reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

Dzien dobry

karola i co wrozbe robilas ?
edytka moja pociecha jest ostatnio bardzo uczuciowa calowal by sie co chwile :-D

Jord tak sie przespalam z ta mysla ze nie bede mogla rodzic naturalnie i jakos mi smutno. bo bo chialabym kruszynke tak wydac na swiat . no trudo moze w przyszlym zyciu.

Palulinka my sie zaczniemy starac w maju i dobrze by bylo gdyby od razu dzidziolek nam zrobil niespodzianke ale marzy mi sie dzidzia z marca.

Paulinka a beta powyzej 5 przypadkiem nie swiadczy o ciazy. przynajmniej tak mi sie wydaje
 
reklama
kobietko UDA SIĘ ZOBACZYSZ!!! Pomyśl, że widocznie tak musialo być. Ja wierzę że wszystko co przytrafia nam się w zyciu nie dzieje się bez powodu. Moze po to masz tyle dzieci wokoło siebie zeby zobaczyć błędy których Ty nie chcialabyś popełnić i po to żeby jeszcze mocniej pokochać swoje - to wytęsknione i wyczekiwane maleństwo :-) A powiedz mi jeszcze Kochana skąd Ty jestes?

edytko ależ Ty jesteś spostrzegawcza!! Ja bym się dopiero kapneła za kilka dni pewnie hehe. Mój urwisek właśnie śpi (już 1,5godz) :) Tajnie tak posiedzieć i nic nie robić :-)

bunny tak, chyba masz racje...

Ja właśnie wybieram sanki dla Dawidka... Tyle tego ze zdecydować się nie idzie!
 
Ostatnia edycja:
BUNNY z mojego to straszny pieszczoszek tak jak tatus :-D


PAULINKA co do sanek to slyszalam ze najlepsze sa z oparciem i drewniane,ale to zdanie kolezanek z forum bo u nas jak spadnie snieg to jest swieto :oo: a to naprawde sporadycznie sie zdarza ...niestety
 
bunny, edytka to ja dołączam i moje dziecie do Waszych pieszczochów :) Tuli się i całuje co mu się przypomni ;) Całuje - czyli rozdziawia dzioba jak najszerzej i wymulda mnie od brody aż do nosa hehe A najlepiej jak na dłużej zostawiamy go np u teściowej to później tuleniu nie ma końca :)

edytko a czemu drewniane właśnie? Mnie jakoś bardziej te metalowe podchodzą...
 
Paulinka - ja jestem z Kutna takiego małego miasta w woj Łódzkim.No napatrzyłam się jak się chowa dziecko od niemowlaczka i wiem ,że początki bywają trudne , wiem co mnie czeka pomagałam siostrze przy chrześniaku podawałam jej malutkiego do cyca w nocy,całe nocki nie przespana bo byłam tak nastawiona na wstawanie,że co tylko sapnął czy się ruszył to ja się budziłam.Lubiłam się nim zajmować jak straciłam swojego Aniołka to przelałam całą miłość na niego to moje oczko w głowie ,a ma już 5 lat to już kawaler,ale przytulać się lubi siada mi na kolana czytamy sobie bajki ,bawimy się w stary niedźwiedź mocno śpi w kółko graniaste i takie inne przedszkolne zabawy.
 
Oj tak taki rozdziawiony dziubek zawsze mnie rozczulal :-) jednak chlopcy to piszczoszki,bez urazy dla dziewczynek...



A tak szczerze to nie wiem dlaczego drewniane byly lepsze,bo mnie ten temat za bardzo nie interesowal bo u mnie sniegu brak wiec i sanki mi niepotrzebne :-D
 
Edyta ja mieszkam na Woli od urodzenia ;-)
Kobietka nie powiem że w ogóle nie boli aczkolwiek mnie bardziej doskwierał ten czas porodu dziewczyny przyjeżdżały i za chwilę wyjeżdżały z porodówki a ja leżałam i czekałam więc jak dla mnie to było jeszcze gorszę niż bóle porodowe no a potem dostałam ZZO tak więc nie czułam już nic ;-)oj no rodzinka duża ale bardzo kochana no i najgorsze te prezenty na święta:-D
Paulinka ja chciałam zacząć w okolicach czerwca ale chyba będę musiała się wstrzymać i zacząć pod koniec roku:-(

oj strasznie szybko piszecie melduję od razu że nie będzie mnie cały weekend bo mam uczelnie tak więc odezwę się w poniedziałek ;-)
Miłego weekendu laseczki :-)
 
reklama
Widzę , że się ruch zaczyna robić na wątku fajnie ,że się wątek rozwija, ja muszę puki co uciekać szykować obiadek bo za godzinkę M będzie.
Magdzik- no na pewno czekanie jest najgorsze.
Jord- no dzieci do kochania co nie miara.
Pozdrawiam wszystkie i znikam do napisania.
 
Do góry