reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

No, Dawidek już śpi więc nadrabiam :-)

witaj wisienko! 17-letni syn to nie byle co!! Dorosły facet :-D Super, że syn tak kocha swoją siostrzyczkę!

Ja niestety też nie znam się na zakładaniu grup zamkniętych... :/ Jestem juz w jednej ale nie mam pojęcia jak sie tym obsługuje... Minus ogromny grup zamkniętych to to, że nie ma tam suwaczków :( Ale poza tym to świetny pomysł!

bunny ja też jestem mamą niepracującą, podjęlismy z mężem decyzję że wychowam dzieci do momentu ich pojścia do przedszkola a później ja sama zaczne sie realizować zawodowo :) I naprawdę jak dotąd super czuję się w roli tzw "kurki domowej" choc nie siedzę w domu aż tak dużo ;) Uwielbiam gotować obiadki, zajmować się synem, ze sprzątaniem różnie, zależy czy mam wenę czy nie ;-) Wiadomo bywają cięższe dni ale i tak zdecydowanie przeważają te pozytywne! ; Życzę upojnego wieczoru, nocki i poranka ;-)

jord fajnie, że córcia Ci kawkę proponuje, ale jeszcze lepiej jakby Ci ją zrobiła kiedy z rana człowiek nieprzytomny siedzi :-D

diablico też jestem za listą :-)

A ja mam ambitny plan zrobienia jutro na obiadek lasagne :-) Już chodzi za mną od baaardzo długiego czasu. Dawcio dostanie wersję light :-)
 
reklama
...
 

Załączniki

  • 291937_290287467664579_253395141353812_1230008_2107861966_n.jpg
    291937_290287467664579_253395141353812_1230008_2107861966_n.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
diablica generalnie tort śmieszny i ciekawy ale to zwierze jakies takie mało sympatyczne się wydaje ;-) My na roczek zrobiliśmy Dawidkowi na torcie tira ale w wersji dziecięcej :) Chciałam uwiecznic na nim cos co mały lubi najbardziej. A jak tylko na spacerze przejeżdża tir lub jakiegoś widzi w oddali to aż się cały trzęsie i piszczy z radości ;)

Kupilismy takie sanki:

Uploaded with ImageShack.us
Bez śpiworka, bo takowy już mamy w domu.
 
Mam w pracy taki kocioł, że nie mam czasu zaglądać, a po powrocie Synuś zajmuje mnie całkowicie. Ciągle o Was pamiętam i pozdrawiam :)
 
Maz poszedl myc malego wiec wpadlam


Co do zamknietej, moim zdaniem jak maja byc nieporozumienia to beda czy znamy sie dluzej czy nie.U nas na lutowkach mamy zamkniety i po porodzie miedzy dziewczynami byl konflikt wiekszosc przestala pisac i tak rozpadla sie nasza grupa a przeciez przez cala ciaze poznalysmy sie dosc dobrze i nawet to nie uchronilo nas przed skutkami jakie nastapily,ale to moje zdanie i niech reszta sie wypowie w tym temacie :tak:

PAULINKA a dlaczego nie macie suwaczkow:szok: u nas na zamknietym sa :-)


Pomysl tortu swietny,podoba mi sie:tak:
 
edytka no co Ty??!! Macie suwaczki?? Kurna, to czemu my nie mamy...? :crazy:

U nas na listopadówkach rozpadło się główne forum (nie wiem o co dokładnie poszło bo akurat w tym czasie się przeprowadzilismy i nie miałam neta) i podzieliło na dwie zamknięte grupy. W jednej jest kilka osób a w mojej około 40 )z czego większosć sie nie udziela). Bywają spięcia ale bardzo sporadycznie, tak to jest naprawdę miło, można pisać o wszystkim, pozwierzać sie i powrzucać najrózniejsze fotki :)
 
No ja wlasnie tego nie rozumiem bo tak naprawde przez takie nieporozumienia cierpia najbardziej osoby postronne :wściekła/y:ktorych tak naprawde konflikt nie dotyczy :cool:jesli ktos ma problem z druga osoba to niech wyjasniaja sobie to na priv i nie mieszaja w to innych ktorych sprawa nie dotyczy ,takie jest moje zdanie :tak:


PAULINKA a no mamy suwaczki hihi
 
Święte słowa!

No i mój małżonek zamiast spędzac wieczór z żonką to zasiedział się u mojej mamy i siostry (czyt. piją drinka i na pewno na jednym się nie skończy) ;-) Aż z żalu sobie lampkę machnę!
 
reklama
dziewczyny ja doczytałam sie tu nas wszystkich 16 ale....nie które odzywały sie tylko kilka razy inne troszkę więcej....może nas czytają a nie mają czasu pisać nie wiem napiszę wszystkie a wy jedna po drugiej napiszecie mi ile macie lat i kiedy planujecie zacząć się starać [jeśli już to wiecie]ok? no i może wiek i ilość posiadanych pociech....myślę że to narazie wystarczy....ok?


Bunny86
Jord
edyta01
paulinka109
julix
magdzik20
wisienka
phoenix
karola1917
elffetus
marysia868
samosia87
kinga85
kasiaJ82
martusia1605
JustK
kolejność przypadkowa:laugh2: jeśli kogoś pominełam to sorrryyy i niech się zgłosi...


Jord- heh no ja nie mam talentu do tortów więc zmuszona jestem kupić a taki jak ten z madagaskaru moja córa będzie właśnie miała tylko że tło zielone....no u nas impreza za tydzień w sobotę 26 dlatego w przyszłm tygodniu prawie mnie nie będzie bo sama muszę posprzątać i wszystko ugotować na 20 osób...mężul jak zwykle nie w kraju....a dotego mała jeszcze nie zdrowa całkowicie więc łatwo nie będzie....oj ja się chyba też poryczę....co to był za dzień ale ja to o 22.10 urodziłam więc zmywając gary będę wyła....
 
Ostatnia edycja:
Do góry