reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Paulinka jeszcze nie myślę o urodzinach Patryka na razie mi w głowie jego imieniny są 17. Nie wiem ile osób przyjdzie czy moja bratowa przyjdzie (bo nie lubi mojej teściowej która doprowadza ja do szału) czy dzieciaki chrzestnej wyzdrowieja (maja ospe) i czy moi rodzice będę mieli życzenie przyjść bo teście na bank przyjadą. U nas niestety imieniny są traktowane na równi z urodzinami zwłaszcza dzieci. Zrobię na bank jakieś ciasto sałatkę wędlinki jaja coś na ciepło moze grilla. Zobaczę dokładnie jak sie dowiem kto przyjdzie.
Co do naszego nocnikowania to jestem z młodego dumna. Jak mu sie zachce to weźmie nocnik i usiądzie oczywiście ja w tym czasie skacze jak wariatka bije brawo. A on szybko do mnie leci przytula sie do mnie i ucieka na nocnik. Zrobi sie cieplej na dworze to dopiero zacznę go sadzac na nocnik. Tak więc niech korzysta z pieluszek póki moze

Diablica raz kiedyś jakby młoda zjadła coś "niezdrowego" to sie nic nie stanie.
 
Diablica a moze warto z nią sie przejść do alergologa. Jeśli ja wysypalo po obiedzie to moze uczula ja jakiś składnik. Zapisz sobie jakich składniki użyłaś. A nie pamiętasz moze kiedy najczęściej jej wyskakuja te krostki po jakim papu? Mój brat był uczulony na groszek zielony.


Dziewczynki są juz w sklepach wiosenne kurtki dla dzieci?
 
hej ,hej:) jak Wam minął dzień?? mi błyskawicznie lecą te ostatnie dni, chyba przez te myśli o satarankach..jeszcze kilka dni i zaczynamy!Aż nie mogę w to uwierzyć... mały chodzi do przedszkola, ale często choruje..mam nadzieję,że teraz będzie lepiej..a alergie, to też nasz problem..w kwietniu mamy znów testy. 2 lata temu byliśmy i wyszło,że ma uczulenie na białko..ciekawe jak będzie tym razem..dziewczyny wy też dostałyście znieczulecnie - dolargan czy jakoś tak, podczas porodu? ja dostałam ,ale jak dla mnie zero efektu!!
 
Jord ja też taka zagoniona robotą.. nie ma czasu na nic.

a dziś mam wizytę w poradni wiec 3majcie kiciuki mocno ;)
 
Dzień doberek!
Widzę ze sporo kobietek zapracowanych i zagonionych...
Kurcze za oknem pogoda i temp jak marzenie! My jeszcze siedzimy i kurujemy się w domu. Jutro jedziemy z małym na kontrolę do pani dr i będziemy spacerować później.
Ja już pochowałam do szaf wszystkie zimowe kurtki i buty, zrobiłam to z dziką rozkoszą :-D
 
Witajcie u mnie znowu piękna pogoda:-)
nie było mnie wczoraj bo byłam w kolejce do lekarza i w skarbówce znowu , na wizycie pogadałam sobie z panią doktor i dostałam zapas leków mam się pokazać w czerwcu wszystko jest ok:-)
Kinga- trzymam kciuki&&&&&&&&&
Diablica- oby było tak jak piszesz
Bunny- ja już widziałam kurtki wiosenne u nas
Kasia, Paulinka- witam
buziam wszystkie dziewczynki:*:*
 
hej dawno mnie było ale obiecuję że jutro wszystko nadrobię teraz wpadałam wam powiedzieć że udało się i młody dostał orzeczenie o niepełnosprawności ;-)
 
reklama
Do góry