reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

No jakoś cicho tutaj u nas ostatnimi czasy. Ruch się chyba przeniósł na staraczki 2012... Ale spokojnie, z każdym miesiącem będzie nas tu pewnie więcej i nie będziemy nadążąć z czytaniem stron ;-)

Też Wam Kochane zycze przemiłego dnia!!
R wieczorem wybywa do pracy a do mnie przychodzi koleżanka na klachy więc miło ze znowu nie będę siedziała sama :-)
 
reklama
paulina dawaj do mnie z kolezanką na te klachy.....ja sama.:dry:.Dziewczyny makabra....młoda spadła z łóżka....pierwszy raz od kąd nauczyła sie schodzić sama.I poleciała krew z nosa.....Boniu jak ja sie zstresowałam. pilnowałam czy oddycha jak zasneła....no i kurcze jeszcze w miejscu gdzie wychodzi jej od dłuższego czasu ząb jest nie wiem co ranka? normalnie krew jej stamtąd leci bo szczoteczke jej dałam do zabawy i wyjeła z buzi cała czerwoną. fuck. Może do stomatologa z nią iść.?
 
Hej dziewczyny u nas starania odroczone może jakimś cudem załapie się na ten 2013 rok ale to nic pewnego. Mało mnie tu ale co zrobić. Postaram się do was częściej zaglądać i na bieżąco aktualizować Naszą tabelkę.

Miłego weekendu.

Ps. Diablica sukienki boskie :tak:
 
jord- co z Izą? śpi.....wsszystko gra tylko sie przestrachałam ale upadek z łóżka nie mógł wywołać tej krwi z nosa bo potem miała ware opuchnięta wiec pewnie przychaczyła tym nosem i stąd krew.....to 4 jej sie przebija i do tej pory jak wyłaziła była biegunka?rozwolnienie? a odkąd ma tą ranke wszystko wróciło do normy to może w końcu sie przebiła ta czwórczyna....

zonga- dzieki....tylko trzeba spełnić 2 warunki.....mięc na nie kase i w nie wleźć. Czemu odraczacie staranka skoro nie znalazłaś pracy? tak czekałaś na nie.....
 
Diablica a jak ja później a raczej man utrzyma nas??zwłaszcza gdy nie wiadomo jak długo będzie jeszcze pracował?? wierz mi że nie łatwo było nam podjąć tą decyzję i ile łez było i wyrzutów przy tym:cool:

Jord musi być dobrze innej opcji nie ma;-)
 
Witam się niedzielnie!
Niemożliwe ze weekend a tu taki ruch :-D

diablica tyle dobrze ze nic poważniejszego sie Izie nie stało przy tym upadku, dzieci to male twardziele są :-)
jord u nas też mały kaszle i kaszle, leci mu z nosa ale z dnia na dzień widzę poprawę. Zdrówka!!
 
reklama
Witam się niedzielnie już jesteśmy po obiadku więc mam trochę czasu widzę ,że poprawił się nam ruch tutaj:)
Zonqa - przykro mi ,że nie możesz znaleźć pracy ,mam ten sam problem szukam już od maja 2011 i nic chodzę wszędzie gdzie się da i ciągle nic...:-(też nie wiem jak to będzie jeśli nie znajdę pracy...
Diablica- to dobrze ,że nic poważnego się nie stało małej, a ta krew w buzi to może faktycznie od tego zębola.
Paulinko, Jord witajcie
ja byłam na promocji jogobelli i stałam przy lodówach w supermarkecie nie muszę chyba mówić jak wymarzłam sterczałam tam 10 godzin i nóg nie czuje i wiecie co dowiedziałam się ,że kasa będzie dopiero w kwietniu:wściekła/y: nie mam pojęcia dlaczego wykonałam swoją pracę i chyba należą mi się pieniądze za to nie wiem co to za polityka ,a chciałam zainwestować w spódniczkę czarną w razie promocji z takim wymogiem i teraz kupie ją dopiero w kwietniu grrrrr
 
Do góry