reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

hej:) melduję się rozpakowana..10.12.2012r.urodził się wIKTOREK :) poród błyskawiczny... w sumie w szpitalu byliśmy o 19.40, a o 20.26 już było po...byłam mile zaskoczona, bo nie było tak strasznie, a największe skurcze trwały może z 30 min :) udanych ciąż i porodów kochane!
 
reklama
Kasia - Gratulacje i dużo zdrówka dla Was:)
A Wam dziewczyny - Zdrowych, spokojnych, rodzinnych świąt, spełnienia najskrytszych marzeń i żeby przyszły rok był dla Was owocny:) Buźka

A My byliśmy dzisiaj u moich rodziców, lepiłam z mamą pierogi, piekłyśmy ciasta i kroiły warzywa na sałatkę:) A teraz już jestesmy w domu, i leniu****emy sobie:) Życzę miłego wieczorku:) Pozdrawiam
 
kasia gratulacje:)

Życzę Wam moje kochane szcześliwych i radosnych świąt a przedewszystkim zdrowia bo jak jest zdrowie to wszystko sie udaje ;) Oczywiscie zycze Wam także i upragnionych fasolek, trzymajcie sie staraczki :):*
 
reklama
hej, ja jestem cały czas obserwuje post ale malo sie udzielam ;p
robiłam dzisiaj test niestety 1 krecha, miałam nadzieje bo owulacje raczej miałam był śluz, nie wiem może za wczesnie zrobiłam test, czuje bóle piersi taka nadwrażliwosc i pojawiły sie żyły nie miałam tak wczesniej nawet przed okresem, powinnam miec w niedziele-poniedziałek, ale to nie pewne bo odtawilam tabletki niedawno ktore brałam m.in na pco, co myslicie zrobić jeszcze raz test w pon?
 
Do góry