reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

komputer mi sie wylaczyl a miala juz napisanego posta wiec musze zaczac jeszcze raz :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Jord ja chcialabym po prostu sprobowac jak to jest przecisnąć smoka przez dziurke od klucza:-D. gdybys nie powiedzial to nawet bym sie nie za kumala ze mamy dzieci z tego samego roku i miesiaca.

Paulinka ja juz mam sanki upolowane czekam tylko na wyplate. drewniane z oparciem w smyku za 59zl. nam starczy.

Diablica czym dluzej o tym mysle tym bardziej sie ciesze na cc. zajmiesz sie stworzeniem tej listy?

Diablica
ja siedze w domu nie pracuje. pracowalam wczesniej "na czarno" i po 2 latach mialam tam wrócić . niestety sytuacja tam sie tak pokrecila ze normalnie sie boje . wiec na razie sobie posiedze w domku wychowam dzieci a pozniej pójdę do pracy. w tej chwili nie narzekam na duzo wolnego czasu . samo to ze ma sie dziecko i obowiazki juz zajmuje duzo czasu .

Wisienka
Witam


dzis mój mezus przyjeżdża sie bedzie dzialo bo zonka wyposzczone :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wisienka- ależ witamy i zapraszamy do dyskusji o wszystkim i o niczym hehe. Dosyć szybko zdecydowaliście sie na następne dziecko ja do póki moja córa nie skończyła 8 miesięcy o drugim dziecku nie chciałam słyszeć....więc podziwiam ale powiedz jak starsza pociecha no w sumie to prawie dorosły mężczyzna zareagował na takie maleństwo w domu.
biggrin.gif
No właściwie planowaliśmy bliźniaki ale nie wyszło:-D. A tak naprawdę mam 35 lat i nie mamy na co czekać. Maciek był zachwycony, ze w końcu będzie miał rodzeństwo i uwielbiają się z Milusią ze wzajemnością. Myślałam, ze chociaz trochę będzie niezadowolony, chociazby z konieczności cichszego grania na basie ale nie. jest super bratem.
Magdzik witam
Bunny witaj. Hoho to szykuje się u was przytulanko z fajerwerkami

Z lista fajna sprawa. ja nie wiem tez kiedy będe się starać ale to mozna uzupełnić później. U nas czekamy na zielone światło od gina i do boju.
 
Wisieńka- witaj serdecznie zapraszamy, Ty to już masz odchowanego syna , super , na pewno Ci dużo pomaga.
Diablica- dobry pomysł z tą listą , tylko ,że ja nie wiem jak to ugryźć gdzie to się zamieszcza?

My już po obiadku się lenimy, weekend rozpoczęty , jutro mnie czeka sprzątanie od samego rana.
 
BUNNY zazdroszcze goracego wieczorku :zawstydzona/y:



Mysle ze to dobry pomysl z grupa zamknieta,bo czasami bywaja takie tematy o ktorych nie chce sie pisac na ogolnym,z tego co wiem trzeba napisac do admina o takim pomysle
 
Bunny pewnie jak poznamy się lepiej to zawsze mozna na fotki, kontakty itp.
kobietka witaj. tak maciek to już Licealista i opiekuje się Milą a nawet ją przebiera. jak szłąm na wywaidówkę to został z nią bez problemu. Chociaz na początku sie bał, ze jej coś zrobi:-D

ja sprzatam w szafach. Własnie wczoraj Pol zrobił zabudowę wnęki w przedpokoju i przekładam rzeczy. maciek na próbie swojego zespołu gdzie gra na basie a Pol z Milą na spacerze jeszcze
edyta Chyba nie trzeba, wystarczy załozyć i zaznaczyc, ze to zamknieta a potem osoba, ktora zakłada ja administruje i może do niej zapraszać inne osoby

To Maciek z Emilką jeszcze w szpitalu.
 

Załączniki

  • Emileczka.jpg
    Emileczka.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 29
Wisieńka- super fotka:tak:, no to dobrze macie z tym starszym bratem:-)
Ja też jestem za grupą zamkniętą bo wiadomo są sprawy o ,których na ogólnym się nie pisze.
 
Kobietka dzieki
Ja tez jestem za:tak: Może niech , któraś kumata w tych sparwach załozy i wyśle zaproszenia. No i taka co bedzie bywac i miec czas na administrowanie, chociaz duzo roboty nie ma przy tym:tak:
 
Jestem jak najbardziej ZA zamkniętą grupą... jakoś tak boję się na głównym fotki zklejać a chciałabym Wam pokazać moje dzieciątko :)

Wpadnę później i poczytam te juz kilka naskrobanych stron od rana :-)
 
reklama
WISIENKO Twoj syn tak patrzy na Emilke i widac ze jest w niej zakochany ;-)


Ja niestety nie znam sie na tych sprawach,wiec nie wiem jak zalozyc zamknieta :no:


Dzieci odebrane,ale tak sie szykowalam ze troszke sie spoznilam :-pdalam dzieciom obiad ,wiec mam chwilke dla siebie,dzwonil Tom ze bedzie za pol godzinki,wiec pewnie pojawie sie dopiero wieczorkiem.
 
Do góry