reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
dzien dobry

Kobieta ja ide na latwizne i mam wczorajszy obiad czyli bialy barszczyk, karkoweczke i do tego kluski sląskie . mniam

Diablica ja bym nie mogla byc przy zabijaniu swinki mam uraz . jak wuja zabijał świniaka na moja komunie to juz martwa kazal mi trzymac . a ja tak stalam trzymalam ja powieszona za nogi na mojej hustawce i wylam . nigdy wiecej

JustK Ty wyrodna matko :-D dziecko zadowolone , świeże powietrze wdycha dziadki mu dogadzaja a ta ma wyrzuty sumienia. raz na jakis czas mu to nie zaszkodzi :tak:. zdrowka dla niego ! a moze juz mu to chorupsko przeszło?


dziewczyny jak mnie gardlo boli, az mowic nie moge. wczoraj bylismy u znajomych i wychodzac od nich napotkałam mysz tak sie zaczelam drzeć ze wszystkie psy w okolicy zaczely szczekac. nie cierpie nie nawidze malych gryzoni fuj fuj fuj
 
Czesc kochane jestescie niemozliwe tyle naskrobaliscie ze dopiero skonczyłam nadrabiac wszystko:)Niestety nie uda mi sie odpisac wszystkiego za co z gory przepraszam:zawstydzona/y:Mam nadzieje ze mi wybnaczycie hehe

Bunny wiesz własnie w weekend byłam u kolezanki na małej imprezce z dziecmi i ona mi zrobiła wrozbe z obraczki i wyszło mi ze bede miała 2 chłopaka :-)No coz ,ale i tak licze na dziewczynke hehe.

Diablica ja tez jestem za zamkniętym wątkiem i bede sie udzielała:)w tygodniu bo weekendy jak wychodze z pracy to nie podchodze do kompa w domku ten czas spedzam z moim synalkiem no i czasami z mezem jak ma wolne :-)


Phoenix hmm cos podobnego olafek miał tylko bardziej wyglądało mi na wydzieline ropna jak mu sie wylało!

A ja po weekendzie jestem bardzo zadowolona bo miałam przez piatek i sobote swoich chłopakow:-)wiec nadrabialismy a własciwie mąz z synkiem nadrabiał bo Olaf jest mega steskniony swojego tatusia!w sobote wieczorkiem pojechalismy sobie wieczorkiem do przyjacioł ktorzy mają 5 latka więc Oli był bardzo zadowolony!A my sobie delikatnie wypilismy tzn ja delikatnie z kolezanka a chłopaki sie prawie skonczyli:)Juz dawno tak sie nie odpręzyłam !

Aha a tak wogole to witam kolejna nowa forumowiczkę i mam nadzieje że bedziesz znami cały czas:-)

JustK wierze ze juz tesknisz za synkiem ,ale on ma u babci jak w niebie i krzywda mu sie nie dzieje:)Lepiej że jest u Twoich rodzicow niz miałby siedziec w złobku!Mam pytanie gdzie mieszkasz w Toruniu jezeli moge wiedziec :)?
 
Bunny86 ale wuja miał genialny pomysł małej dziewczynce dac prosiaczka martwego az serce sciska :(odnosnie gardła to kup sobie taki sropdek w sprayu ktory sie nazywa TYMSAL ogolnie mega nie smaczny ale skuteczny i powiem tobie ze bardzo tani!
 
no to tak:
mieszkam na Rubinkowie
odkładamy tworzenie kolejnego ludzika bo mamy zacząć budowę domku
młody mój jest jakis ciągle kaszlący, w dzień biega jak szalony, a w nocy ma ataki suchego kaszlu, więc wolę, zeby jednak posiedział jeszcze u moich rodziców, bo boję się, że jakieś gorsze choróbsko się z tego wylęgnie jak pójdzie do żłoba, a ja na razie na opieke nie chcę iść bo dopiero co byłam, a mam obiecaną podwyżkę
:tak:Jordgubbe "Dobrze, ze jeszcze nie kontroluje czy polknelam, bo bym sie czula jak w psychiatryku" - śmieję się do monitora przez ciebie, a szef patrzy ! :-D
 
Jord hustawka byla potem wywalona bo nikt sie na niej nie chcial huśtać.
sie smialam ze od dzis bede jeździć wszędzie z kotem by mnie juz żadna mysz nie napadla

kolezanka sie smiala ze jak by naprawde mnie ktos napadl to by mu bebenki pekly :eek::-D to mam sile tego glosu
 
reklama
Moje dziecię spi więc szybko do Was zaglądam :) Przy nim nie ma szans na czytanie bo za wszelką cene chce się do lapka dostać to jego CEL ZYCIA w danym momencie. Jak juz go biore na kolana to chwilę posiedzi no i zaczyna walić w klawiaturę w efekcie czego łażę na czworaka i szukam literek i cyferek...

diablica a więc życzę owocnej pracy przy przygotowywaniach no i udanej imprezki!!! Koniecznie musisz znać nam relacje :-)

justK ja nie pytałam o inhalatory, ale dobrze wiedzieć :-D ; domyślam się jak musisz tęsknić za synkiem, ja 2 tyg na chwile obecną chyba bym się bez mojego dziecka zapłakała... I nikt z forum Cię nie wywali! Każda ma prawo do wypoczynku od pociechy...

kobietko u mnie dzisiaj rosołek jeszcze z wczoraj (mój mąż zawsze mówi ze rosół najlepiej mu smakuje na 2 dzień ;)) i na szybciora naleśniki które biegam obracać do kuchni w miedzy czasie Wam odpisując ;-) Popołudniu mamy kilka spraw do załatwienia wiec nie chciało mi się za bardzo "kucharzyć" dzisiaj... A u Ciebie widze obiadek godny mistrza ;-)

justK , jord faktycznie macie baaaaaaardzo cieżkie warunki w pracy hehe :-D

bunny ja mam taki wstręt do wszystkiego co bzyczy i brzęczy brrrrr!!! Mucha jeszcze obleci ale osa/pszczoła to zachowuję się jak wariatka ze strachu! Boze a jak sobie wyobrażę szerszenia to juz mi się słabo robi... Raz wleciał mi do mieszkania (Boze nadal mam w uszach ten brzęczacy odgłos jak u helikoptera) ze strachu zamknęlam się w łazience i siedziałam 3 godziny aż R nie wrócił z pracy :/ Niezła ze mnie wariatka co...? :-D A poza tym mam świnę morską w domu która czasem niezłe proby na psychikę przechodzi przy moim dziecku hehe ZDRÓWKA ZYCZĘ!! :*
 
Do góry