reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

A ja dawno nic nie pilam, i jakos nie mam ochoty mimo iz Tom to kolekcjoner roznych trunkow i tego u nas dostatek :-p

Pewnie niedlugo wroci ... A mama daleko mieszka od Was ???



DIABLICA a te dane to na priv-a???:-p


Dziewczynki narazie uciekam,wroce jak maly zasnie no a teraz musze dac mu kanapeczke aby dziecko moglo zasnac z pelnym brzuszkiem .
 
Ostatnia edycja:
reklama
310352_303796359647023_253395141353812_1287288_510975103_n.jpg to wersja dziewczęca ale mnie róż mdli
paulinko ten stworek to król Julian
 
nie wiem jak wolicie te dane nie są jakieś strasznie osobiste i tak będą na ogólnym ale może żeby nie zaśmiecać wysułajcie na priva a ja to wszystko złoże do kupy
sanki.jpg a my takie kupiliśmy
 
diablica sanki świetne! Wstyd się przyznać ale dopiero jak napisałaś ze to "król Julian" to zakumałam :D W filmie go UWIELBIAM!! Te jego teksty rozbawiaja mnie do łez.

edytko mama mieszka od nas jakieś... 5 min spacerkiem na nóżkach ;-)

jord jak się zdecydujesz to daj znać :-)
 
WIĘC UZGODNIONE GŁOSAMI MNIEJSZOŚCI
:laugh2: WSZYSTKIE DANE NA PRIV...oczywiście kto chce.

Jord- sanki na allegro i powiem ci że są dokładnie takie jak na zdjęciu....oj ja nie powiem żeby moja córka nie miała nic różowego bo nie da sie tego uniknąć choćby w prezentach od rodziny która uważa że skoro córa to koniecznie różowa landryna...bleeee nie wiem czy będzie czas tak latać z aparatem i zdjęcia pstrykać

dobra dziewuszki ja lece do córy...tzn..dobranoc
 
Ostatnia edycja:
jord grupa zamknieta do ktorego nie maja dostepu osoby ktore nie dostaly zaproszenia. czyli to co tam piszemy zostaje tylko miedzy nami wiec i zdjecia naszych pociech beda tam bezpieczne. jak wiem forum czytaja nawet ludziska ktore nie sa zalogowane a tam czytac posty bedziemy mogly tylko my.

Wisienka fajnego masz dzidziusia i mezczyzne w domu.

Diablica a mama lub ktos inny nie moze Ci pomoc w przygotowaniach chociaz mala sie zajac?
ja tam w Ciebie wierze ! dasz rade. torty swietne sa. twoje male szczescie jest przesliczne:tak:

Paulinka czemu do meza nie dolaczysz tylko tak sama siedzisz ?

Diablica a ta liste to gdzie zamieszcisz w grupie , w blogu czy w sygnaturze(tam to chyba nie bedzies miec miejsca)?


z tego co sie orientuje grype sie tworzy bardzo prosto ale by byla zamknieta chyba trzeba napisac do admina .

z namietnego wieczorku pupa blada:wściekła/y:. mezu przyszedl zajdl spageciaka, pobawil sie z dzieckim, dupa sie odwrocil i poszedl spac :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. jutro bedzie wojna.


Diablica ja tez nie przepadam za tesciowa.
 
reklama
Do góry