reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

jord ja sam jest :-) Kiedy dziecięcie śpi mam kompa tylko dla siebie, bo R namiętnie ostatnio rozwiązuje krzyżówki ;-)

A ja jutro z rana jadę w odwiedzinki do serdecznej koleżanki którą właśnie przez BB poznałam :-) Ma synka młodszego o miesiac i już się cieszę na to spotkanie!
 
reklama
Tak, tak też lubię takie spotkania :-) Zwłaszcza ze (w naszym przypadku) chłopcy dopiero od niedawna chodzą i to będzie ich pierwsze spotkanie "w pionie" :-D Mieszkamy niedaleko siebie więc jak jak uda się czasowo zgrać to na zmianę jeździmy w odwiedziny do siebie :-)
 
Witam wszystkie staraczki :) Chciałabym strasznie do Was dołączyć, ale niestety zasilę dopiero wątek 2014, jak dobrze pójdzie. Ale Wam życzę szybkiego upływu czasu do tego 13, a potem szybkiego zaskoczenia :)
 
Silmiriel nie badz taka pewna moze zaskoczysz w 2013:-).

Paulinka udanej wizyty u koleżanki



laski a ktoras moze by chciala miec blizniaki ? ja tak ostatnio zagladam do podwojnych ciezaroweczek na BB i mi sie chcica załącza:-D:-D:-D



dzis sie dowiedzielismy ze maz ma prace do konca tygodnia a potem idzie na mrozowe :szok::angry:
kuzwa jak go bede miec caly czas pod reka to ja go za molestuje na smierc :-D i jeszcze z tego fasola wyjdzie :happy2:


aha i jeszcze moje dziecko mnie nie ugryzlo od 3 dni . hura ha ha
 
W 2013 planuję wrócić do pracy, żeby wspomóc finansowo budowę domu, popracować z rok i wtedy. O ile będzie już dom, bo nie szarpniemy się na drugie, jak nie będzie gdzie się przenieść... ot, życie... bo ja to bym chciała 2013 ;) choć różnica byłaby mała
 
Silmirel, czy ja dobrze widzę, ze Ty masz zaraz termin porodu ? jak tak to straaaasznie zazdroszcze !!! ja też nie wiem, czy nie zaczniemy starań we wczesnym 2013 r....

Jord- a co za atrakcje miałaś dla córci ?


Bunny,a co to jest to mrozowe ? że tak długo jak jest mróz to nie pojdzie do pracy ? jeeennnnyy ja też tak chcę
 
reklama
JustK na mrozowym bedzie ze 3 miesice :tak: ale cos mi sie wydaje ze wiecej sie bedziemy klucic niz miętoscic. mrozwe to nic innego jak brak pracy przez zla pogoda w tej chwili przez mroz potem snieg. moj facet jeżdzi na walcu drogowym i to mniej wiecej przez niego polskie drogi wygladaja tak jak wygladaja :-D:-D:-D

Jord patrz a mi wlasnie o to chodzi zeby za jednym razem zrobic blizniaki i koniec bo ta moja ciaza w 2013 bedzie ostatnia. wiecej dzieci miec nie bede ( przynajmniej na razie w planach)



Pati sie obudzil zasmarkany :szok::wściekła/y:. kaszel tez sie pojawil :angry:. chcieliśmy jechac na lekarza a samochód nie chce odpalic :angry::angry::angry: . jak ja nie lubię jak on chory jest juz drugi raz w tym roku
 
Do góry