reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

JORD no tak sie zlozylo ze za kazdym razem coraz szybciej dostawalam dzieci :-D ciekawe co bedzie tym razem hmmm


MAGDZIK ja pare lat temu jezdzilam na Wole na praktyki , ta ulica nazywa sie jak polska wodeczka :rolleyes:
 
reklama
Witam
Że ja nie widziałam tego wąteczku. Ale dziś wypatrzyłam. Mam nadzieję, ze mnie tu przyjmiecie.
Jestem mamą prawie 17 letniego Macka i 4 miesiecznej Emilii. Chcemy by nasze kolejne dziecko urodziło się w 213 roku. jestem więc tu na miejscu. Zostało sporo czasu i mała Milcia ma dopiero 4 miesiące ale już myslimy o dzieciatku. Gdyby nie cc w kolejnych ciążach to byłoby szybciej i na pewno jeszcze i 4 a tak musimy czekac i zakonczyc na 3.
Pozdrawiam wszystkie mamy i mam nadzieje, ze p[ozwolicie mi tu rozłozyc kocyk a ja szybko wtopię się w rozmowy:-)
 
Wisienka ja znam Ciebie z innego watku staraczki 2011 kiedys udzielalam sie tam :-) ja tez tu jestem od niedawna a dokladniej chyba od wczoraj nawet juz nie pamietam :-p
A wiec witamy ...
 
edytko witaj. U ciebie niezła gromadka. Super:-)
Jord alez masz troskliwa córcię. haha mam nadzieje, ze mnie Mila tez będzie na kawę namawiać.

U nas popołudniowy spokój. Mila śpi po rehabilitacji ma Wzmozone napięcie Mięśniowe w obręczy barkowej ale teraz to juz takie dopieszczanie. Chłopaki obiadują a ja z kawką ricore odpoczywam przed sprzątaniem szafy:-D
 
Elfiku:tak:- witaj

Wisienka- ależ witamy i zapraszamy do dyskusji o wszystkim i o niczym hehe. Dosyć szybko zdecydowaliście sie na następne dziecko ja do póki moja córa nie skończyła 8 miesięcy o drugim dziecku nie chciałam słyszeć....więc podziwiam ale powiedz jak starsza pociecha no w sumie to prawie dorosły mężczyzna zareagował na takie maleństwo w domu.:-)

edyta- no ciebie też podziwiam 3 w domu a tu szykujesz się na 4 czyżby nieodparte pragnienie posiadania córki?

Jord- hehehe:laugh2::laugh2::laugh2: no szałową masz córę a jaka domyślna :laugh2::laugh2::laugh2:nie mogę ale się uśmiałam
 
JORD niezla agentka z Twojej corci:-D jesli mozna wiedziec jak ma na imie ???


DIABLICA ja to raczej na coreczke sie nie nastawiam,bo u mnie malo prawdopodobne chyba :-p a Twoja pociecha jakie ma imie ???

Z ta lista niezly pomysl tylko ja dokladnie nie wiem od kiedy bede sie starac :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry