reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Kurcze nie wiedziałam,że coś takiego istnieje. Widać mocno to miejsce na ręce i czy to drogie?
W polsce tego jeszcze nie ma. Ja mieszkam w Irlandii i mialam to za darmo.... nie bolalo wcale a mam tylka taka kropke troche wieksza jak przy pobieraniu krwi bo igla ma jakies 4 mm srednicy sam implant ma 2mm srednicy i dlugosc do 4cm. Przy wyciaganiu beda nacinac skore wiec moe malutka blizna zostac ale to naprawde niewidoczne.
 
Zupełnie Ci się nie dziwię :) Ale jeśli miałaś zacząć na Wielkanoc to są ku temu przesłanki. Może lepiej poczekać do tego momentu, a może zacząć od początku 2013 :)
 
Jedynym czynnikiem jaki mnie zatrzymuje to fakt ze jestem na studiach. i nie to ze nie dam rady z dzieckiem tylko to ze cos sie bedzie dzialo z ciaza i bede musiala lezec....
 
reklama
Do góry