reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

O ja nie mogę!! Ta pierwsza przepiękna a druga rewelacyjna... Pieknie będziesz wyglądać moja droga :-) U brata jesteś świadkową? A nie boisz sie tak kupowac z neta bez przymierzenia wcześniej? Ja to juz sie tak raz przejechałam :/
 
reklama
ja narazie nie kupuje nigdy kiecek przez neta nie kupowałam.....narazie szukam czegoś co mi sie podoba zebym wiedziała czego chce jak pójde na zakupy.....no ta pierwsza 450 zł kosztuje to śliczna....nie mogę miec długiej bo ja krótka jestem ale ta mnie sie bardzo spodobała...ta druga czarna to mysle żeby teraz kupic tylko czy moje cycki ja utrzymają....patrze własnie te stanniki silikonowe i nie wiem....
 
kiecke tak kupiłaś? nie wiem chyba nie bede bo nic nie mówił pewnie jakiegoś kolegę weźmie a bratowa siostre nie wiem nic bo mój brachol taki juz jest....on nic nie wie nic nie mówi.
 
Tak kiecke tak kupiłam... Jak chodziłam po sklepach to jak brałam rozm 40 to w cyckach idealna ale poza tym wisiała na mnie jak na wieszaku. Za to 38 idealnie dopasowana ale w cycka nie było szans zebym sie dopieła. I ostatecznie musiałam uszyć, to było na ślub siostry właśnie. Ale to było prze ciążą teraz moje flaczki do każdej kiecki by weszły :-D
 
Diabełku jest sobota to i mało ludu na forum.
Mi sie bardziej podoba suknia druga.
Pisać co myślę na temat wyrzucania dzieci na śmietnik nie zamierzam bo mi sie denerwować nie wolno.

Tak w ogóle strasznie sie tu cicho zrobiło gdzie jesteście staraczki? Trzeba rozkręcić ten watek !
 
reklama
Do góry