reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

baskaa jesli juz siep ojawila popoludniu to rano napewno bezie lepsza ale poczekaj z dni i napewno jzu bedzie piekna :)
No zeby ni zapeszyc po cichu gratuluje :)
 
reklama
A ja tak po cichu dziękuje :-)
Ale gdyby się udało.. to zapewne czeka mnie jeszcze długa przeprawa..
poroniłam już 3 razy z czego raz miałam czyszczenie.. więc bedzie to ciąża pełna zmartwień a przynajmniej pierwsze 3 miesiące..
 
BASIU będzie dobrze! najważniejsze w takiej sytuacji to trafić na dobrego lekarza! gdyby nie moja pani dr to pewnie ciąży z Martyną bym nie utrzymała! jakże jestem jej wdzięczna to chyba nikt nie wie! i przeogromnie się cieszę, ze zmieniłam ginekologa mimo, że poprzedni był mega sympatyczny! ale co z tego? jak nie chciał mnie pokierować jakie badania po drugim poronieniu mam zrobić? ja nie chciałam skierowania na NFZ! chciałam te badania robić prywatnie, a on nic mi nie pomógł! więc mam gdzieś jego sympatyczność! moja obecna ginka nie jest nawet w połowie tak miła jak on, ale to nie o to chodzi, aby lekarz był miły, głaskał mnie po rączkach, witał z uśmiechem, ale , żeby był pomocny wtedy kiedy potrzeba! i owszem moja pani dr jest uprzejma, grzeczna, ale rzadko się uśmiecha, nie owija w bawełnę jak coś jest nie tak! tylko zabiera się za leczenie! oj długo szukałam takiego lekarza!
Przepraszam rozpisałam się nie na temta :zawstydzona/y:
Basiu jeszcze raz gratuluję no i tak troszkę zazdroszczę :-) ale tak pozytywnie :-)bez zawiści :-)
 
Basieńko też po cichutku GRATULACJE!!
Dzisiaj już zrobiłam prezentację na moją obronę niedzielną mam mega stresa!!!
Chciała bym już być w ciąży poczekam do 23 czerwca terminu mojego @ i zrobie drugi test ale wątpię w jego pozytyw...
Sorki ale mam dziś jakiegoś doła malego to chyba przez pogodę ...
Kurna bo wiecie akurat mi się tak trafiło, że moje najbliższe koleżanki albo dopiero drugiego dzidzia urodziły albo sa w ciąży i mnie to nurtuje, że ja nie jestem...a moje dziecię dopytuje przez to kiedy ona dostanie dzidzie..
ok ponarzekałam a teraz poslodzę czeka mnie chyba dziś jakiś bobo sexik bo mąż się koło mnie kręci cały dzień jakiś taki flirciarz!
 
Hej staraczki! Chcialam sie dopieac do waszego watku, jesli oczyeiscie pozwolicie☺. Planujemy z meze zawalczyc o drugiego dzidziusia na przelomie sierpnia i wrzesnia. Poki co kontroluje cykle, aby wiedziec w ktory dzien bedziemy miec szanse aby zawalczyc o dziewczynke:D
Mary-beth my to sie chyba znamy z watku starania po raz pierwszy. Gratuluje pieknej coreczki!;)

Nadzieja - hej! Pamietam Cie! :-) Witaj i powodzenia! I dziekuje za piekne gratulacje! :-)

Witam kobitki.. nie wiem co sie dzieje ale 4 raz próbuje napisać.. za każdym razem mi sie zacina net..:crazy:

No więc miałam zrobić test jutro rano.. ale nie wytrzymałam znowu i zrobiłam dzisiaj popołudniu..;-)
Dzisiaj termin @... okresu nie ma a na teście .. no niby druga kreseczka jest.. trzeba sie dobrze przyjzec zeby zobaczyc.. ale coś tam jest.. jeśli @ nie przyjedzie powtórzę za 2 dni ;-)
Baska - trzymam kciuki i po cichutku gratuluje!!!


U nas kosmosu ciag dalszy, wiec siedze w krzakach... :-\ No i nie wiem, co z naszymi starankami, ale na bank nie predzej niz w styczniu 2013... Po cichu nawet troche na to liczylam, ale nie da rady!

Dobrej nocki!

 
Baśka ciche gratulacje i trzymam mocno kciuki za 9 spokojnych misięcy

Nadzieja witaj!

Mery może sytuacja się nagle zmieni pod koniec roku.... i wystartujecie wcześniej

Gosia u mnie tak samo było ale sobie przetłumaczyłam że wcześniej nie byłam jeszcze gotowa na następne a dziecko to nie gadżet by go mieć bo wszyscy mają więc główka do góry i ty się doczekasz. Trzymam kciuki za pozytywny test.

Wszystkie co dostały @ tulę
 
reklama
Nasze sukcesy:
Bunny86- syn 05.2010, termin porodu: 01.09.2012- chłopiec
Karola- 27 lat, syn 08.2009, termin porodu: 10.09.2012
Kasiaip83- 29 lat, syn 10.2007, termin porodu: 10.12.2012
Sylwiad- 22lata córka 07.2010, termin porodu: 27.01.2013
Marta-l - 26 lat, aniołek 10tc
[*], termin porodu: 31.01.2013
Goko - 30 lat, 2 synów, termin porodu:

Nasze starania- trzymamy &&

Kinga- 26 lat, syn 12.2006, starania rozpoczęte
Edyta01 -28 lat, 3 synów, starania rozpoczęte
Anna2101- 19 lat, córka 09.2011, starania rozpoczęte
Phoenix- 27 lat, syn 09.2009, starania rozpoczęte
Joweg- 20 lat, starania rozpoczęte
Maryla86- 26 lat, syn 05.2011, starania rozpoczęte
Jord- 28 lat, córka 05.2010, starania rozpoczęte
Zonqa-28 lat, syn 10.2009, starania rozpoczęte
Baskaaa-21 lat, starania rozpoczęte
gawit - 33 lata, córka 11.2009, starania rozpoczęte
Gosiula23rex-28 lat, córka 09.2009, starania rozpoczęte
Trojan85- starania maj 2012 ????

Poczekalnia
Jagisia- 27 lat, syn 15 miesięcy, starania wakacje 2012
Wisieńka-syn prawie dorosły, córka 07.2011, starania wrzesień 2012
Paulinka109- 25 lat, syn 10.2010, starania wrzesień 2012
JustkK- 28 lat, syn 10.2009, starania jesień 2012
Magdzik20-22 lat, syn 08.2010, starania zima 2012
Leno_no- 22 lat, syn 09.2009, starania 2013
Mary-beth- 27 lat, córka 11.2011, starania styczeń 2013
Kobietka- 25 lat, starania maj 2013
Paulina.oo- 19 lat, starania wakacje 2013
Julita1212 lat 28, córka 04.2010, starania wakacje 2013
Ciocia Klocia-28 lat, córka 6 lat, syn 4 lat, starania w planach
Kamea- 28 lat, syn 01.2010, starania w planach
Oszqrde- 25 lat, syn 07.2011, starania w planach
MeKlaudia
MA-KA
Julka05091985
Ikasia
Asaiczek18

Baśka nie wiem czemu ale cały czas twój nick czytam boska:-D

Nadzieja jeśli masz ochotę to wpisz dane do naszej listy i zostań z nami na dłużej
 
Do góry