reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Udane jestescie z ta pracą!Ja nie moge narzekac na moja prace bo nikt nade mną nie stoi jestem sama z kolega wiec spoko!moge pisac od 9 do 17 cały czas hehe!no z delikatnymi przerwami na prace :-)
 
Hej melduję się że już jestem :-) postaram się was nadrobić ale tyle napisałyście że wszystkiego nie dam rady :)
Diablica powodzenia w przygotowaniu do imprezki!!
JustK oj dobrze ci tak odpocząć chwilę od brzdąca a co do spania to mój łobuz też większości śpi ze mną bo mój małż do pracy na noce ale gdy jesteśmy we trójkę to już strasznie ciasno się robi i nie mów że jesteś wyrodną matką!! nie oddałeś dziecka obcym ludzią tylko babci która jest mega szczęśliwa że ma Tymka przy sobie no i młody ma świeże powietrze a to mu dobrze zrobi :)
oj ostatnio strasznie oczy mnie bolą tak więc resztę napiszę wam później bo przestaję widzieć co piszę :-(
 
No i nie zdążyłam z obiadem bo M wcześniej wrócił:sorry2:, za to mieszkanko posprzątane na błysk:-)
Widzę ,że wesoło było z atakami śmiechu , jakże mogłam to przegapić.Ja mam teraz robótkę do zrobienia zdjęcia znajomej zgrałam na komputer i muszę posortować , a jakoś tak dziwnie ma w aparacie ,że foldery są po kilka zdjęc więc taka dłubanina mnie czeka.
JustK- to ja chyba ostatnia będę ze starankami bo ja muszę czekać do maja co najmniej 2013roku bo biorę psychotropy , psycholke tu macie :-Dtak w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
 
reklama
Do góry