUU :-)) siedział mi pierwsze pół godziny na kolanach taki sztywny, niby zawstydzony, obrażony, ale na krok mnie nie odstępował, a jak już się rozbujał, to taki kochany króliczek, stracznie dużo już gada (wpływ dziadków to teksty w stylu " o boszeee" "o lucie" ), poskać się ze smiechu można teraz. Np taka sytuacja: wchodzi mój brat do pokoju (jakieś 2m wzrostu) a Tym mówi "ale duzi o bosie".
w końcu rodzinka w komplecie. jutro już biedulek będzie brutalnie obudzony rano i pewni ząłapie się na skrobanie samochodu przez mamę, bo musze go odstawić do żłoba.
a ja mam dzisiaj kosmatyczkę, świeci słońce i już szefa nie ma, jutro tez nie bedzie, więc jest super, przesyłąm dobre fluidy :cool2:
 
oj dziewczynki widzę żę sie wziełyście ostro do roboty....nadrabiacie brawo.....

Bunny- nie no się uśmiałam czadowe dziecko....masz stalowe nerwy. a ile twój mężczyzna ma lat bo 212 dni wiele mi nie mówi a liczyć mi się nie chce.:zawstydzona/y: Co do prezentów to dostała zestaw zabawek wylicytowanych na allegro[garnuszek fischera, dinozaur na kulki fischera,żółw na kulki fischera 8 kulek sensorycznych, 2 samochodziki z kubusiem i tygryskiem, pchacz] laptopa fischera, różowy wózek na lalki, lalkę co sika, 2 swetry 2 sukienki, 1 buty, 3 pary spodni 2 bluzki, no i czekamy jeszce na konia na biegunach co rży macha ogonem i wydaje odgłosy galopowania:sorry: i to chyba wsio....teście nie dali nic bo dali nam prosiaczka pamiętnego i powiedzieli że wzamian my mamy coś jej kupić....

a wróżbę a owszem robiliśmy i moje słońce wybrało...1. różaniec,2. monetę, 3. kieliszek....jaki wniosek? będzie się modlić za kasę? po pijaku? albo zrobi biznes na modlitwie jak rydzyk? :eek::-)

Jord- no to sporo przede mną i szczerze mówiąc nie mogę się doczekać....moja córa nie dawno nauczyła się sama polecenia daj...wyciąga rączkę z jakimś tam przedmiotem w ręce i próbuje dać ale jeszcze nie opanowała puszczania i dalej trzyma w ręce ale liczą się chęci:-D no i w końcu załapała "papa" ale to sporadycznie....ale wie już że kulki wkładamy w okrągłe otwory....zaskakuje mnie każdego dnia.

JustK- nie no naprawdę masz zdolnego synka...o bozie....uwielbiam kiedy dzieci tak mówią po swojemu takie to niewinne i szczere.....śmiechu na pewno co nie miara...

Karola- my też chcieliśmy kupić siostrzeńcowi męża klocki lego duplo ale małe opakowanie a drogie....no i się rozmyśliliśmy....kupimy mu namiot garaż autka....żeby miał na lato. duplo niech mu rodzice kupią....:nerd:


Kobitki 1 grudnia zakładamy grupę zamkniętą....jak narazie swoje dane podały mi 6 dziewczyn i myślę że nie będzie to wredne jeśli to one bedą początkiem tej grupy zamkniętej i będą decydowały komu zaproszenie wysłać....no nie ma co ukrywać te kibietki które podały mi te dane najczęściej się udzielają. Może tak być?
 
może być, pod warunkiem, że ja tam jestem :-)

nie no stos prezentów Twoja mała diablica dostała, jak Mikołaj to przebije ?
 
JustK- to fajnie ,że macie małego w domku , na pewno się stęsknił za Wami bardzo :tak:Mój M rośnie w obwodach:-D
Diablica- jak dla mnie może być tak jak chcesz zrobić , od czegoś trzeba zacząć;-)
Fajnie tak poczytać o waszych maluszkach:tak: , tylko ja taka bezdzietna:-D wolałabym mieć jakiegoś szkraba może przywiozę sobie chrześniaka:-D
ja już ziemniaczki sobie obrałam i się chyba wezmę za składanie prania z bezczynności.
 
reklama
kobietka- jak masz chwilę to wpadnij do mnie kochana....ja mam tyle prania do składania;-) nie martw sie ani się obajrzysz a będziesz nam opisywała jak tam wasz roczek minoł i jak twój bąbel zrobił kupę na środku pokoju....:laugh2::laugh2:

JustK- żeby nie ta aukcja na allegro to dupa by była z zabawkami bo wszyscy sie uparli na ciuchy....
 
Do góry