reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
chyba poczekam, ale obawiam sie ze jak nie jestem w ciaży to wogole nie będe mieć @ znowu... miałam tak przed braniem tabletek, cykle co 60 nawet ponad 90 dni, zbadalam hormony i okazalo sie ze pcos, i teraz sie boje że bez tych tabletek znow moj organizm tego nie udzwignie sam :(
 

Dziewczynki, chce Wam zlozyc zyczenia szczescia i radosci w Nowym Roku 2013!!!
:happy2: Niech Wam sie spelnia wszystkie Wasze marzenia, te o dzidzi i nie tylko, niech ten rok bedzie lepszy, zdrowszy, bogatszy, szczesliwszy!!!
:tak::happy2::tak:


 
Ostatnia edycja:
reklama
o Sylwia, ty już na ostatnich nogach! no to szybkiego i bezbolesnego porodu życzę!!!!!!!! mój syneczek skończył 3 tyg już! ale to zleciało! jest bardzo grzeczny, śpi całą nockę od 20 do 8 zazwyczaj więc się wysypiam..oczywiście 3 razy karmię go w tym czasie,ale się najada w 5 min...na spacerku jeszcze nie bylismy , bo maly mial po porodzie infekcję jakąś i dostał antybiotyk:( no i zaliczylismy tydzienw szpitalu z powodu żółtaczki patologicznej- mamy z moim m konflikt krwi..poziom bilirubiny byl az 24 jednostki! ale juz ok...choc jeszcze kaszelek maly się przyplątał ze szpitala:(
dla wszystkich forumowiczek- szczęsliwego Nowego Roku!!!!!!!!!!
 
Do góry