reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Kasiu dziekuje za zyczenia :)
twoj maluszek juz taki duzy ja juz bym chciala urodzic tak za tydzien ;p
a my tez mamy konflikt krwii niby ale sie okaze dokladnie po porodzie bo ja mam rh - a maz ma rh + z corka dostalam imunoglobuline a tu sie okaze
 
reklama
hej dziewczyny wszystkiego dobrego w nowym roku :) nie pisałam tu ale zrobilam w poniedziałek test i wyszła bardzo blada kreska, dzisiaj robiłam kolejny i tez kreska wyszła blada, chyba jutro ide zrobic test z krwii nie wiem co myslec :)
 
Carloska, koniecznie zrób betę! Jak zaszłam w ciążę, to też kreseczka na teście była bardzo blada, taki cień się pokazał tylko. Po cichutku już można chyba pogratulować :) daj znać, jak dostaniesz wynik!
 
hej dziewczyny wklejam Wam moj post z innego watku bo juz nie mam czasu sie rozpisać, pozdrawiam buziaki :)

wiecie co bylam w przychodni zrobic badanie oczywiscie dzisiaj nie pobieraja krwi tylko jutro, wiec poszłam do szpitala zapłaciłam za badanie wchodze patrze a tam chyba z 50 ludzi w kolejce ! nie mogłam czekac bo mialam dzis odbior kluczy do mieszkania wiec wrocilam za godzine kolejka nie zmalała, wkurzylam sie bo w szpitalu zeby było tylko jedno okienko do pobrania krwi skandal! Jak mieszkałam w innym mieście to mieli tak chyba z 7 okienek i szybko to szło, tylko sie podchodziło z ręka i pach juz a tu godziny stania i czekania, wkurzyłam sie i to bardzo, jutro rano pojde jeszcze raz... nie dosć ze płacisz to jeszcze stój 3 godziny.
realmad2.gif
:[

mam jeszcze jeden test to go zrobie moze kreska bedzie wyrazniejsza:D a teraz lece trzymacjie sie laski :*
 
no u mnie tez jest taka kolejka ale pobieranie trwa chwilke na szczescie i szybko idzie ale to na nfz a tu placisz i tyle czekasz ;/
no jak masz test to zrob sobie ja np wogole nie robilam bety bo o ciazy dowiedzialam sie w 6 tc i poszlam do gina i potem mialam usg wiec beta mi nie byla potrzebna
 
reklama
Czekamy ;) chociaz wg mnie i tak juz mozna gratulować ;)

U nas zaczynamy 2 cykl starań. Kończy mi się @. Trzymać kciuki w tym cyklu za nas - proszę!!!!
 
Do góry