reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Bunny co do wady Olafka no to cały czas kontrole u kardiologa i obserwacja jak to wyglada bo jezeli bedzie sie pogłebiac jakos mocno ta wada to niestety operacja nas czeka@ale ja jestem dobrej mysli i mam nadzieje ze obedzie sie bez !No i zero sportow wysiłkowych do konca zycia młody bedzie musiał mega uwazac na siebie!
 
reklama
Witajcie .
Boże, dzięki za dzisiejszą noc!!! Wyspałam się od nie wiem kiedy. mam siłę na dalsze przyjęcie na klate marudzenia Pani Ząbkującej:-D. Milcia właśnie spędza czas w foteliku a ja jem , pije kawkę i rzucam na was okiem.
diablica Jak udał się roczek. Wszystkiego najlepszego i 100 latek i od nas:-)
Karola &&&7, zeby udało się bez opracji i w ogóle zeby było jak najlepiej.
Bunny wpadaj to zrobię i dla ciebie

Zapraszam wszystkie na latte mojej produkcji
 

Załączniki

  • 20111127447.jpg
    20111127447.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 18
Cześć dziewczynki jak wam minął weekend?Ja byłam u teściowej:confused2: , z tą kobietą nawet nie ma o czym rozmawiać, ale na szczęście mieszka za ścianą szwagierka ze szwagrem i dzieciaczkami więc się pobawiłam z nimi trochę.Pozdrawiam, buziaki.
 
diablica no kurcze , szkoda. ale chodz w skrucie opisz jak poszla imprezka!!!

Kobieta cos widze ze my tu wszystkie za tesciowymi nie przepadamy. ciekawe jakimi my bedziemy :rofl2:

Karola to trzymam mocno kciuki zeby ta operacja ominela Was szerokim łukiem .

Jord
nie powiem orginalny prezent dostalam na przeprosiny . wytlumaczyl mi ze liczyl ze mnie nim rozsmieszy i udalo sie. przynajmniej sobie uswiadomil swoje winny . na wieczor umyl naczynia wykapal dziecia a na koniec odrpacowal swoje winny w poscieli. szczeze to brakowalo mi takiej kłótni. co za emocja :-D:-D:-D

Wisienka kawka wyglada swietnie ale ja po dziękuje bo w ogóle kawy nie pije



a mialo byc tak pięknie. do Piotrka wczoraj na wieczor szef zadzwonil z informacja ze ma do pracy dzis jechac. takze chlopa nie ma w domu
 
Milcia śpi już 1,5 godziny:szok:Ostatnio niespotykane. Chyba odsypia te wszystkie wojaże ostatnie. ja ugotowałam obiadek, posprzatałam kuchnię, nastawiłam pranie i zrobiłam się na bóstwo. Jak wstanie idziemy na spacerek. Teraz wcinam rosołek i jestem przeszczęśliwa:-D
diablica nożesz, kurka niech szybko będzie sprawny bo czekamy na relację, najlepiej foto:-)
kobietka moja teściowa...Pozwól, ze ominę szerokim łukiem...:-D A niedługo będe miec ja u siebie. Moja mama niestety nie żyje i ona będzie opiekowac się Milcią. Nie wiem jak to przezyjemy:eek: Ale lepsza babcia niz opiekunka i zacisnę zeby
Bunny szkoda, ze szef porwał ci męża, mimo -miłego dnia życzę. No z z kawką to żałuj bo mojej nie piłaś, z syropiem waniliowym i kakao. Mniam Kaloryczna bomba:cool2:
 
Wisieńka a czemu babcia bedzie sie opiekowac mala , wracasz do pracy?
no i pochwal sie czy chociaz malej po tych wojażach nocnych chodź jeden ząbek wyszedl ?

lece mlodego uspic i wreszcie zabrac sie za obiad bo cos dzis mam lenia:-p
 
Bunny, Wisienka - no ja też swoją teściową wolałabym omijać szerokim łukiem, a dziecko zostawić pod opiekę mojej teściowej to raczej nierealne widziałam jak się zajmowała córkami szwagra dzieciaki głodne chodziły dopiero jak ja przyjechałam z M to im zupkę przygrzałam na obiad, zresztą ona do opieki nad dziećmi ostatnia jest, jak już musi to zostanie.
 
reklama
Do góry